PDA

Zobacz pełną wersję : Co tym myślicie?



kojot3.0
26.02.09, 01:22
http://www.makbet.pl/artykul/580/agent-provocateur-pan-and-the-vestry-of-virgins

rocco
26.02.09, 08:56
No co?
Całkiem fajna reklama damskiej bielizny :)

Szogo
26.02.09, 09:55
No co?
Całkiem fajna reklama damskiej bielizny :)

Adresowana raczej do mężczyzn niż do kobiet, ale bardzo fajna. :grin:

voovoo2
26.02.09, 10:01
Dinizos w słuzbie majtek i staników........fajne jest:-)

Darekw1967
26.02.09, 10:04
Zdjecia ladnie i technicznie dopracowane ale ich charakter mi nie odpowiada.

icelander
26.02.09, 11:03
zdjęcie całkiem całkiem, już forwarduję linka do kolegi - zacietrzewionego nacjonalisty - niech sobie chłopce poużywają

qbic
26.02.09, 11:04
Pierwsze foto przypomina mi formą okładkę "Electric Ladyland", ogólnie całość ni grzeje ni ziębi.

Smerf Maruda
26.02.09, 11:09
Świetna stylizacja, fotograficzne rzemiosła w tym niewiele mimo wszystko. Albo inaczej: rola fotografa sprowadza się do naciśnięcia migawki, jeśli fotograf w tym projekcie odpowiadał również za oświetlenie i ustawienie modeli - to jest mega-gościem. W przeciwnym przypadku cały splendor należy się osobom odpowiedzialnym za te właśnie sprawy.

leodan
26.02.09, 11:22
Adresowana raczej do mężczyzn niż do kobiet, ale bardzo fajna. :grin:



Żeby mężczyzna ją kupił , fajna reklama .

kojot3.0
26.02.09, 13:00
No co?
Całkiem fajna reklama damskiej bielizny :)

Widzisz tam tylko damska bielizne? Chodziło mi o fotki a ni eco reklamują , jak widzisz fotke kwiatka to czy to jest reklama tego kwiatka :)

rocco
26.02.09, 13:16
Widzisz tam tylko damska bielizne? Chodziło mi o fotki a ni eco reklamują , jak widzisz fotke kwiatka to czy to jest reklama tego kwiatka :)
No nie... :mrgreen:
Widzę jeszcze kobitki w tę bieliznę odziane chociaż nie ukrywam, że wolałbym je widzieć bez niej.
Widzę paru młodzianów w strojach niekompletnych ale nie gustuję więc pomijam.
Kwiatki też widzę :roll:
Co jeszcze miałbym zobaczyć?
Dla mnie to jest fragment jakiejś reklamy promujacej damską bieliznę i tak fajnie zrobionej, że trafi również do panów, którzy w tej bieliźnie chcieliby zobaczyć swoje lube.
Pewnie nie tylko te własne lube ale to juz offtop więc nie będę się rozwodził :roll:
O oświetleniu i innych szczegółach technicznych pisał nie będę bo nie przykuły mojej uwagi i się nie znam.
Jestem amatorem i widzę seksowne kobitki w fajnych koszulkach i staniczkach.
Było napisać, że chodzi Ci o "profesjonalne" i "wielce techniczne" opinie to bym się nie odzywał.

PS
Jakbyś jeszcze miał coś podobnego to linkuj smiało, z przyjemnością sobie pooglądam.
A Tobie to zaraz dam plusa do reputacji za niewątpliwie przyjemne uczucia wynikłe u mię po obejrzeniu powyższej galerii ;)

kojot3.0
26.02.09, 13:39
Rocco, w sumie to bardziej chciałem pokazać, jak fajnie poukładali wsio na tych fotkach, a widzę że pierwszy komentarz to samcze spojrzenie na rzeczywistość. Nie ukrywam że najpierw obejrzałem panienki a potem zwróciłem uwagę na kompozycje i światło, Bo to akurat chyba fotograf zaaranżował pierwszorzędnie :)

Za plusik serdeczne dzięki...