PDA

Zobacz pełną wersję : Regulamin OlyRulez



grizz
13.02.09, 20:42
Każdy klubowicz może przysłać jedno zdjęcie w danej edycji konkursu.
Zdjęcie ma obrazować temat danej edycji.

Interpretacja tematu należy do autora. Głosujący w tym konkursie mają prawo oceniać jego interpretacje przydzielając lub nie przydzielając punkt.
Szanując wolność wypowiedzi, moderacja zdjęć ograniczy się do treści niezgodnych z regulaminem forum lub prawem.
Autorowi przysługuje odwołanie od decyzji moderatora konkursu.
Rozmiar zdjęcia: pkt.8 maksymalnie 1200px dłuższy bok


Zdjęcie nie może być laureatem jednej z poprzednich edycji konkursu.
Zdjęcia nadsyłamy za pomocą adresu email podanego w pierwszym poście edycji.
Najlepsze zdjęcie jest wybierane przez klubowiczów w ankiecie.

Klubowicz nie może głosować na własną pracę


Wybrane zdjęcie wędruje do galerii sławy.
Edycja trwa zazwyczaj tydzień. Tyle samo trwa głosowanie. Jednak szczegóły danej edycji określone są w osobnych postach.

Oddawanie głosów w konkursie skierowanym do głosowania trwa do wyznaczonych ram czasowych opisanych w pierwszym poście danej edycji.


Firma Olympus Polska sp. z o.o. nie odpowiada w żaden sposób za ten konkurs!


Dodano ppkt. 4. Rozmiar zdjęcia: pkt.8 1200px dłuższy bok

24.04.2017 Dodano słowo "maksymalnie" do punktu 2.4.

grizz
16.02.09, 19:57
Pytania prosze kierować do wątku: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16666

RadioErewan
6.04.09, 15:09
Uwaga uwaga! Zmieniłem zapisy regulaminu konkursowego.
Dodałem punkt:

Zdjęcie nie może być laureatem jednej z poprzednich edycji konkursu.

Ten punkt regulaminu wchodzi w życie z dniem ogłoszenia, czyli z dzisiejszą datą (6 kwietnia 2009).

Pozdrawiam

hades
1.09.10, 15:07
Dodałem podpunkt o zamykaniu głosowania. Myślę, że to rozwiązuje problem, który ostatnio wyniknął.



7. Edycja trwa zazwyczaj tydzień. Tyle samo trwa głosowanie. Jednak szczegóły danej edycji określone są w osobnych postach.

1. Oddawanie głosów w konkursie skierowanym do głosowania trwa do wyznaczonych ram czasowych opisanych w pierwszym poście danej edycji.


Od teraz wszystkie konkursy przeznaczone do głosowania będą miały oznaczone ramy czasowe, w których zostaną zamknięte. Zakładam, że głosowanie będzie trwało do godziny 20.00 w niedzielę. I od tej godziny daje sobie kilka godzin na zamknięcie i zablokowanie samego głosowania, co nie będzie równoznaczne z oficjalnym ogłoszeniem laureata.

hades
3.09.14, 21:00
Na fali dyskusji o panoramowaniu w OR "Panoramowanie" (https://forum.olympusclub.pl/threads/92328-Nowy-OlyRulez-Panoramowanie), postanowiłem dopisać kilka podpunktów w punkcie 2.