PDA

Zobacz pełną wersję : Kraków Plener,

Draxan
18.08.04, 20:32
Zastanawiam sie czy bylo by zainteresowanie na wspolny plener w Krk
mysle o przyszlym tygodniu to jest po weekendzie 21,22.08.2004r
jakos srodek tygodnia,

spotkanie klubowiczow Krakowskich i nie tylko w przyszlym tygodniu, jakos polowie sroda lub czwartek

co o tym sadzicie ?

Pozdrawiam i zachecam do spotkania.

vodnik
18.08.04, 21:26
Niestety ciezko mi planowac cokolwiek z takim wyprzedzeniem, fotografuje spontanicznie jak gdzies jestem.

Jeronimo
18.08.04, 21:35
swietnie ze ktos wychodzi z taka inicjatywa....
zaluje tylko ze mieszkam tak daleko od Krakowa :(

Pozdrowionka no i zycze milego focenia w gronie olympusiakow :D

*_radosny_*
19.08.04, 06:12
Fajny pomysł :)
Ja niestety nie dam rady - od piątku mnie nie ma :)
(wakacjuję się) :D

P.S. Udanych fotek!! Mam nadzieje ze będzie co oglądać na forum :)

kerry
19.08.04, 06:32
Szkoda, byłem w Krakowie od 12 do 15 sierpnia, Gdybyś wpadł na ten pomysł wcześniej... :D
ps. Byłem na wieży Mariackiej - REWELACJA WIDOKI!!!

qwerty
19.08.04, 07:36
zazdroszcze... byłem w Krakowie w zeszłą sobotę... no ale ta pogoda w kratkę mnie dobijała... podobnie jak tłumy pomimo przewagi deszczu... wiec nie byłem na wieży... :(

kerry
19.08.04, 10:24
...i miałem aparat... :D

qwerty
19.08.04, 10:38
w futerale czy wyciągnąłes? Bo jesli to drugie... to gdzie dowody? ;)

kerry
19.08.04, 12:59
Dowody nabierają mocy... zmniejsze je troszkę i z pewną dozą nieśmiałości pokazę światu... :oops: :D

Draxan
19.08.04, 15:25
Ha, PIERSI w Krk Nowa Huta 22.08.2004r

2 urodziny CAREFOUR czy jak sie to tam pisze w ta niedziele :D moze jakis maly wspolny fotorep. ?

Pozdrawiam

kondi
19.08.04, 18:39
Zastanawiam sie czy bylo by zainteresowanie na wspolny plener w Krk
mysle o przyszlym tygodniu to jest po weekendzie 21,22.08.2004r
jakos srodek tygodnia,

spotkanie klubowiczow Krakowskich i nie tylko w przyszlym tygodniu, jakos polowie sroda lub czwartek

co o tym sadzicie ?

Pozdrawiam i zachecam do spotkania.

Hi, pomysł swietny. Proponowałbym zrobic mały spot krakowskich olympusmaniaków. Chetnie dołoże staran przy organizacji.

Srodek tygodnia ogolnie odpada, choc nie wiem czy akurat mialbys ochote na moje towarzystwo ;-) bowiem dopiero raczkuje w temacie Manual fotek...

vodnik
19.08.04, 19:31
Nie obiecuje, ale moze sie pojawie pod Carrefourem z moja C-750.

kondi
19.08.04, 19:57
Gdyby jednak kiedys wypalil pierwszy? krakowski spocik olympusomaniakow, sluze transportem, co prawda +2/3 miejsca, bowiem w innym przypadku daleko nie ujedziemy (zawieszenie niskie) ale zawsze coś ;-) A moze by tak sie wspolnie umowic np. w Ojcowie i pofocic ktoregos pieknego dnia ? Sam nie wiem, sadze ze byloby sympatycznie.

Draxan
19.08.04, 20:56
no wlasnie do tego daze, by porobic zdjecia wspolnie, wymienic sie dosfiadczeniami, posmiac sie i zapoznac, nie musimy byc sterylnie nie znajacym sie srodowiskiem, jedynie piszacym, dlaczego to nie maja byc ludzie ktorzy sie znaja,

@Kondi
a niby dlaczebo mialo by mi nie odpowiadac twoje towarzystwo ? bo nie uzywasz manuala, bleh, szczerze ja tez nie zawsze uzywam manual,

@vodnik jesli bedziesz pod carefoure daj jakos znac gg 386772

co do fotoamatorow, amatorow, czy profesjonalistow, kazde towarzystko jest mile i warte zapoznania

chociaz ja tylko tych nazywam profesjonalistami ktorzy zyja/zarabiaja/utrzymuja sie ze sprzedarzy zdjec :D

Pozdrawiam i zachecam do spotkania sie, nie tylko na fotki ale i na piwko :D

vodnik
19.08.04, 21:54
DraXan no wlasnie tego nie wiem. Bede wtedy chyba u mojej lepszej polowki i ciezko bedzie sie jakos skontaktowac. Jak ja wyciagne to bedziemy a jak nie to nie...

P.S. Numer GG chetnie wykorzystam.

(A)rturo
20.08.04, 10:48
Dobra mysl! Szkoda ze bede wtedy w gorach chetnie bym zajzal :)
Porobcie jakies zdjecia grupowe :)

Draxan
24.08.04, 23:29
no wiec pisze sie ktos na ten plenerek?
rano sprawdze odp :P

Pozdrawiam

lech2
22.04.08, 12:35
W Krakowie spotkania odbywaja się cyklicznie od 5-ciu
lat ... zobacz :
http://www.ggf.malopolska.pl/

Zaś najbliższy otwarty Plener ... :
http://www.ggf.malopolska.pl/propozycje.html

Zapraszamy ... !

Rafał Czarny
22.04.08, 13:42
Lechu - archeolog. :grin: Zwróć uwagę na datę tego spotkania proponowanego przez Draxana.

lech2
22.04.08, 14:23
Lechu - archeolog.

Archeologia jest teraz w cenie ... i nawet ów po czasie, post zyskuje refleksyjnym wsponieniem - tego co nie wyszło poza sferę chęci ... zaś Ja poszedłem na skróty - za tematem ... przypominając o Krakowskiej grupie niezależnych "fotografistów".