PDA

Zobacz pełną wersję : policjantka ;)



inv
16.08.04, 14:31
ma cos w sobie, po prostu nie moglem sie powstrzymac przed strzeleniem fotki, mimo, ze najwyrazniej mnie zauwazyla ;)
co sadzicie?


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.inv.ires.pl/policjantka.jpg)

Jeronimo
16.08.04, 14:53
ciekawy kadr.... co sadzicie o kadrze?
bo ja chyba dalbym troche wiecej lewej strony ... chociaz obrocila glowe i juz sam nie wiem ;-)

vodnik
16.08.04, 14:55
No No, Policjantka bardzo mi przypadla do gustu. Tym gestem rekoma bardzo daje cos do zrozumienia. Chyba dalbym sie jej aresztowac i przeszukac 8) . Swietne.

wrocek
16.08.04, 14:58
Teoretycznie powinno byc wiecej miejsca z lewej strony. Ale tu wydaje mi sie, ze jest calkiem dobrze. Bardziej mi przeszkadza ten fragment slupa oswietleniowego.

inv
16.08.04, 15:36
wrzucilem na plfoto, jesli mozecie to prosze o ocene, dzieki

http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=403586


--
aha no i oczywiscie dzieki za pozytywne komentarze, aparatem bawie sie od niedawna i mysle ze to niezly debiut - jeszcze raz dzieki :)

zloty_2000
16.08.04, 15:47
@Inv,

faaajne, u mnie ten kadr powoduje pewne skojarzenia w stylu - przestan fotografowac, moze pokaze cos wiecej :oops:

mowiac krotko ladniusie

pozdrawiam

(A)rturo
16.08.04, 17:57
Nie nie !!
Ona chciala zdjeciac wszystko i pozowac w samej czapce :)

inv
16.08.04, 18:13
hehe, niestety juz nic wiecej nie zdjela,
przestraszyla sie obiektywu chyba ;)

Wiedźma
16.08.04, 18:14
Prawdę mówiąc, ona jest w takiej pozie, że na początku pomyslałam, że to jest modelka z policyjna czapką na głowie i wrzucona w jakąś tam niby-mundurową kurteczkę ;))
Stary, ona ci po prostu zapozowała i już - niektóre dziewczyny lubią jak im sie trzaska foty :))

inv
16.08.04, 22:20
Prawdę mówiąc, ona jest w takiej pozie, że na początku pomyslałam, że to jest modelka z policyjna czapką na głowie i wrzucona w jakąś tam niby-mundurową kurteczkę ;))
Stary, ona ci po prostu zapozowała i już - niektóre dziewczyny lubią jak im sie trzaska foty :))

hehe na pewno nie pozowala. To zdjecie powstalo w ten sposob, ze przypadkiem przechodzilem z aparatem (podczas rajdu samochodowego) i ja ja zobczylem, to wiedzialem, ze bedzie z tego niezla fota.

Tak naprawde to 2 sekundy przed nacisnieciem migawki ona sie popatrzyla na mnie - chyba wyczula obiektyw :D Wtedy zrobilem fotke i spokojnie poszedlem fotografowac rajd dalej ;)

teraz bym chetnie do niej wrocil na jakis test z przepisow lub mala rewizje :P

GoSciU
17.08.04, 20:26
hehehe... Fotka superancka :> Modelka tez spox :D Pozdrawiam

dooomin
17.08.04, 20:47
kolejną czynnością po wykonaniu zdjęcia tak ciekawej modelki powinno być pytanie o nr tel celem umówienia na sesję zdjęciową :)

dooomin

inv
18.08.04, 15:27
kolejną czynnością po wykonaniu zdjęcia tak ciekawej modelki powinno być pytanie o nr tel celem umówienia na sesję zdjęciową :)


z takimi pytaniami poczekam az zakupie porzadny statyw i jakies nakladki (uv, polar) na mojego olka, zeby wygladalo bardziej profesjonalnie i aby nie skonczylo sie tylko na sesji :P

Ale faktycznie zaluje, ze nie podszedlem do niej, bo chetnie zrobilbym jeszcze pare fotek w lepszych warunkach

Wiedźma
18.08.04, 15:58
(...)
z takimi pytaniami poczekam az zakupie porzadny statyw i jakies nakladki (uv, polar) na mojego olka, zeby wygladalo bardziej profesjonalnie i aby nie skonczylo sie tylko na sesji :P


O własnie! Dziś pzryszła kupiona na allegro tulejka, filtr UV i dekielek. Ubrałam mojego Oly'ego i wyglądu rzeczywiście nabrał "bardziej profesjonalnego" ;)) Moja Menszczyzna patrząc na mnie: "Co? Warto było tyle wybulic, żeby aparat zyskał bardziej cyniarskiego wyglądu, nie?" Prześmiewca jeden... ;))

A co do policjantki, to żałuj, że nie podszedłeś, żałuj - na pewno by się zgodziła na sesję :PP

dooomin
18.08.04, 16:04
Rura jest cyniarska. Mnie się mój olek o wiele bardziej z nią podoba. Jednak coś za coś - muszę wymienić futerał...

Wiedźma
18.08.04, 16:17
Rura jest cyniarska. Mnie się mój olek o wiele bardziej z nią podoba. Jednak coś za coś - muszę wymienić futerał...

Eee, ja na szczęście nie musze koniecznie - mam taką torbę, w której nosiłam Zenita albo Feda, i Oly z tubą też się tam mieści - z wyglądu żadna rewelacja, ale pzrecież nie o to chodzi :))

inv
19.08.04, 00:40
O własnie! Dziś pzryszła kupiona na allegro tulejka, filtr UV i dekielek. Ubrałam mojego Oly'ego i wyglądu rzeczywiście nabrał "bardziej profesjonalnego" ;)) Moja Menszczyzna patrząc na mnie: "Co? Warto było tyle wybulic, żeby aparat zyskał bardziej cyniarskiego wyglądu, nie?" Prześmiewca jeden... ;))


no wlasnie, pochwal sie jaka kupilas, moze tez sie wkoncu zdecyduje



A co do policjantki, to żałuj, że nie podszedłeś, żałuj - na pewno by się zgodziła na sesję :PP

i kto tu jest przesmiewca? :P

Wiedźma
20.08.04, 13:37
O własnie! Dziś pzryszła kupiona na allegro tulejka, filtr UV i dekielek. Ubrałam mojego Oly'ego i wyglądu rzeczywiście nabrał "bardziej profesjonalnego" ;)) Moja Menszczyzna patrząc na mnie: "Co? Warto było tyle wybulic, żeby aparat zyskał bardziej cyniarskiego wyglądu, nie?" Prześmiewca jeden... ;))


no wlasnie, pochwal sie jaka kupilas, moze tez sie wkoncu zdecyduje
(...)


Tulejkę kupiłam srebrną 52mm a filtr UV Hoya zielony - na razie powinno styknąć, na któryś z tych lepszych to długo nie byłoby mnie stać a pilnie potrzebowałam czegoś, co by chroniło obiektyw bo 1) parę razy włączyłam aparat pzry zamknietym dekielku, 2) już miałam palucha kumpeli na szkle obiektywu. Jak na razie jestem zadowolona :))