PDA

Zobacz pełną wersję : Nauka ... mmaksiu



mmaksiu
16.11.08, 18:34
Wszystkie foty E-510 14-42.

3 ujęcia na smyczy:

Proszę o ocenę i ukierunkowanie.

k@czy
16.11.08, 18:38
napisz prosze, co tobie sie szczegolnie podoba na tych zdjeciach?

mmaksiu
16.11.08, 18:41
Fotki zrobiłem troszkę za późno - starsza kobieta trzymała dziecko za szelki, żeby jej nie uciekło. Wcześniej szelki były bardziej napięte - wyciągnięte. To chyba niecodzienne zjawisko?

Szogo
16.11.08, 18:59
napisz prosze, co tobie sie szczegolnie podoba na tych zdjeciach?

Również chętnie bym się dowiedział co ci szczególnie podoba się w tych zdjęciach a nie w tych co nie zdążyłeś zrobić. Poza tym prawdopodobnie nie wyostrzyłeś po zmniejszeniu i ostrość leży.

marecki
16.11.08, 19:03
Co do szelek to akurat nie dokładnie to tutaj widać i nie wiem czy masz takiego szkraba bo takie szelki specjalne na spacer dla malucha są dość popularne.

Wiejo
16.11.08, 20:35
Zamieszczone trzy zdjęcia są poprawnie naświetlone i mają ostrość tam gdzie trzebana. Widać więc, że podstawy warsztatu masz opanowane. Pora teraz abyś wykonał zdjęcie, które nie tylko by zarejestrowało chwilę, ale i zmusiło by widza do jego interpretacji. Wszystko przed Tobą.

mmaksiu
17.11.08, 00:22
Na początku zależało mi najbardziej na tym - czy zdjęcia są poprawne technicznie ... który z kadrów jest właściwszy...
Teraz wiem, że nie w tym rzecz, bo będę oceniany kompleksowo i o to chodzi.
Jeśli chodzi o przekaz dla widza ... do tego dojdę z czasem i waszą pomocą :roll:

Jak oceniacie to zdjęcie i jak byście je zatytułowali?

Mirek54
17.11.08, 00:29
Jak oceniacie to zdjęcie i jak byście je zatytułowali?
Nieosrto

Kadr nijaki,przesycone,przepalone,nieostre.Jakosc naprawde do niczego.Postaraj sie wstawiac technicznie dobre,a pozniej takie co maja cos do przekazania.

nut3r
17.11.08, 00:30
ja bym nazwał w poszukiwaniu ostrości i poprawnego kadru...

pozdrawiam