PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena zdjęć w innej formie...



kondi
6.08.04, 01:38
Hmm, dlugo sie zastanawialem nad tym ;) i postanowiłem wrzucic taki tam sobie link do jednej z moich aplikacji.

http://kondi.livenet.pl/chill/29-maj-2004-Pieniny.exe (34MB).

Moje aplikacje to połączenie fotografi, muzyki oraz podróżowania. 3 w 1 :) oczywiscie pasje.

PS. Licze oczywiscie na Wasze opinie.

MichelCat
6.08.04, 02:27
Z całą pewnością najlepsza prezentacja, która łączy slideshow i muzykę. Naprawdę bardzo mile spędziłem czas oglądając to :) NIesamowite fotki, super pamiątka i dla osoby trzeciej bardzo miła prezentacja :) !!!

Mogę spytać czy było robione?

zloty_2000
6.08.04, 08:05
Kondi,

chyle czola, wspaniale wykonana robota :-), mowiac krotko bardzo fajny pomysl

pozdrawiam

vodnik
6.08.04, 11:41
Bardzo fajny alboooooom. Czym robione ? Adobe PhotoShop Album ?

GoSciU
6.08.04, 13:27
Fajoski pomysl na takie cudo :D Bardzo mi sie podobalo, pozdrawiam

kondi
6.08.04, 19:23
Witajcie.

Bardzo sie ciesze, ze prezentacja przypadla Wam do gustu. Posiam ich nieco wiecej, bowiem prezentacje robie od dawien dawna ;) w zwiazku z czym ponizej zamieszczam liste wybranych aplikacji, ktore jestem w stanie udostepnic zainteresowanym, badz moge co jakis czas udostepnic po jednej na forum.

Z aplikacji klubowych (Calibra-Team) posiadam raptem 4x w tym jedna z dotychczas najwiekszego polskiego zlotu samochodow po tuningu, ktory co roku mial miejsce w Toruniu. Jesli kogos interesuje Opel Calibra to mozna pocieszyc oko. Przybylismy klubem na zlot w ilosci 99 sztuk, dzieki czemu zajelismy nr.1 pod wzgledem ilosci takich samych modeli samochodow na tymze zlocie ;);) stojacych w jednym miejscu (2 wynajete sektory). Reszta aplikacji to aplikacje z roznych ogolnopolskich zlotow klubowych.

Poza tym posiadam kolekcje nie zwiazana z motoryzacja, a raczej z moimi podrozami po Polsce ;)

-> Wiosna

- Kraków - IV spot Calibra Team (11,5 MB)
- Miedziana Góra - zlot samochodów amerykanskich (28 MB)
- Zakopane (11,8 MB)
- Krynica Górska (10,0 MB)

-> Lato

- Wiśniowa Góra - XX zlot Calibra Team (51,5 MB)
- ZOO Kraków + Słowacja - ciepłe żródła (37 MB)
- Zamki małopolski ( w trakcie )

-> Jesień

- Wakacje - Góry Stołowe (94 MB)

-> Zima

- 2x Białka Tatrzańska - wyjazd snowboardowy ( 6,5 - 10,2 MB)
- Koninki - wyjazd snowboardowy (9,00 MB)

Gdyby ktos mial ochotke poogladac troszke, glosno krzyczec :) lub PW.


Bardzo fajny alboooooom. Czym robione ? Adobe PhotoShop Album ?

Niet, uzywam programu o nazwie PictureToExe.


Pozdrawiam i na koniec podrzucam zimową scenerię

:arrow: http://kondi.livenet.pl/chill/6-3-2004-krynica-gorska.exe



Pozdrawiam

MichelCat
6.08.04, 21:40
Ja tam z góry już mówię, że reflektuję na wszystkie prezentacje !!! :D

kondi
6.08.04, 21:48
Ja tam z góry już mówię, że reflektuję na wszystkie prezentacje !!! :D

Wow :D a tą z Krynicy juz sobie zassałes ?

GoSciU
6.08.04, 22:34
Ahhh... tak Krynica :D Przypomnialy mi sie ktores tam ferje zimowe :D A co do tej galeryjki - prezentacji (zimowej) to bardzo mi sie podobalo. Bardzo ladne widoczni i wogole..... Fajna pamiatka :D Polowe wyjazdu w kilku minutach i mile skomponowane dla oka :D A ta pizza na koncu.... mniaaaaaam.... Jest juz za pozno bo i ja bym zadzwonil bo smaku mi narobiles :D hehehe.... pozzzzzdrawiam

GoSciU
6.08.04, 22:35
A sorka zapomnialem dodac.... Jak mozesz to wrzuc kilka linkow do tych prezentacji ze zlotow samochodowych bo ja tez zapalony samochodziarz :PPP Czekam i pozdrawiam...

kondi
6.08.04, 22:45
Pizza w tej góralskiej knajpce w Krynicy jest wyjątkowo pyszna. Zdecydowanie polecam :) Fajny klimat, rewelacyjny nastrojowy kominek etc.

Chetnie udostepnilbym wszystkie aplikacje naraz, ale niestety wielkosc serwera mi na to nie pozwala jak i limit transferku ;) OKey, mimo to podstawie na dniach aplikacje np. wlasnie z Torunia.

GoSciU
6.08.04, 22:48
Dzieki, bede wdzieczny...

vodnik
6.08.04, 23:19
Ja tylko dodam, ze brakuje mi mozliwosci spauzowania prezentacji :roll:

kondi
6.08.04, 23:32
Ja tylko dodam, ze brakuje mi mozliwosci spauzowania prezentacji :roll:

Tak, to prawda. Aplikacje zawsze z moim maluchem jednym ciagiem ogladamy przy piwku i nigdy nie myslalem o tym aby dorzucac takową funkcje. Niedawno tez postanowilem udostepnic je osobom trzecim :) Jednak nie ma co narzekac ;) bowiem te powyzsze są krotkie :D z wakacji aplikacja to prawie 100mb, i wtedy ogladania na 45min. :wink: :wink: :wink: :wink: a jak sie siusiu zachce to...la-lala-lalalala :D

Arram
7.08.04, 00:03
Zapytam tak nieśmiał: czy format prezentacji może być bardziej uniwersalny (systemowo) ? :?

kondi
7.08.04, 00:15
Zapytam tak nieśmiał: czy format prezentacji może być bardziej uniwersalny (systemowo) ? :?

Mmm co masz na mysli :?:

Arram
7.08.04, 00:37
Chyba źle sformowałem pytanie. Czy prezentacje są tylko dla posiadaczy windowsa? Czytając pozytywne opinie, nabrałem chęci na twoje prezentacje.
:)

kondi
7.08.04, 00:47
Chyba źle sformowałem pytanie. Czy prezentacje są tylko dla posiadaczy windowsa? Czytając pozytywne opinie, nabrałem chęci na twoje prezentacje.
:)

Mmm nigdy nie odpalałem ich np. pod Linuxem. Aplikacja to plik .exe ogolnie powinna smigac pod innym systemem ale głowy nie daje :(

kondi
7.08.04, 00:51
Dzieki, bede wdzieczny...

Mowisz, masz :P http://kondi.livenet.pl/chill/ats2002end.exe (47MB)

Aplikacja z Auto Tuning Show / Toruń 2002.

Milego ogladania zycze :)
Pozdrawiam

MichelCat
7.08.04, 02:54
Ja również po cichu skorzystałęm :) i ściągnąłem :) będzie znów co wieczorem pooglądać :) może ja też jakąś bym wykonał?

GoSciU
7.08.04, 18:11
No no no ... Zlocik to byl piekny... Fur sie najechalo a najechalo :D
Co do samej prezentacji to niezla fotorelacja z calego zdarzenia......
Co do jakosci fotek to niektore sa skopcone ale z tego co mysle to wtedy nikt nie myslal o tym ze beda one kiedys pokazywane w formie jakiejs prezentacji czy cos.... Ogolnie bardzo spoko....
A tak btw. to chyba niezly chlewik zostal na tym polu po odjezdzie tych wszystkich samochodow ? :D hehehe

A no i jeszcze jedno pytanko.... Macie taka tradycje ze kazdy kto ma calibre musi spalic gume ? :D

Pozdrawiam :>

kondi
7.08.04, 22:14
Moze po kolei ;)

- jakosc fotek - tutaj zbierałem foty od klubowiczow z roznych rozniastych cyfrowek. Pragne zaznaczyc iz w 2002 roku dobre cyfrowki stały o wiele drozej anizeli w dniu dzisiejszym :) Aplikacje to była rzecz, ktorą nikt w klubie Calibra Team nie robil wczesniej ;) Taki mały prezent od prezesa dla klubowiczow ;)

- chlewik i niesmak pozostał, ale nie po paleniu gum a raczej po atrakcjach jakie zapewnili pijani kierowcy bujający sie swoimi samochodami po pasie duzymi predkosciami. Sam unikłem...potrącenia, kiedy stałem przy policji. Jedno BMW nie wyhamowalo na koncu pasa, uderzylo w drugie BMW, odbiło sie, 2x dachowało w odleglosci ok. 5m ode mnie a przy okazji od Policji. Duzo by pisac. Ogolnie smietnik i nie polecam. Zycie jest jedno. Z powodu chlewu, w tym roku wladze Torunia nie dały pozwolenia na ten zlot. Slusznie.

- nie mamy takiego zwyczaju, ze kazdy kto ma Calibre to pali gume. To dziecinada ;) Kto chce ten pali, ale to inny klimat. Brakuje "popisu". Cwaniakow i ludzi zyjacych dla popisu - nie tolerujemy. Zlot to przedewszystkim dobra zabawa w gronie rodzinnym, czyli klubowym.

Pozdrawiam :)

vodnik
8.08.04, 14:09
Dzieki uprzejmosci kondi'ego dodalem do dzialu download (http://download.olympusclub.pl/?kat=13) program, za pomoca ktorego przygotowywal On zwoje albumy - PicturesToExe.

Zycze udanego albumowania.

kondi
8.08.04, 16:18
To i ja cos dorzuce od siebie, tymrazem aplikacja z dwoch malopolskich zamkow ;)

http://kondi.livenet.pl/chill/27-06-2004-zamki-malopolski.exe (22 MB)

Czekam na uwagi :twisted:

kondi
2.12.04, 20:31
Aplikacje reload ;-)

Szybkie pytanko : kto ma ochote looknac na aplikacje z wakacji w Chorwacji br. :)? Aplikacja sobie wazy 75mb.

Poozdrowki.

MichelCat
2.12.04, 22:16
Ja chętnie na Chorwację :)

kondi
5.12.04, 16:05
Ja chętnie na Chorwację :)

Yup, w PW napisalem cio i jak :-)

kondi
10.12.04, 00:53
Podaje linka dla wszystkich :

http://calibra-team.pl/k/06-09-2004-Chorwacja-wyspaHvar-kondi.exe

Miillego ogladania. Dla przypomnienia, rozdz. 1024x768 + dzwiek :-)

GoSciU
10.12.04, 00:55
Witam.
No to i ja się skuszę.

> Zasysanie rozpoczęte !!! <

Heheh... POZDRAWIAM :x