PDA

Zobacz pełną wersję : pierwsza fotka



yorg
14.11.08, 01:49
to są moje pierwsze 2 zdjęcia wykonane w nocy, które udało mi się zrobić, proszę o ocenę czy w ogóle są w miarę czy tylko mi się wydaje :) fotki po małej obróbce :P

[/URL]
[URL]http://picasaweb.google.com/pietryga/Kosciol# (http://picasaweb.google.com/pietryga/Kosciol#)

rafrog
14.11.08, 01:50
ile jeszcze razy założysz ten sam wątek ?

yorg
14.11.08, 01:52
sorki za tyle wątków, małe problemy..

rafrog
14.11.08, 01:53
co do zdjęć:
1. wyprostuj i będzie w miarę
2. w miarę szybko skasuj

rodia
14.11.08, 01:54
Wstawiaj fotki do wątku, nie każ chodzić po zewnętrznych galeriach i numeruj zdjęcia - łatwiej się do nich wtedy odnieść.
Na obu zdjęciach człek się boi że to się zaraz przewróci. Budynki muszą być proste, a nie pochylone. Na pierwszej fotce kadr bardzo nie ciekawy, nie to centralny ni niewiadomo jaki. Balans bieli też skopany: nie widziałem jeszcze latarni świecących na zielono.
Pozdrawiam, R.

yorg
14.11.08, 02:00
Wstawiaj fotki do wątkujak to najlepiej zrobić bo się męczyłem ..



Na obu zdjęciach człek się boi że to się zaraz przewróci. Budynki muszą być proste, a nie pochylone. Na pierwszej fotce kadr bardzo nie ciekawy, nie to centralny ni niewiadomo jaki. Balans bieli też skopany: nie widziałem jeszcze latarni świecących na zielono.bez statywu robiłem, muszę dokupić, dach samochodu i inne sposoby nie bardzo się spisały, balans bieli miałem na auto, dzięki za rady, na pewno sie przydadzą.

diabolique
14.11.08, 07:37
jak to najlepiej zrobić bo się męczyłem ..


Przed użyciem przeczytaj instrukcję.
Pewnie nawet jest w tym dziale?

yorg
15.11.08, 12:51
a to zdjęcie pt. "Ostatnia deska ratunku" :)

C+
15.11.08, 12:54
Ostatnie niezłe :grin:

yorg
15.11.08, 22:02
poprawiłem zdjęcie kościoła, już nie jest chyba tak krzywe jak te 1 zdj.
chce je wywołać w formacie 15 x 20 tylko nie jestem pewny czy jest dobrze skadrowane i nic nie zostanie ucięte, jest ktoś w stanie stwierdzić czy fotka jest dobrze skadrowana, ew. jak to najlepiej zrobić :roll::roll:

Daniello
15.11.08, 22:16
Na stronie labu powinny być informacje o dokładnych wymiarach odbitek i o rozdzielczości ich maszyny. Przytnij foto do tego dokładnego rozmiaru przy zachowaniu rozdzielczości (DPI).