PDA

Zobacz pełną wersję : Moje pierwsze zdjęcia E-510



Andrzej.Sm
28.09.08, 23:12
Proszę o ocenę.

za duże zdjęcia, proszę o wstawienie ich w odpowiednim formacie - M.

8075

Karol
28.09.08, 23:19
Ale duuuże zdjęcia... Zmniejsz je!

diabolique
28.09.08, 23:24
Ale duuuże zdjęcia... Zmniejsz je!

I może na razie nie wrzucaj.. tak z miesiąc chociaż.

Andrzej.Sm
28.09.08, 23:25
Dzięki.
Umieszczę zdęcia na fotosiku.
Jeżeli możesz podpowiedzieć jak to zrobić na forum to będę wdzięczny.
Andrzej :grin:

diabolique
28.09.08, 23:26
Dzięki.
Umieszczę zdęcia na fotosiku.
Jeżeli możesz podpowiedzieć jak to zrobić na forum to będę wdzięczny.
Andrzej :grin:

Czytać, wszystko jest opisane we właściwym miejscu.

Andrzej.Sm
28.09.08, 23:32
Trochę się tobie dziwię.
Myślałem, że forum dla oczątkujących jest po to, żeby otzrymali pomoc od starych wyjadaczy. Ty chyba do takich się nie zaliczasz. I nie musisz mi odpowiadać.
Trzymaj się i rób bardzo dobre zdjęcia.
Andrzej

diabolique
28.09.08, 23:39
Trochę się tobie dziwię.
Myślałem, że forum dla oczątkujących jest po to, żeby otzrymali pomoc od starych wyjadaczy. Ty chyba do takich się nie zaliczasz. I nie musisz mi odpowiadać.
Trzymaj się i rób bardzo dobre zdjęcia.
Andrzej

Kolejny leniwy, który potrafi tylko marudzić, że mu nie dano wszystkiego na tacy.
Wątek, GDZIE dodać zdjęcia znalazłeś bez pomocy wyjadaczy, ale wątku JAK dodać zdjęcia nie możesz?

Andrzej.Sm
28.09.08, 23:55
Ale można też podejść życzliwie i podpowiedzieć a nie od razu obrugać.
Link do zdjęć.
http://andrzejsm.fotosik.pl/albumy/503924.html

Andrzej:grin:

Mirek54
29.09.08, 00:33
To juz drugi temat zakladasz,a ocen jak nie bylo to nie ma.
Tak ode mnie.Nie chce mi sie latac po fotosikach i fotki ogladac.Wstaw na forum w odpowiedniej wielkosci ,tak zeby byla cala fotka na ekranie a nie wycinek(800x xx) wystarczy.
Tylko prosba.Najpierw popatrz na nie przez tydzien sam.Jak dalej beda Ci sie podobac to wstaw,jesli zrobisz lepsze to wstaw te lepsze,ale tez po tygodniu patrzenia w nie.

Ps pisalem w Twoim innym temacie,ale mnie zamkneli.

Jabol23
29.09.08, 05:44
Mój dwu i pół roczny wnuczek zapytał: a cio to? ...Zdięcia.... A ciemu? Ja jego rozumię.

Ania_
29.09.08, 10:44
Proszę przeczytać FAQ na górze strony i się do niego stosować. Tam wszystko jest wyjaśnione i napisane.

baja28
29.09.08, 11:57
Witaj, widac ze raczkujesz z e510, troszke poczytaj, widac ze kombinowales z dluzszymi czasami,to dobrze sie zapowiada. Poczytaj o funkcjach aparatu oraz jak je wykorzystywac, czas, przeslona, ISO. Co do fotek, te z woda poruszone, moze statyw by pomogl, fotka z drzewem, troche przycioles je na gorze, mogles pokazac calosc, a probowales obrabiac zjdecia za pomoca programow? Tam tez mozesz zmniejszac ich rozmiar. Na poczatek polecam Picasa 2.7 pozdrawiam i zycze powodzenia, oraz czekam na kolejne fotki:)