PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia Bysiora



Bysior
9.09.08, 17:14
Dopiero czekam na literaturę i parę albumów a tymczasem sobie pykam na E410 tra la la la la....:esystem:

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c624f0c0cfc78482%5D%5BIMG%5Dht tp://images36.fotosik.pl/9/c624f0c0cfc78482m.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D)

K_Puchatek
9.09.08, 17:20
Fajnie... tylko gdzie fotki? :-P

fotomic
9.09.08, 17:21
popraw linki, popraw temat, inaczej trafi do kosza.

grizz
9.09.08, 17:22
Linki źle zrobiłeś.

RadioErewan
9.09.08, 17:36
Jaki ma być tytuł?

fotomic
9.09.08, 17:39
Jak na początek 2 bardzo fajna, tylko buzie bardziej doświetlić, ale kolorystyka mi się podoba.

wujek.samo.h
9.09.08, 17:43
Pierwsze nieostre, a szkoda bo miało chyba największy potencjał.
Drugie - MSZ, za mało miejsca zostawiłeś na dole za dużo na górze no i jest to zdjęcie za ciemne. Obróbka na B&W mogła by uratować to zdjęcie (tylko zadbaj by cienie były głębokie, a światła nie były "mdłe").
Trzecie - ja rozumiem, że fotorgafowanie czego kolwiek, w szczególności na początku swojej przygody jest odkrywcze i takie... ekscytujące. Mam pytanie - czy zwróciłbyś uwagę na to zdjęcie gdyby nie było Twoje?

Mówmy sobie szczerze - jesteśmy tu by marudzić, narzekać, czepiać się, podnosić zarzuty że "leci", że "przepał" itd. Dlatego nie zrażaj się, smerfuj dalej, póki co musisz jeszcze popracować nad swoim stylem.

Bysior
9.09.08, 17:51
Racja trzeci trąci strasznie:) będzie poprawa popracuje jeszcze na drugim

Pozdr

Iwo
9.09.08, 17:55
Technicznie nie znam się, więc nie będę się wymądrzał.
Radzę jednak, byś poza parametrami zdjęcia i ew. modelki patrzył na to jak się sama osoba przedstawia. Na drugim wyszła jakby na haju... efekt zamierzony? p.s. zmień ten tytuł wątku wreszcie.

Rafał Czarny
9.09.08, 18:08
Zmieniłem tytuł.

Bysior
9.09.08, 18:09
oj iwan przestań smęcić raczej nie interesują mnie twoje subiektywne odczucia zresztą każdy ocenia innych po sobie samym:grin: ja tam haju nie widzę raczej cudne oczęta, a co do zmiany to wątek jest mój więc więc tytuł zmienię jak odczuje taką potrzebę:esystem:
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
hehhe juz zaszła a ja nic nie czułem:lol:

fotomic
9.09.08, 18:12
oj iwan przestań smęcić raczej nie interesują mnie twoje subiektywne odczucia zresztą każdy ocenia innych po sobie samym:grin: ja tam haju nie widzę raczej cudne oczęta, a co do zmiany to wątek jest mój więc więc tytuł zmienię jak odczuje taką potrzebę:esystem:

słuchaj kolego, mnie nie obchodzi Twoja potrzeba, jak masz potrzebę to wiesz gdzie się trzeba udać ? domyśl sie.

Łamiesz regulamin takim tytułem, a taka arogancja tu jest źle widziana. Jak nie zmienisz podejścia i nie bedziesz okazywał szacunku do innych to polecisz.

Pozdrawiam

Jak nie interesuje Cię opinia kolegi Iwo to po co pokazujesz zdjęcia ?
Dalej nie IWAN tylko IWO, więcej szacunku. Na dzień dobry mandat.

Rafał Czarny
9.09.08, 18:15
Bysior, z takim podejściem to kariery na tym forum Ci nie wróżę.

Bysior
9.09.08, 18:15
no no ale szybko działacie... a z tą potrzeba to raczej myslalem ze to matka wynalazku hehhe ale widzę ze co niektórym kojarzy się raczej monotematycznie...
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

Bysior, z takim podejściem to kariery na tym forum Ci nie wróżę.


może się uda chyba to nie jest faul na czerwoną kartkę bo tak prawdę powiedziawszy to nie zdawałem sobie sprawy ze ten tytuł narusza w jakimś stopniu reg

sory....

fotomic
9.09.08, 18:19
no no ale szybko działacie... a z tą potrzeba to raczej myslalem ze to matka wynalazku hehhe ale widzę ze co niektórym kojarzy się raczej monotematycznie...
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________



może się uda chyba to nie jest faul na czerwoną kartkę bo tak prawdę powiedziawszy to nie zdawałem sobie sprawy ze ten tytuł narusza w jakimś stopniu reg

sory....kartkę dostałeś za coś innego - arogancję i brak szacunku. W ogóle to przeczytałeś regulamin ?

Bysior
9.09.08, 18:24
wiem znam to byłem tam, walczę z tym ale czasami mnie ponosi będę się pilnował:mrgreen: