PDA

Zobacz pełną wersję : pomóżcie



zenobiusz latający
5.09.08, 14:38
jestem tu nowy i nie rozumiem paru żeczy. wczoraj założyłem swój album na olympusclub.pl i mam mały problem. Otóż gdy się zaloguję, mogę swój album znaleźć i go otworzyć, jest on równierz widoczny w nowościach i w ostatnio dodanych. Gdy się jednak wyloguję i przeglądam albumy klubowiczów, jego niestety nie ma. Również w nowościach i ostatnio dodanych mojego zdjęcia nie ma. Na razie zamieściłem tylko jedno. Wczoraj było przez jakiś czas, lecz wszelkie próby otworzenia go zarówno z nowości jak i ostatnio dodanych, kończyły się komunikatem error.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

diabolique
5.09.08, 14:41
rzeczy
również
Aha, i porada:
http://so.pwn.pl/

Eddie
5.09.08, 14:46
rzeczy
również
Aha, i porada:
http://so.pwn.pl/

No wiesz, Alakin, nie doczytałeś, że człowiek jest tu nowy?

;D

zenobiusz latający
5.09.08, 14:51
widzę że Twoim ulubionym zajęciem jet wytykanie błędów ortograficznych. Ten wątek był napisany w pośpiechu, zaraz zaczynam pracę, tylko tyle na moje usprawiedliwienie. Sorki za błędy, postaram się już ich nie popełniać.

RadioErewan
5.09.08, 14:53
Nie polewajcie sobie z chłopaka (a ty Zenobiusz, postaraj się pisać ortograficznie).
Oto rozwiązanie twojego problemu:
Jeżeli nie chcesz, by album był widoczny, to we właściwościach albumu wybierasz opcję, którą zaznaczyłem na czerwono i którą jaki widać wybrałeś.

Pozdrawiam

diabolique
5.09.08, 14:57
widzę że Twoim ulubionym zajęciem jet wytykanie błędów ortograficznych.

Nie, wolę seks.


Nie polewajcie sobie z chłopaka

Nie polewam, tylko nie rozumiem jednej rzeczy:
każdy chce porad odnośnie sprzętu i fotografowania, by focić lepiej, a porady odnośnie pisania wzbudzają nieustanną irytację. Nie chcecie pisać lepiej?
Dziwne.

RadioErewan
5.09.08, 15:17
Zgadzam się, sam tępię i wytykam błędy. Problem w tym, że jak to jedyna/pierwsza odpowiedź starej wiary, to uwędzimy w zapachu niepranych skarpet i zasuszymy się jak stare panny.

Pozdrawiam

diabolique
5.09.08, 15:22
Zgadzam się, sam tępię i wytykam błędy. Problem w tym, że jak to jedyna/pierwsza odpowiedź starej wiary, to uwędzimy w zapachu niepranych skarpet i zasuszymy się jak stare panny.

Pozdrawiam

Nie chciałem się wtrącać do kwestii obsługi portalu. Ale ok, można skasować moje posty.

Eddie
5.09.08, 15:35
Zgadzam się, sam tępię i wytykam błędy. Problem w tym, że jak to jedyna/pierwsza odpowiedź starej wiary, to uwędzimy w zapachu niepranych skarpet i zasuszymy się jak stare panny.

Pozdrawiam

Skarpety zniosę, ale to drugie brzmi paskudnie...

zenobiusz latający
5.09.08, 19:54
Nie polewajcie sobie z chłopaka (a ty Zenobiusz, postaraj się pisać ortograficznie).
Oto rozwiązanie twojego problemu:
Jeżeli nie chcesz, by album był widoczny, to we właściwościach albumu wybierasz opcję, którą zaznaczyłem na czerwono i którą jaki widać wybrałeś.

Pozdrawiam

dziekuje za podpowiedz (w tej chwili pisze ze sluzbowego kompa, gdzie nie ma naszych znakow - jestem poza granicami kraju). Probowalem tak jak mi napisales, zmieniam status albumu na everybody (tu kolejna kwestia - nie wiem dlaczego wszystko mam po angielsku), zatwierdzam "update album" i wyskakuje mi informacja "no update needed". Prosze o jakas podpowiedz.:grin:
Pozdrawiam
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
P.s. Moze powinienem usunac ten album i stworzyc go od nowa?
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
wróciłem z roboty, trochę nad tym posiedziałem i w końcu się udało. dzięki.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
wróciłem z roboty, troche nad tym posiedziałem i udało się. Można już zamknąć ten temat. Dzięki.
:grin: