PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia z opóźnieniem



Czaszek
23.06.03, 10:24
Cześć, mam od soboty C-720 i nie znalazłem nigdzie jak robić zdjęcia z opóźnieniem a to jest raczej podstawowa opcja więc na pewno jest. Tylko gdzie ?? HELP :shock:

GogiNeo
23.06.03, 17:37
Szukasz opcji samowyzwalacza??

Czaszek
24.06.03, 08:31
Szukasz opcji samowyzwalacza??

Tak, jest taka ? Jeśli jest to jak ją uruchomić :?:

GogiNeo
24.06.03, 09:56
No pewnie. Musisz ustawic aparat w trybie P/A/S/M i wybierz ten ktoory Ci pasooje. (Polecam pelem Manual).Teraz przyciskajac przycicsk DRIVE (nad LCD) ustawiasz chciany sposob robienia zdjec - seria bez AutoFocuza, z AF..., i chyba wlasnie 3 opcja jest samowyzwalacz.

:D

Czaszek
24.06.03, 10:06
Dzięki, właśnie sprawdziłem :) działą (eh , jak mogłem nie doczytać tego w instrukcji ) :P

GogiNeo
24.06.03, 10:09
No problemo :D

Czaszek
24.06.03, 10:20
eh, już wiem czemu nie znalazłem tego w instrukcji- bo tego tam nie ma :? jest tylko wzmianka że na tym przycisku jest taka opcja, jako że taka sama ikonka jest dla ustawienia daty i godziny. To pewnie dlatego to tak trudno znaleść :P

miro
24.06.03, 15:32
eee panowie jest prostsza metoda i wcale nie trzeba sie na manuala przerzucac, dostepna z przycisku, W 740 jest to ten sam przycisk co sie sie kasuje zdjecie, po jego nacisnieciu, nie pamietam raz czy dwa razy pojawia sie na ekranie zegar - zaczyna sie odliczanie czasu a potem pstyk i juz :D

Czaszek
24.06.03, 15:42
eee panowie jest prostsza metoda i wcale nie trzeba sie na manuala przerzucac, dostepna z przycisku, W 740 jest to ten sam przycisk co sie sie kasuje zdjecie, po jego nacisnieciu, nie pamietam raz czy dwa razy pojawia sie na ekranie zegar - zaczyna sie odliczanie czasu a potem pstyk i juz :D

No właśnie o tym mówimy, a P/A/S/M to tylko więcej opcji do zepsucia lub poprawienia zdjęcia :) oczywiście dla amatora :) co nie znaczy że sie nie bawie tym trybem :)

Robercik
30.06.03, 10:51
A nie wiecie może czy aparat C-2 ZOOM posiada też tę opcję? Bo jak wchodzę w menu DRIVE to mam tylko 3 opcje - pijedyncze zdjecie, seria zdjec i camerka. Proszę o pomoc!