Zobacz pełną wersję : Ramka cyfrowa
NightCrawler
9.08.08, 16:15
Przepraszam jezeli juz bylo ale nie znalazlem nic na forum.
Czy ktos z forumowiczow uzywa ramki cyfrowej?
Moze podzielic sie spostrzezeniami?
Jaka firma? Jak z jakoscia wyswietlanego obrazu?
Mam na oku
http://www.euro.com.pl/cyfrowe-ramki-do-zdjec-1/lg-pf391.bhtml
http://www.euro.com.pl/cyfrowe-ramki-do-zdjec-1,strona-3.bhtml
http://www.samsung.com/pl/consumer/detail/detail.do?group=computersperipherals&type=monitors&subtype=photoframe&model_cd=LP07CELSS/EDC
ktos z Was jej uzywa albo widzial jak swieca?
Dziekuje za wszystkie opinie.
Odkopałem temat bo też przymierzam się do ramki cyfrowej. NightCrawler kupiłeś już coś? Jeśli tak to podziel się wrażeniami.
Pozdrawiam, rodia
Kupila corka.W pierwszy dzien fascynacja calej rodziny.Za kilka dni tylko dzieciak sobie uruchamial.Po dwoch tygodniach wyrzucili.
U mnie za ramkę cyfrową robi wygaszacz w lapku. Znacznie lepsze rozwiązanie.
To się raczej przyda dziadkom co nie mają komputera. Jednak nie wiem czy nie lepiej im kupić odtwarzacz DVD i wypalać płyty ze zdjęciami. Na TV więcej widać i oglądają co chcą. O muzyczce w podkładzie, innych zastosowaniach oraz cenie nie wspomnę.
3 ostatnie posty = 3 x OT
Zdecydowanie chętniej zapoznałbym się z wrażeniami na temat jakości obrazu, parametrów i ewentualnie uwag typu "nie kupuj x-ów bo się zawieszają" itp.
NightCrawler
1.09.09, 21:58
Odkopałem temat bo też przymierzam się do ramki cyfrowej. NightCrawler kupiłeś już coś? Jeśli tak to podziel się wrażeniami.
Pozdrawiam, rodia
Takie ustrojstwo kupiłem sobie jak i teściowej.
http://allegro.pl/item724089093_ramka_cyfrowa_lcd_samsung_spf_72h.ht ml
Może nie jakiś super wypas ale zadanie swoje spełnia, zdjęcia wyświetla całkiem ładnie, widać co na nich jest i osobiście jestem zadowolony. Jakość wykonania na wysokim poziomie. Ja dawałem troszkę mniej bo udało mi się wyrwać jedną za 130, a 2 za 150zł i w tej cenie ciężko było (nie wiem jak teraz) znaleźć coś lepszego. Wcześniej kupowałem dla znajomych na prezent ślubny taką samą od kogoś z forum i jeżeli się nie mylę płaciłem ok 200zł.
Przy czym u nich leży nie podłączona :P
Powered by vBulletin? Version 4.2.5 Copyright Š 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.