PDA

Zobacz pełną wersję : Witam! i zapraszam..



gregcio
24.06.04, 23:57
Witam wszystkich olkowiczow i nie tylko ;-)

Jako że zaczynam swoją na tym forum obecność, bardzo serdecznie witam i zapraszam do mojej galerii:

http://greg.biezanow.net

Bardzo byłbym wdzięczny za opinie, mogą być bardzo ogólne dotyczące całej działalności fotograficznej :-) .

Wszystkie zdjęcia wykonane aparatami C730 i C750 bez obróbki w PS (oprócz niektórych w levels i oczywiście kadrowanie), może się komuś przyda co można "wyciągnać" z tych cyfraków.

pozdrawiam z grodu Kraka

gregcio

krzwoj
25.06.04, 07:43
Czesc,
rowniez witam serdecznie. No coz, przygotowales bardzo ladna i ciekawa galerie zdjec. Nie bede sie wychylal z jakas "wielka" opinia, jako, ze jestem w tej dziedzinie poczatkujacym. Powiem tylko, ze mnie bardzo sie podobaja Twoje zdjecia, szczegolnie te o jesieni przypadly mi do gustu, ale i inne rowniez sa bardzo fajne.

Pozdrawiam

Wiedźma
25.06.04, 12:04
Naprawdę fajnie zrobiona galeria. Własnie sobie ją zwiedzam :))
Podobnie jak popzrednik - jestem początkująca, więc nie podejmuję się oceny technicznej czy coś w ten deseń. Mogę tylko powiedzieć, że zdjęcia i ich oprawa pzrypadły mi do gustu.

gregcio
25.06.04, 13:22
heh.. dzięki wszystkim bardzo!

Lecz nie ma co się bać z ocenš, w takim przypadku nie dałoby się tu poznać żadnych opinii :-)

Sam zaczšłem zabawe z fotografiš niecałe 2 lata temu i nie uważam się za żadnego specjalistę, lecz jest dużo osób którym podoba się to co robię. Dzięki takim osobom, ludzie którzy uważajš się za totalnych amatorów próbujš pokazać swoje prace, a nie trzymać je gdzieœ głęboko, lub po prostu rozwijać dalej to co się robi.
Nie byłem przekonany do swoich zdjęć, aż w końcu namówiono mnie na wysłanie niektórych na konkurs, co się póŸniej okazało - dwa zdjęcia wygrały w jednej kategorii. To się nazywa pozytywne zaskoczenie!

pozdrawiam wszystkich

gregcio

vodnik
25.06.04, 23:48
Witam Krakowianina.

Przegladnalem kilka fotek i uwazam ze sa naprawde dobre. Niestety nie ma chwilowo czasu (czyt. obrona pracy) na ogladniecie wszystkich, ale jak tylko czasu bedzie pod dostatkiem ogladne pozostale.

vavelsky
26.06.04, 00:01
Witam z Krakowa
Ładna galeria.. sam mam bardzo bardzo podobne nocne zdjecia z krakowskiego Kazimierza. Wybiore sie tam jeszcze raz - jest co fotografwac. Przy okazji udalo mi sie zaliczyc mandat od strazy miejskiej za picie alkoholu. Nie wiedzialem ze na Kazimierzu taka nagonke robia... Nastepnym razem pojde bez piwa - knajp tam nie brakuje

Pozdrawiam

vodnik
26.06.04, 00:24
Zauwazylem w dziale Industrial fotki z FABLOKU (tak mi sie wydaje), czyzbys byl tam na praktykach dyplomowych z AGH ?

MichelCat
26.06.04, 01:45
Piękna galeria !!! Tylko podziwiać ! Muszę trochę czasu tam spędzić :) bardzo miły klimat, kolorystyka i jakość zdjęć. Rewelacja :)

gregcio
26.06.04, 13:05
Witam z Krakowa
Ładna galeria.. sam mam bardzo bardzo podobne nocne zdjecia z krakowskiego Kazimierza. Wybiore sie tam jeszcze raz - jest co fotografwac. Przy okazji udalo mi sie zaliczyc mandat od strazy miejskiej za picie alkoholu. Nie wiedzialem ze na Kazimierzu taka nagonke robia... Nastepnym razem pojde bez piwa - knajp tam nie brakuje


Jejuu.. to tez nie wiedzialem, ze az tak tam sie dzieje :-/ spedzilem jak widac po galerii tam troche czasu, ale za duzo "osprzetu" zeby jeszcze nosic za soba puszeczke :-P


Zauwazylem w dziale Industrial fotki z FABLOKU (tak mi sie wydaje), czyzbys byl tam na praktykach dyplomowych z AGH ?

heh :-) nie jest to niestety ta fabryka, uczelnia tez nie ta :-) ale ciesze sie ze az tak zaciekawilo...

Dzieki wszystkim jeszcze raz, mam nadzieje ze jest co ogladac :-)

pozdrawiam

gregcio