PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie publikujecie swoje zdjęcia?



Rafał Czarny
6.06.08, 13:10
Witam

Jak w temacie: gdzie oprócz naszego forum publikujecie swoje zdjęcia?

Ja wstawiam foty jeszcze na Cyber Foto. Oprócz tego od czasu do czasu na Obiektywnych, FotoTok, Digart, FotoMotywy, PLfoto i OnePhoto.

Znacie jakieś inne fajne miejsca? Bo wśród tych wyżej wymienionych kilka jest mocno niefajnych.

A może ktoś podsunie jakąś dobra i odwiedzaną galerię zagraniczną?

Chętnie poznam Wasze zdanie na temat publikowania w necie. Sam też mam kilka spostrzeżeń którymi chętnie się podzielę.

kuba1984
6.06.08, 13:17
Hej, ja umieszczam czasem fotki na obiektywnych. Z tego co wiem od narzekającego na ten serwis znajomego;-) to TWA się tam ładnie rozwija i łatwo tam o spięcie z kimś (chyba, że mój kolega jest aż tak nerwowy);-) Osobiście nie wiem jak jest bo do czegoś takiego nie należę;-) Pozdro

Smerf Maruda
6.06.08, 13:21
Na flickr:

http://flickr.com/photos/grouchysmurf/

Rzadko na plf.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Odnośnie publikowania w necie: zastanawiam się, czy z tego nie zrezygnować. Mi się podoba to, co się innymi nie podoba. Ale może to dlatego, że moja zdjęcia są stosunkowo słabe, szczególnie jak je porównać na przykład do zdjęć Patrycji Ciosek (http://www.pciosek.pl/) albo paru innych fotografów. No i przez to trochę wstydzę się pokazywać. Zdjęcia, oczywiście. Więc sobie myślę, coraz częściej, żeby to zarzucić i zdjęcia robić naprawdę tylko dla siebie.

To są takie moje ostatnie przemyślenia.

A flickr polecam gorąco. Jak się dobrze przefiltruje, to poziom publikowanych zdjęć jest naprawdę bardzo wysoki. I jest na co popatrzeć.

Ggrzesiek
6.06.08, 13:45
Przyznam, że jestem dość nieśmiały, jeśli idzie o prezentację własnych zdjęć. Z resztą dorobek fotograficzny mam jaki mam, stąd zdjęcia prezentuję właściwie tylko na forum z nadzieją, że zebrane opinie przełożą się na jako taki rozwój mojego hobby.

Kiedyś popełniłem jakąś tapetę na pulpit, którą zamieściłem w serwisie Digart. Mając aktywne konto dodałem też kilka zdjęć. Od strony technicznej czy wizualnej nie mam do serwisu żadnych zastrzeżeń.

dzemski
6.06.08, 14:25
u siebie i czasem na digart, obiektywnych (nadzwyczaj rzadko, wycofuję się powoli stamtąd), na OC i w galerii pro GFLu.

dog_master
6.06.08, 14:30
Ja generalnie to wrzucam do naszej Galerii, klubowej, bo nie mam tego wiele. Co nieco na Dogomanię, do tematu o fotografii ;). Na Flickr mam troche zdjec, tyle, co mozna za free, raczej storage niz ratings ;p

Glownie robie zdjecia z konkretnych wydarzen [imprezy, wystawy, zawody, treningi], wiec ida prosto na fora zainteresowanych.

N digart nie czuje sie na silach, na plfota/obiektywnych nie podoba mi sie atmosfera :/

Gundi
6.06.08, 14:40
dodam jeszcze deviantart.com

zdecydowanie lesza atmosfera niż w polskich serwisach.

diabolique
6.06.08, 15:47
Polecam ALT Photos (http://www.altphotos.com) - moim zdaniem prezentuje naprawdę wysoki poziom, a zdjęcia Polaków są tam wysoko oceniane (nie w sensie TWA, tylko jako dobra reprezentacja ;) ).
Niestety, za free można opublikować tylko kilkadziesiąt zdjęć... A może to i dobrze, starannie się je wtedy dobiera.

rocco
6.06.08, 16:26
Czy jak napiszę, że nie publikuję to będzie nietakt? ;)
Wstawiłem parę fotek na obiektywnych i plfoto i leżą już chyba z rok albo więcej. Nawet się podobały ale co mi z tego? :roll:
No i parę w tutejszej galerii.
I tyle, nie ma się czym chwalić...

heyahero
6.06.08, 18:03
Ja tam sobie powrzucam na Devianta. Jakoś nie specjalnie nie zależy mi na odwiedzinach i ocenie. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie mam się w sumie jeszcze czym chwalić, ale wrzucam. Jakoś taki nieśmiały jestem ogólnie i się boję, że jak wrzucę fotkę do Galerii na OlyClubie, to zaraz po "pysku dostanę" od starszyzny...
Więc wrzucam tam, gdzie mniej boli ;D

dobas
6.06.08, 18:59
www.foto-przyroda.pl
www.fotografia-przyrodnicza.art.pl

ale bywam tam rzadko - jednak ludzie fotografujący tam to wielcy pasjonaci, którzy w wiekszości fotografują coś innego czając się na motyw po kilka godzin w czatowni :)

suchar
7.06.08, 19:03
Ja tu i kilka pokazałem na obiektywnych, ale nie podoba mi się ten portal. Zdjęcia tam przelatują strasznie szybko, wielki ruch, jakieś TWA... Niezbyt fajnie. Tutaj przyjemniej, bo sobie można miło w Ocenie Zdjęć o fotkach pogadać :)

slaszysz
7.06.08, 19:12
Czasem wrzucam zdjęcia na www.trekearth.com - z tym, że nie jest to galeria dowolnych zdjęć, a raczej takich "turystycznych". Tj. prezentujących dane miejsce, lokalne atrakcje, krajobrazy, wydarzenia, naturę, architekturę itp.

A poza tym to wrzucam do swojej galerii. :)

asfoto_p
7.06.08, 19:51
fotoprzyroda (www.fotoprzyroda.pl)
No i tutaj, do tego mam też stronę ale to tak dla znajomych ( ta z podpisu )
I tak jeszcze sporo wody upłynie zanim komuś sie one spodobają, a i ja mam większe ambicje. :D

sławekb
8.06.08, 07:54
Portale typu: plfoto,obiektywni mnie nie interesują. Moje zdjęcia można oglądać na fotoprzyroda.pl oraz czasami olympusclub:), no i oczywiście w mojej skromnej galerii

kali999
8.06.08, 08:39
Swego czasu jak nie miałem własnej strony umieszczałem zdjęcia na plfoto i onephoto. Pierwsze straszne TWA, a o drugim to szkoda gadać, usunęli mi zdjęcie z galerii głównej, bo według nich miało za niski poziom:lol: pomijam to że za jedno zdjęcie z tej samej serii dostałem wyróżnienie w jednym z konkursów, i paru artystów wypowiedziało się na ich temat pochlebnie :cool: dlatego powiedziałem papa temu portalowi. Najlepiej jest mieć własną stronę i robić wystawki:wink:

witia
8.06.08, 09:39
photoSIG; onePhoto (mocno moderują - artyści); plfoto i w paru innych.
Z fototoku uciekłem - TWA - i to jakie!
Pozdrówka.

diabolique
8.06.08, 12:16
TWA się tam ładnie rozwija


jakieś TWA... Niezbyt fajnie.


Pierwsze straszne TWA,

Co wy macie z tym TWA? Mnie nie przeszkadza, że tam sobie ktoś punkciki nabija, a mnie nie. Pokazuję zdjęcia, które MNIE się podobają, takoż samo oglądam te, które mnie interesują, podpatruję technikę, uczę się sporo, a TWA zostawiam samym sobie (bo chyba o to im chodzi) ;)
Tak, że mnie akurat owa socjologiczna narośl na portalach fotograficznych ani ziębi, ani grzeje, czasem śmieszy. Jest kilku typów wyraźnie chorych na przerost ambicji - tych omijam. Generalnie, jak w życiu.
Ale rozumiem, że czasem ktoś chce należeć do TWA i kolekcjonować punkciki zamiast fajnych kadrów. Nie potępiam, bo przecież każdy sam sobie wyznacza priorytety. Ja swoje ambicje realizuję w życiu zawodowym a nie za pomocą wirtualnych punkcików :)
Dlatego uważam, że wszelkie portale foto mają swoją zaletę - uczą tych, którzy chcą się uczyć.
To było tak OT :wink:

PS. A zresztą, gdzie nie ma TWA:?:

dzemski
8.06.08, 13:47
po prawie rocznej przerwie wróciłem na Foto.Recenzja no i się niestety srodze zawiodłem. Portalem rządzi kilku "gnojków" uważających się za wyrocznię. Pyskują pod zdjęciami, wystawiają niskie oceny, a nawet posuwają cię do gróźb. Stwierdzam jednoznacznie, że powrót był błędem i przychylam się do opinii moich znajomych fotografików, że publikacja w galeriach ogólnodostępnych i darmowych to głupota. Publikuje się tylko u siebie i na płatnych galeriach, ponieważ tam dzieciarnia nie ma praktycznie wstępu. Dodatkowo, najlepiej na portalach zagranicznych, bo to zupełnie inna klasa niż polskie.

Krzysiek.T
8.06.08, 17:45
Ja także wystawiam na Foto Recenzji i nigdy nie spotkałem się tam z niewłaściwym zachowaniem czy pyskowaniem (no może raz, niejaki Dzemski napisał że zdjęcie jest wypacykowane, co strasznie podrażniło moje artystyczne ego ;0). Jeśli chodzi o wystawianie niskich ocen, to fakt jeśli zdjęcie na to zasługuje (ale to chyba dobrze).

dzemski
8.06.08, 20:12
cytuję:
"tak na 4-, nie powala
jak już tak pacykowana, to te 3 słupy można było wyplamkować"

rzeczone zdjęcie:

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://foto.recenzja.pl/zdjecie_9328fd9517e9ea0946ab52d1d8104480.jpg)

nie uważam, żebym zjechał to zdjęcie, dostałeś ocenę 4 w skali 6ciostopniowej, a to dobra ocena.

Na mnie siadł użytkownik ninja, który groził mi pobiciem w komentarzu pod moim zdjęciem, a to już się kwalifikuje pod paragraf. Z resztą dostał za to bana od administracji.

Krzysiek.T
8.06.08, 21:07
Dzemski ,nic nie napisałem o zjechaniu zdjęcia, a za zdniem o wypacykowaniu dałem uśmieszka. To było tylko i wyłącznie dla rozluźnienia atmosfery (miało być żartobliwie).
Powiem więcej, nawet gdybyś je zjechał nie miałbym żadnych pretensji (to przecież prawo recenzenta).
O aferze z groźbami nic nie wiedziałem, choć sumiennie oglądam twoje prace i tu i na FR, (mimo że to powtórki z OC) widocznie wypowiedz tego gościa została wymoderowana.
A ja sam, cóż poprostu wystawiam w necie, bo jak do tej pory to jedyna szansa dla mnie aby podzielić się tym co robie ( prawdopodobnie dopiero na jesień będe miał szanse zaprezentować się na prawdziwej (lokalnej i zbiorowej) wystawie w moim miasteczku).

dzemski
8.06.08, 23:17
sorka, ale interpretacja ;0 nie jest uśmieszkiem, ale spox, pewnie nawiasik nie wyszedł :)

Mirek54
8.06.08, 23:25
Witam



A może ktoś podsunie jakąś dobra i odwiedzaną galerię zagraniczną?



Polece Cie http://www.fotocommunity.com/pc/pc/channel/5

10 fotek mozesz umiescic za darmo,pierwszych chyba 10 na raz lub codziennie.Pozniej jedna na tydzien.Chyba,ze sobie wykupisz abo.W galerii sa naprawde dobre prace.Pozytywny komentarz to juz cos.Wiele przechodzi bez echa.Dostac sie ze swoja fotka do galerii jest ciezko.

Ania_
16.06.08, 19:02
Obecnie wyniosłam się z plfoto. Mam tam chyba 3 zdjęcia, które w końcu również skasuję. Póki co inwestuję we własną stronę, kto ma trafić do moich zdjęć, to trafi.

Bywam też na foto-przyroda.pl - cenię sobie portal za miłą atmosferę i przydatne wskazówki :)

slawek
11.07.08, 12:02
Na D.A. ale coraz mniej, ze względu na - ocena za ocene, gdzie mało kto mówi coś konkretnego na temat pracy.

J.Graph
11.07.08, 12:17
Na D.A. ale coraz mniej, ze względu na - ocena za ocene, gdzie mało kto mówi coś konkretnego na temat pracy.

Fakt ... piszą że ładne ,a jak nie ładne to nc nie pisza ...
i to wszystko :???


Zastanawiam sie nad skasowaniem tam konta i myśle że za jakiś tydzień to zrobię ...

Pozdrawiam ...

Kaz de Wro
11.07.08, 23:01
Jakiś czas temu, z lekkiej próżności ale także aby poznać opinię na innych forach mojej jednej fotki, byłem załozyłem konta na kilku forach (plfoto, Digart, CF, Foto-obiektywni). Oceny czasami różne od OC a czasami takie same, a czasami w ogóle brak reakcji na fotki, które tu zostały zauwazone. Czyli to czego mogłem się spodziewać po wynikach początkującego fotoamatora ;-)

a_wykrota
13.07.08, 23:26
Mnie ostatnio wkurzył strasznie Foto Tok. To co się tam ostatnimi czasy dzieje to lekka przesada. Komentarze pod fotką w stylu : o czołg - o zdjęciu Ani tym w kolorze co jest w mojej galerii (https://galeria.olympusclub.pl/displayimage.php?pos=-18956) The Grudge i takie tam podobne... no lekkie przegięcie... Albo np miałem taką sytuację, że dałem fotkę i napisałem , że była robiona Heliosem - to komentarze posypały się w stylu : nie bo to ruskie itp.... - jedna osoba napisze 3/4 za nią małpuje...
Można dostać szału. Kiedyś była to jedna z lepszych galerii ... teraz to syf. Usuwam tam konto.

aga_piet
14.07.08, 00:00
Ja też czuję pustkę w sieci. Lubiłam Obiektywnych ale straszna kaszana się tam zrobiła. Lubiłam FotoForum na Gazecie ale tam z kolei kaszana techniczna. Ostatnio tylko tu zaglądam. Jak się pojawi coś fajnego - dajcie znać ;)

qbic
14.07.08, 00:09
DeviantArt - fajny ale mało konkretów od innych userów, bardzo dużo prac na bardzo wysokim poziomie

Digart - kaszaniasty klon Devianta, dzieci Neostrady przeważają

plfoto - tragedia

dzemski
14.07.08, 00:12
fajny jest ALTphotos.com, ale niestety powyżej 20 zdjęć w PF płatny 50$ rocznie. Właśnie kombinuję jak zapłacić PayPalem, bo nie mam wypukłej karty kredytowej i nie chcę mieć, a inne formy płatności nie są honorowane :(

grizz
14.07.08, 09:02
fajny jest ALTphotos.com, ale niestety powyżej 20 zdjęć w PF płatny 50$ rocznie. Właśnie kombinuję jak zapłacić PayPalem, bo nie mam wypukłej karty kredytowej i nie chcę mieć, a inne formy płatności nie są honorowane :(

Spraw sobie kartę którą mozesz płacić via net... ;) np inteligo, czy jakieś specjalne do neta. (nie sa to klasyczne wypukłe.)

Ania_
14.07.08, 11:26
A co myślicie o możliwości publikacji wybranych zdjęć np na portalach ogólnych, gdzie można zamieścić galerię swoich fotografii?
Ma to jakiś sens?

Mirek54
14.07.08, 12:56
Ja to sie caly czas zastanawiam w jakim celu publikuje sie swoje zdjecia?
Rozumiem jedno,kupilem olka,zeby sie wymieniac spostrzezeniami w sprzecie pisze na forum,wstawiam fotki,otrzymuje pomoc od innych.To jeszcze rozumiem,to tak jak w "rodzinie".Jednak w jakim celu publikowac fotki na innych stronach?Czy,zeby podbic wlasne ego jak jakis kolo czy lolo napisze -ale fajne,lub ale kiepskie.Czy moze licze na to,ze ktos zobaczy i kupi i wreszcie bede bogaty i slawny.
Nurtuje mnie to,ale moze jestem starej daty i juz nie lapie.

qbic
14.07.08, 14:17
Jednak w jakim celu publikowac fotki na innych stronach?Czy,zeby podbic wlasne ego jak jakis kolo czy lolo napisze -ale fajne,lub ale kiepskie.Czy moze licze na to,ze ktos zobaczy i kupi i wreszcie bede bogaty i slawny.

Bo może komuś się spodobają - to chyba wystarczający powód. Powiedz mi Lucca, po co komponować muzykę lub wiersze do szuflady?

aga_piet
14.07.08, 19:22
Jednak w jakim celu publikowac fotki na innych stronach?Czy,zeby podbic wlasne ego jak jakis kolo czy lolo napisze -ale fajne,lub ale kiepskie.Czy moze licze na to,ze ktos zobaczy i kupi i wreszcie bede bogaty i slawny.
Nurtuje mnie to,ale moze jestem starej daty i juz nie lapie.
Może i masz trochę racji - podbijanie ego, przyjemność z pochwał kola lub/i lola - jakaś forma ekshibicjonizmu.
Poza tym, piszesz, że publikujesz na Olyforum bo masz Olka więc porady, opinie itp. A nie interesują Cię porady i opinie ponadsystemowe? Szukam fotograficznych bratnich dusz, ludzi o podobnym spojrzeniu. Czasem też inspiracji.

k@czy
15.07.08, 01:53
zeby podbic wlasne ego jak jakis kolo czy lolo napisze -ale fajne,lub ale kiepskie.Czy moze licze na to,ze ktos zobaczy i kupi i wreszcie bede bogaty i slawny.

lepiej bym tego nie napisal :mrgreen: oczywiscie, ze tak :mrgreen:

J.Graph
15.07.08, 04:37
zeby podbic wlasne ego jak jakis kolo czy lolo napisze -ale fajne,lub ale kiepskie.Czy moze licze na to,ze ktos zobaczy i kupi i wreszcie bede bogaty i slawny.

Ja może na początku tak miałem ...
Chciałem sie pochwalic moimi fotografiami ...
Ale szybko mi to przeszło po słowach krytyki :-P

-Troszeczkę zdjęć mam na gronie.
-Bardzo dużo na Deantart'cie.

Na gronie jest ich mało więc niech sobie będą ...
Konto na DA niebawem zostanie skasowane ...

A żeby nie było żadnych ocen czy innych badziewiów założyłem sobie własne WWW ...
Dlaczego ??

Mimo że robię fotki tylko dla siebie to jednak chchiałbym żeby moje fotki "leżały" gdzieś w internecie ...
Chociażby dlatego że jak sam chce je obejzeć to żebym nie musiał wertować HDD ...
No i przy okazji pokazać koledze/koleżance ...
Bo biegam z aparatem, często mnie widzą i czasami chcą żebym im pokazał co ja tam wyczyniam ...

Myśle że to główny powód dla którego jednak publikuje gdzieś moje wypociny :lol::lol:

kazil
16.07.08, 18:19
Ja polecam nawet nawet Fotoik.pl
Fotogalerie.pl
Obiektywni.pl - poziom ok ! Ale ludziska wredni !
Co do digart mam tam pare fotek , ale za duży jest tam spęd " pstrykaczy " typu co popadnie!
jest tam wielu świetnych autorów , ale niestety giną w natłoku wielu gniotów , które są tam na porządku dziennym i degraduja poziom.
Kiedyś fotki publikowałem w iso400.pl - polecam!

Amosicho
16.07.08, 18:59
Polecam renderosity.com (http://www.renderosity.com) ludzie z całego świata wrzucają fotki, niekiedy naprawdę "powalające na kolana". Ograniczenie - 1 zdjęcie dziennie.

meduzzzz
27.07.08, 11:59
Zdjęcia umieszczam na plfoto - to była moja pierwsza galeria, przyzwyczaiłem się.
Oprócz tego czasem jak mam czas zaglądam na http://www.photoforum.ru/ - rosyjskie forum, zdjęcia z całego świata. Całkiem ciekawa forma "awansu" eliminuje pstrykaczy.

Kiedyś byłem na obiektywnych i fotomotywach, to drugie nawet polubiłem ale za dużo tam przemądrzałych i wszystkowiedzących "mistrzów":)

prestigemedia
30.07.08, 12:06
Bardzo proste, ładne i szybkie portfolio można stworzyć w serwisie http://www.carbonmade.com/
Ma dużo funkcji co do samego wyświetlania fotek, można tworzyć projekty, zmieniać kolory tła i inne... jedyny minus to: w wersji bezpłatnej możemy dodać tylko 35 fotek :( a wersja płatna to 12$ (miesięcznie!):???:

aga_piet
30.07.08, 16:35
Zaglądam na hiszpańske forum Ojodigital (http://www.ojodigital.com/foro/zona-de-critica-fotografica/). Raczej tylko oglądam, za mało znam język aby dyskutować na temat szczegółow. Mam wrażenie, że wysoki poziom prac prezentują (z powyższego linka trzeba wejść w poszczególne działy - pejzaż, miasto, makro itp). Fajne jest to, że jest sporo użytkowników z Ameryki Południowej, czyli można trochę innej codzienności obejrzeć.

Matthi18
4.08.08, 02:54
kiedyś fotolog a teraz www.latko.arcik.net ;p autorsko;p

Daniello
4.08.08, 17:57
Mimo że robię fotki tylko dla siebie to jednak chciałbym żeby moje fotki "leżały" gdzieś w internecie ...
Chociażby dlatego że jak sam chce je obejrzeć to żebym nie musiał wertować HDD ...
No i przy okazji pokazać koledze/koleżance ...
Bo biegam z aparatem, często mnie widzą i czasami chcą żebym im pokazał co ja tam wyczyniam ...

Myślę że to główny powód dla którego jednak publikuje gdzieś moje wypociny :lol::lol:

Ja mam dokładnie tak samo:)

Ania_
17.09.08, 13:50
Odkopię temat trochę, bo wczoraj z ciekawości wróciłam na PLfoto. Niby zmieniono serwis, ale generalnie czuję się rozczarowana. :roll:

Aga pisała kilka postów o pustce w sieci - dzisiaj trochę poszperałam za dobrym serwisem - niestety nie widać. :| Onephoto testuje jakąś wersję beta, jak ruszy to może coś się zmieni?

Sergiuszone
18.09.08, 19:16
Największa radocha to jest wtedy jak się uda opublikować zdjęcia w prasie. Mnie w zeszłym roku udała się ta sztuka dwa razy. Raz na okładce w Super Expresie i raz w Machinie.


Mam pewne możliwości publikowania i mogę udostępnić na publikację trochę miejsca u siebie w wersji drukowanej. Takie miejsce udostępniłem dla CB i Cyberfoto. Oczywiście jeśli będą chętni.

Alleg_pl
20.09.08, 10:17
hahaha marzy mi sie kiedys zrobienie zdjecia ktore ukazaloby sie gdzies w wersji drukowanej... ale chyba tego nigdy niedozyje ;) niekazdy ma talent ;)

ale swoje fotki publikuje gdzies tam po cichu... bo lubie pstrykac ;)

mi calkiem przyjemnie na deviantarcie jest w sumie... digart jest troche smiechowy... wystawisz komus 4 (dobre) i sie rzucają ze czemu tak nisko... x]

Ania_
20.09.08, 12:50
Moje się ukazało raz. :wink:

FotoAmator
20.09.08, 20:19
hahaha marzy mi sie kiedys zrobienie zdjecia ktore ukazaloby sie gdzies w wersji drukowanej... ale chyba tego nigdy niedozyje ;) niekazdy ma talent ;)

ale swoje fotki publikuje gdzies tam po cichu... bo lubie pstrykac ;)

mi calkiem przyjemnie na deviantarcie jest w sumie... digart jest troche smiechowy... wystawisz komus 4 (dobre) i sie rzucają ze czemu tak nisko... x]

Nie bądź taki pesymista.
Nie zawsze chyba o talent chodzi.
Sam nie wiem czy mi się udało.
Redaktor zobaczył moją stronę, dał propozycje i mogę się teraz chwalić.
To się chwalę :-)



https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.formatfoto.pl/olymp/oly3.jpg)

dudarobe
24.10.08, 09:08
Ja publikuję na swojej stronce, i też jest fajnie :)

icelander
24.02.09, 11:14
gdzieś jeszcze kolebie się moje porzucone konto na "onephoto" ale najbardziej cenię sobie: www.photoforum.ru

MarcinSw
29.03.09, 14:08
Na flickr:

http://flickr.com/photos/grouchysmurf/

Rzadko na plf.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Odnośnie publikowania w necie: zastanawiam się, czy z tego nie zrezygnować. Mi się podoba to, co się innymi nie podoba. Ale może to dlatego, że moja zdjęcia są stosunkowo słabe, szczególnie jak je porównać na przykład do zdjęć Patrycji Ciosek (http://www.pciosek.pl/) albo paru innych fotografów. No i przez to trochę wstydzę się pokazywać. Zdjęcia, oczywiście. Więc sobie myślę, coraz częściej, żeby to zarzucić i zdjęcia robić naprawdę tylko dla siebie.

To są takie moje ostatnie przemyślenia.

A flickr polecam gorąco. Jak się dobrze przefiltruje, to poziom publikowanych zdjęć jest naprawdę bardzo wysoki. I jest na co popatrzeć.



Przejrzałem Twoje zdjęcia na flickrze, bardzo mi się podobają, szczególnie te z 'analoga'.



Co do ogólnodostępnych portali jest lekka kiszka. Najczęściej rządzą tam kółka wzajemnych adoracji, więc nie wiem czy jest sens. Ja mam swój 'album' na flickrze i linka ma kilku znajomych tylko ;)

Witek@
29.03.09, 14:21
szczególnie jak je porównać na przykład do zdjęć Patrycji Ciosek (http://www.pciosek.pl/) albo paru innych fotografów.

Widzę,że kolega chciałby osiągnąć poziom Patrycji no to długoa droga przed nami.Dla Patrycji fotografia to wielka pasja.Polecam też stronę Adama Ławnika.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________

www.foto-przyroda.pl (http://www.foto-przyroda.pl)
www.fotografia-przyrodnicza.art.pl (http://www.fotografia-przyrodnicza.art.pl)

ale bywam tam rzadko - jednak ludzie fotografujący tam to wielcy pasjonaci, którzy w wiekszości fotografują coś innego czając się na motyw po kilka godzin w czatowni :)

Spokojnie nie tylko ptasiarze są w FP i FP-PL.Co nie zmienia faktu,że w pogoni za dobrym landszaftem też mogą uciec nawet miesiące w gonitwie za światłem i klimatem.

gladiator
10.04.09, 06:51
fotosik.pl oraz www.imagevenue.com

dembik79
10.04.09, 09:26
Czytam wątek i nikt nie wspomniał o http://foto.moon.pl/
Polecam chociaż zajrzeć, bo jest bardzo przejrzyste.
To jedyne, które regularnie przeglądam... Moim zdaniem bardzo przyjemne. Polecam.

dobas
10.04.09, 12:51
Widzę,że kolega chciałby osiągnąć poziom Patrycji no to długoa droga przed nami.Dla Patrycji fotografia to wielka pasja.Polecam też stronę Adama Ławnika.
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________


Spokojnie nie tylko ptasiarze są w FP i FP-PL.Co nie zmienia faktu,że w pogoni za dobrym landszaftem też mogą uciec nawet miesiące w gonitwie za światłem i klimatem.

Patrycji zdjęcia widziałem dobre kilka lat temu na jakimś spotkaniu ZPFP i były... eufemistycznie mówiąc - kiepskie.

Teraz jak patrzę na jej zdjęcia to jestem pod wrażeniem jak można zrobić taaaaaaki gigantyczny postęp :) widac ze wkłada w to dużo pracy.

Zdjęcia Adama Ławnika tż gorąco polecam

Witek@
10.04.09, 15:07
Patrycji zdjęcia widziałem dobre kilka lat temu na jakimś spotkaniu ZPFP i były... eufemistycznie mówiąc - kiepskie.

Kilka lat temu Patrycja zaczynała przygodę z fotografią...owszem Foty Patrycji z przed kilku lat do tego poziomu który teraz prezentuje to przepaść.Nie mniej jednak Patrycja ostro idzie do przodu iszuka swojego stylu...inaczej moim zdaniem już go ma w dodatku świetny to styl.Może niekoniecznie obiektywnie oceniam dokonania Patrycji ale jak kogoś lubię to trudno mi o obiektywizm w formie słownikowej ;D

dobas
10.04.09, 23:51
Kilka lat temu Patrycja zaczynała przygodę z fotografią...owszem Foty Patrycji z przed kilku lat do tego poziomu który teraz prezentuje to przepaść.Nie mniej jednak Patrycja ostro idzie do przodu iszuka swojego stylu...inaczej moim zdaniem już go ma w dodatku świetny to styl.Może niekoniecznie obiektywnie oceniam dokonania Patrycji ale jak kogoś lubię to trudno mi o obiektywizm w formie słownikowej ;D

dokładnie to samo napisałem. Nie znam chyba wielu osób które idą do przodu takimi dużymi krokami :)

darkelf
13.04.09, 01:37
maxmodels, digart, flickr.

Tommy_G
21.07.10, 13:12
Moim pierwszym portalem był foto.moon.pl. Bardzo dobre miejsce swego czasu, lecz coraz rzadziej tam zaglądam, trochę się zepsuła atmosfera, dużo ludzi odeszło.

Kolejnym portalem jest photodom.com - polecam
Olympusclub - nie muszę reklamować :)

No i swój blog, którego i tak nikt nie obserwuje :D

jolly
21.07.10, 13:17
No i swój blog, którego i tak nikt nie obserwuje :D

No wiesz...:evil: Ja obserwuję :wink:

Tommy_G
21.07.10, 13:24
No wiesz...:evil: Ja obserwuję :wink:

oo nie wiedziałem :)
a to bardzo przepraszam :D

qbic
21.07.10, 13:32
ja tez oglądam, teraz się dodałem z opcja visible

kowalikster
21.07.10, 13:32
Jak moja mama (Jolly) obserwuje to ja też zacznę!

jolly
21.07.10, 13:49
Jak moja mama (Jolly) obserwuje to ja też zacznę!

Ja Ci dam mamę :twisted: za stary jesteś, abym mogła być Twoją mamą :lol:

kowalikster
21.07.10, 13:54
Ale przecież jesteś moją mamą chrzestną.
Mając 19 lat nie jestem za stary.

Peter1976
21.07.10, 14:42
www.olympusclub.pl
www.nikoniarze.pl
www.fotoprzyroda.pl

Tommy_G
21.07.10, 14:53
ja tez oglądam, teraz się dodałem z opcja visible

Kurde... w takim razie muszę się przyłożyć i zacząć zamieszczać tam foty regularnie :)

pozdrówka

T.