PDA

Zobacz pełną wersję : naprawa sprzętu foto we Wrocławiu



radlakos
3.06.08, 10:19
poszukuję alternatywy dla serwisu na Psich Budach, we Wrocławiu lub okolicach. Zna ktoś ???

lessie
3.06.08, 10:23
fotocentrum no1 na odrzańskiej. Kiedyś zajmowali się serwisem na bank i zdaje się że dalej to robią.

radlakos
3.06.08, 10:37
a , no tak , ale myślę , że zaśpiewają sobie tyle samo , o ile nie więcej, niż pan A.W. (nie ujmując mu nic z jego wiedzy i doświadczenia). Nie ukrywam , że interesuje mnie alternatywa cenowa, zwłaszcza , że mam jedynie do przesmarowania Pentacona. Ostatnio mój znajomy zostawił u niego coś pod tysiaka za różnego typu regulacje, również Pentacona - przeraziło mnie to ;)

black_bird
3.06.08, 11:43
hm, moze punkt przy ul. Daszyńskiego - blisko J. Narodowej - parter po schodkach po lewej idąc od Jednosci. Mi kiedys przedmuchali matówkę w e1 w okresie gwarancji ;) za 20 zł

nevra
3.06.08, 23:25
Jest też sympatyczny pan przy Piastowskiej, nie pamiętam numeru. Firma nazywa się Art-Technika. Nie wiem, jak ten pan naprawia, ale robiłam u niego diagnostykę i nie wziął ani grosza. Na wizytówce mam telefon: 502 343527

radlakos
9.06.08, 23:50
dzięki za odzew. Dziś oddałem psikusa do serwisu na Daszyńskiego. Podzwoniłem po punktach- diagnoza brzmi konserwacja i regulacja migawki - jutro odbieram ;)

Różnice pomiędzy podawanymi cenami za usługę:
Psie Budy - 250 - 300 pln
Piastowska 150
Daszyńskiego 100

Mam nadzieję , że gość da radę

black_bird
19.06.08, 00:46
I dalo rade? ;)

radlakos
19.06.08, 00:59
wstępnie TAK. Gość trochę cwaniakuje, poza tym próbował poderwać moją kobietę, która to określiła go ....... starym zbereźnikiem ;) Niestety psix zaczął mi po tym serwisie nakładać klatki, czego nie robił wcześniej, ale poradzę sobie z tym domowym sposobem. Jeszcze raz dzięki za odzew