PDA

Zobacz pełną wersję : Mysterious road in the forest



Gruchacz
18.08.20, 15:42
Mysterious road in the forest


https://i.imgur.com/l6I49VA.jpg

henry1
18.08.20, 19:55
Tajemnicza droga w lesie. :cry:

jurec
18.08.20, 19:59
Tajemnicza droga w lesie. :cry:

Skąd wiesz ? Nie wygląda. :mrgreen:

henry1
18.08.20, 20:01
Skąd wiesz ? Nie wygląda. :mrgreen:

Po polsku lepiej brzmi. :wink:

Gruchacz
18.08.20, 20:50
Panowie prosiłbym bardziej skupić się na zdjęciu ;)

staryman
19.08.20, 08:43
Fajnie wykorzystane promienie słońca, gdyby tak jeszcze na drodze pojawił się jakiś ktoś lub inny zwierz, to tajemniczość drogi, moim zdaniem, by się wzmogła.
Super zdjęcie.

canimo
20.08.20, 13:36
Mi sie podoba. Nawet bardzo.
Zwierza albo czleka tak znikad nie wytrzasniesz, chyba ze chodzisz z wlasnym modelem.

Tak z ciekawosci-gdzie to robiles? Roslinnosc i ziemia raczej wskazuja na tropikalne klimaty. Co przeklada sie na trudne warunki i duze kontrasty.

Gruchacz
20.08.20, 15:30
Mi sie podoba. Nawet bardzo.
Zwierza albo czleka tak znikad nie wytrzasniesz, chyba ze chodzisz z wlasnym modelem.

Tak z ciekawosci-gdzie to robiles? Roslinnosc i ziemia raczej wskazuja na tropikalne klimaty. Co przeklada sie na trudne warunki i duze kontrasty.

Zdjęcie zrobione na Sri Lance w parku Sigirya :)

canimo
20.08.20, 18:04
Pokaz cos jeszcze, prosze.
Mam klopoty z tropikalnym lasem, jakos poza pokazaniem szczegolow, ewentualnie pejzazami wokol rzeki czy pojedynczymi pagorkami (wiecej swiatla) takie ogolne kadry wychodza mi w wiekszosci slabo. Nie dosc, ze ciemno, to czesto straszny chaos w kadrze. Jak sie w tym jest to niesie poczucie potegi i roznorodnosci ale przelozyc to uczucie na obrazek jest trudno.

helmuth
20.08.20, 20:09
Zdjęcie zrobione na Sri Lance w parku Sigirya :)Rozumiem, dlaczego niepolski tytuł na polskim forum ale w takim razie, dlaczego nie syngaleski? :wink:
Zdjęcie fajne. Pewnie tam łatwiej "złapać" taką mgiełkę.

gulasz
5.09.20, 23:59
tak z ciekawosci zapytam - do kazdego zdjecia bedziesz otwieral nowy wątek ?
moze warto zrobic jeden watek i w nim kontynuowac wrzucanie fot ?

a co do zdjecia - to podoba mi sie
ale chetniej zobaczylabym wiecej zdjec z tej sri lanki