PDA

Zobacz pełną wersję : OlyRulez 6/2020 "Fotograf/fotografia w czasach kwarantanny"



stpman
29.05.20, 10:20
Zapraszam do udziału w szóstej rundzie tegorocznej edycji konkursu:

OlyRulez!

Tematem szóstej rundy jest:

"Fotograf/fotografia w czasach kwarantanny"

Komentarz od autorki tematu: "wszystkie chwyty dozwolone"

Autorem tematu jest zwycięzcą czwartej rundy, czyli @gulasz (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=6540) .

Prace proszę wysyłać na adres: stpman.olyrulez@gmail.com do 12.06.2020, godzina: 23:59.
Głosowanie rozpocznie się w ciągu 1-4 dni od zakończenia zbierania prac i potrwa 3 dni.

Proszę o usunięcie danych exif oraz wpisanie nicku i numeru rundy w nazwie pliku, oraz tytule zgłoszeniowego emaila.
W związku z pewnymi problemami ze zgłaszaniem prac w zeszłym roku, otrzymane zgłoszenie będę potwierdzał mailowo. Jeśli komuś nie potwierdzę w ciągu 24h to proszę o kontakt na priv przez forum.

Proszę o zapozananie się z regulaminem zabawy, wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z jego akceptacją.

Proszę pamiętać o przysłaniu zdjęcia w regulaminowym rozmiarze :smile:

Regulaminu konkursu: || Regulamin || (https://forum.olympusclub.pl/threads/118574-Regulamin-OlyRulez-Edycja-2019)


Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w zabawie!


Pozdrawiam
stpman

helmuth
29.05.20, 10:38
tematem szóstej rundy jest:
"fotograf/fotografia w czasach kwarantanny"
komentarz od autorki tematu: "wszystkie chwyty dozwolone"
Skoro czasy pandemii są w tytule, czy zdjęcie musi być zrobione w czasach pandemii (do sprawdzenia w exifie)?
Rozumiem, że temat zdjęcia nie musi być związany z pandemią?

Bodzip
29.05.20, 11:14
Ja nawet popełniłem takie zdjęcie pt. "godziny szczytu" gdzie o godz. 15.00 było zero luda w centrum. Ale tam ... :)

jkr
29.05.20, 11:19
Ja nawet popełniłem takie zdjęcie pt. "godziny szczytu" gdzie o godz. 15.00 było zero luda w centrum. Ale tam ... :)To znaczy miałeś wcześniej przeciek o konkursie.

koronax
29.05.20, 11:40
Rozumiem, że temat zdjęcia nie musi być związany z pandemią?

No przecież napisane wyraźnie że wszystkie chwyty dozwolone. Hehehe
Więc rozumiem że jest pełna dowolność.

Bodzip
29.05.20, 12:15
To znaczy miałeś wcześniej przeciek o konkursie.
Przecieki to robi andtor drugi wielki :)

stpman
29.05.20, 12:38
Cytując pewnego pana w okularach: "Róbta co chceta!" :)

Ola_Olga
29.05.20, 15:46
Skoro czasy pandemii są w tytule, czy zdjęcie musi być zrobione w czasach pandemii (do sprawdzenia w exifie)?
Rozumiem, że temat zdjęcia nie musi być związany z pandemią?
W tytule jest "w czasach kwarantanny" a nie "w czasach pandemii". Kwarantanna to siedzenie na d.. pie w domu, pojecie "pandemia" ma szerszy zasięg.
Oj, wszyscy się czegoś czepiają, ja też czasem mogę.

henry1
29.05.20, 16:18
W tytule jest "w czasach kwarantanny" a nie "w czasach pandemii". Kwarantanna to siedzenie na d.. pie w domu, pojecie "pandemia" ma szerszy zasięg.
Oj, wszyscy się czegoś czepiają, ja też czasem mogę.

Rób to częściej. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Bodzip
29.05.20, 18:10
Rób to częściej. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Now łaśnie, chciałem Jej dać za to czepialstwo, ale system nieczuły na to oko ;)

henry1
29.05.20, 18:17
Now łaśnie, chciałem Jej dać za to czepialstwo, ale system nieczuły na to oko ;)

Ja też w niemocy. :cry:

Aang
29.05.20, 19:51
Kwarantanna to odizolowanie.Jak mam to rozumieć jeżeli nie byłem w kwarantannie. Jakie zdjęcie mogę zgłosić do konkursu. Przepraszam ale nie rozumiem.

gulasz
29.05.20, 20:10
Podejście i rozumienie tematu jest dowolne - to w tym konkursie chyba najlepsze - to jak interpretacja się spodoba wyjdzie w głosowaniu :)
Nie sprawdzamy exif jak macie fotę pasujące do tytułu z przeszłości też się da - choć fajnie byloby zobaczyć coś z tego roku :)

gulasz
30.05.20, 02:45
Jak pisalam interpretacja dowolna
Dodam tylko że dla mnie tytuł
Fotograf/fotografia w czasach kwarantanny to to samo co w czasach pandemii - więc nie ma obowiązku ograniczania się tylko do fot z domu
Wszystko w głowach i matrycach waszych i waszych aparatów

stpman
8.06.20, 19:40
Przypomnij nam, że do piątku można nadsyłać prace :)

stpman
11.06.20, 11:46
Przypominam, że zdjęcia można wysłać do jutra, a dziś dopiero pierwsza praca trafiła do skrzynki...

stpman
13.06.20, 07:41
Wpłynęły cztery pracę, postaram się jutro lub w poniedziałek zrobić głosowanie.

gulasz
13.06.20, 12:00
Szkoda że tak mało :( miałam nadzieję że temat chwyci :(
No trudno..

koronax
13.06.20, 14:21
Mało chętnych. A temat całkiem fajny. Można było tutaj zaszaleć hehe.

gulasz
14.06.20, 00:50
Mało chętnych. A temat całkiem fajny. Można było tutaj zaszaleć hehe.
No dyskutujących w watku 9 a nawet połowy z tego nie ma :(

dobrej nocy (może komuś przyśni się lepszy temat na kolejna edycje :mrgreen: )

stpman
15.06.20, 21:18
Zapraszam do głosowania: https://forum.olympusclub.pl/threads/120793-ANKIETA-OlyRulez-6-2020-Fotograf-fotografia-w-czasach-kwarantanny?p=1385698#post1385698 :)

P.S Jednak 5 prac :)