PDA

Zobacz pełną wersję : OlyRulez 3/2020 "Urokliwe uliczki"



stpman
18.03.20, 20:57
Zapraszam do udziału w trzeciej rundzie tegorocznej edycji konkursu:

OlyRulez!

Tematem trzeciej rundy są:

"Urokliwe uliczki"

Autorem tematu jest zwycięzcą drugiej rundy, czyli koronax .

Prace proszę wysyłać na adres: stpman.olyrulez@gmail.com do 27.03.2020, godzina: 23:59.
Głosowanie rozpocznie się w ciągu 1-4 dni od zakończenia zbierania prac i potrwa 3 dni.

Proszę o usunięcie danych exif oraz wpisanie nicku i numeru rundy w nazwie pliku, oraz tytule zgłoszeniowego emaila.
W związku z pewnymi problemami ze zgłaszaniem prac w zeszłym roku, otrzymane zgłoszenie będę potwierdzał mailowo. Jeśli komuś nie potwierdzę w ciągu 24h to proszę o kontakt na priv przez forum.

Proszę o zapozananie się z regulaminem zabawy, wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z jego akceptacją.

Proszę pamiętać o przysłaniu zdjęcia w regulaminowym rozmiarze :smile:

Regulaminu konkursu: || Regulamin || (https://forum.olympusclub.pl/threads/118574-Regulamin-OlyRulez-Edycja-2019)


Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w zabawie!


Pozdrawiam
stpman


Ta runda zostaje powtórzona za względu na to jakie kontrowersje wzbudziły prace przesłane na wcześniejszy temat.
Poprzednie wątki zostały usunięte, aby uspokoić sytuację i nie denerwować osób, które poczuły się urażone.

Mam nadzieję, że to zrozumiecie i przyjmiecie do wiadomości. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi lub pytania to zapraszam na priv.
Proszę również o wstrzymanie się od komentarzy na ten temat, aby nie zaognić ponownie sytuacji.

Natomiast obecny temat rundy jest moim zdaniem bardzo przyjemny i liczę na dużo ciekawych prac :)

staryman
19.03.20, 00:09
Jakieś naprowadzenie na temat, motyw przewodni?

koronax
19.03.20, 04:44
Jakieś naprowadzenie na temat, motyw przewodni?

Co tutaj dużo pisać. Urokliwe uliczki -miałem na myśli jakieś fajne, sympatyczne, miłe dla oka, uliczki, po których z przyjemnością się będzie spacerować. . Po prostu, pełna dowolność , co kto widzi pod tym względem.
Myślę że na dysku sporo osób znajdzie coś fajnego w tym temacie.

gulasz
19.03.20, 09:31
Jest kwarantanna może by tak skrócić czas na przesyłanie fot.. większość pewnie siedzi w domach (mam nadzieje) wiec pewnie znajdzie coś pod ten temat
taka propozycja z mojej strony
????

koronax
19.03.20, 09:42
Jest kwarantanna może by tak skrócić czas na przesyłanie fot.. większość pewnie siedzi w domach (mam nadzieje) wiec pewnie znajdzie coś pod ten temat
taka propozycja z mojej strony
????

Też miałem to zaproponować. Pewnie i tak z z dysku będzie każdy coś zapodawał. Kilka dni by starczyło spokojnie.

Bodzip
19.03.20, 11:40
No sorry, ja pracuję po 12 godzin

gulasz
19.03.20, 12:26
No sorry, ja pracuję po 12 godzin
i chwała Wam za to Bogdan - Wam, lekarzom, ludziom z laboratoriów , pielęgniarkom i wszystkim zaangażowanym

niemniej chyba nie potrzebujesz 2 tyg na przedlanie foty ?

Ola_Olga
19.03.20, 12:50
Też jestem za skróceniem okresu zbierania zdjęć. Sama na dysku nie mam nic ciekawego w tym temacie a nowego raczej nie zrobię w najbliższym czasie. Może będzie niedługo nowy temat "moje zdjęcie z okna/balkonu.."
Chyba większość puści coś z szuflady a na to nie potrzeba 2 tyg.

gulasz
19.03.20, 13:31
no to zawołam organizatora stpman - co ty na to ?

Aang
19.03.20, 19:14
Co się stało z tematem "Bóg,honor,ojczyzna"?

apz
19.03.20, 19:19
Co się stało z tematem "Bóg,honor,ojczyzna"?

Został umorzony, że tak powiem.

koronax
19.03.20, 19:34
Co się stało z tematem "Bóg,honor,ojczyzna"?

Kontrowersyjny temat był to, zdjęcia też nie odpowiadały pewnym forumowiczom.
Jest więc nowy temat.
Luźny , miły, sympatyczny myślę.

staryman
19.03.20, 20:22
Luźny , miły, sympatyczny myślę.

Obyś się nie mylił, zobaczymy po opublikowaniu fotek.

helmuth
19.03.20, 20:29
Został umorzony ...Cóż za eufemizm! :grin:

apz
19.03.20, 20:35
Cóż za eufemizm! :grin:

Korona Ci chyba nie służy, jakby częściej używasz wykrzykników, niestety...

A wracając do tematu, przeglądam moje okołożeglarskie katalogi, może coś ciepłego i miłego dla oka znajdę...

helmuth
19.03.20, 20:46
... jakby częściej używasz wykrzykników, niestety...Akurat ten był dla podkreślenia mojego podziwu. :wink:
Uważasz, że nadużywam? Nie kontroluję tego ale może podpowiesz kiedy ostatnio użyłem nieuzasadnionego wykrzyknika.

Bodzip
19.03.20, 20:56
Ja pewnie też odkopię moje ****** klimaty - tylko dajcie mi czas na szukanie i obróbkę. Dziś skoczyłem pracę o 17.00 -->> od 7 rano. Jutro ma być podobnie :(
Policjanci przywieźli nam żarcie - ot tak sami z siebie. Miłe :)

And.N
19.03.20, 21:24
...Uważasz, że nadużywam? Nie kontroluję tego ale może podpowiesz kiedy ostatnio użyłem nieuzasadnionego wykrzyknika.
Uważam, że nadużywasz wykrzyknika:), ale każdy ma swój "styl" wypowiedzi. Dla kogoś może być nieuzasadniony (czy zbędny), dla Ciebie wręcz konieczny, także tego się nie rozstrzygnie i nie ma takiej potrzeby:).
Jeden tylko przykład (https://forum.olympusclub.pl/threads/120421-GIMP-2-10-16-wydany?p=1376635&viewfull=1#post1376635) : (z postów użytkownika) "Link nie działa !"

Wracając do tematu.
Uliczek u mnie na zdjęciach raczej mało, zwłaszcza urokliwych, ale może coś wygrzebię z szuflady. Wychodzenie z domu teraz niewskazane i trzeba się dostosować.

stpman
19.03.20, 21:53
Nie wiem czy zauważyliście, ale terminie na nadsyłanie prac jest nieco krótszy niż zazwyczaj
Zawsze macie na to 2 tygodnie, tym raz to 1.5 tygodnia :)

A na zrobienie ankiety i tak będę miał czas zapewne dopiero w sobotę więc nie ma sensu skracać czasu nadsyłania zdjęć.

helmuth
20.03.20, 00:07
Uważam, że nadużywasz wykrzyknika:) ...Ja z kolei uważam, że niepotrzebnie się wtrącasz- nie Ciebie pytałem.
Skoro już jednak postanowiłeś wyręczyć adresata pytania to zapytam:
1. Czy uważasz, że w podlinkowanym poście nadużyłem wykrzyknika?
2. Sprawdziłeś datę tego posta? Pisałem go co najmniej 2 tyg przed stwierdzeniem koronawirusa w Polsce. Użycie wykrzyknika nie może więc mieć związku z koroną (domyślam się, że chodzi o koronawirusa), co sugerował apz.

stpman
24.03.20, 21:19
Przypominam, że termin nadsyłania prac mija w najbliższy piątek :)

stpman
27.03.20, 13:00
Przypominam, że dziś do końca dnia można przysyłać swoje zdjęcia do konkursu :)

Ola_Olga
29.03.20, 20:01
Hej tam Szefie od OR'a - cierpliwie czekamy:)

stpman
29.03.20, 22:16
Ola_Olga - działam :) Powoli, ale działam :)

Ola_Olga
29.03.20, 22:22
Spoko, poczekamy:)

stpman
29.03.20, 22:29
Zapraszam do głosowania:

https://forum.olympusclub.pl/threads/120584-ANKIETA-OlyRulez-3-2020-Urokliwe-uliczki

Trzymajcie się :)

P.S Mam nadzieję, że zdjęcia i konkurs choć trochę umilają wam życie w tych czasach...