PDA

Zobacz pełną wersję : OlyRulez 1/2020 "Radość"



stpman
6.01.20, 20:17
Zapraszam do udziału w pierwszej rundzie tegorocznej edycji konkursu:

OlyRulez!

Tematem pierwszej rundy jest:

"Radość"

Prace proszę wysyłać na adres: stpman.olyrulez@gmail.com do 20.01.2020, godzina: 23:59.
Głosowanie rozpocznie się w ciągu 1-4 dni od zakończenia zbierania prac i potrwa 3 dni.

Proszę o usunięcie danych exif oraz wpisanie nicku i numeru rundy w nazwie pliku, oraz tytule zgłoszeniowego emaila.
W związku z pewnymi problemami ze zgłaszaniem prac w zeszłym roku, otrzymane zgłoszenie będę potwierdzał mailowo. Jeśli komuś nie potwierdzę w ciągu 24h to proszę o kontakt na priv przez forum.

Proszę o zapozananie się z regulaminem zabawy, wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z jego akceptacją.

Proszę pamiętać o przysłaniu zdjęcia w regulaminowym rozmiarze :smile:

Regulaminu konkursu: || Regulamin || (https://forum.olympusclub.pl/threads/118574-Regulamin-OlyRulez-Edycja-2019)


Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w zabawie!


Pozdrawiam
stpman

stpman
13.01.20, 20:49
Póki co mam dwie prace w skrzynce :)
Zapraszam do nadsyłania prac :)

stpman
15.01.20, 22:44
Myślałem, że to taki fajny łatwy temat na rozpoczęcie zabawy, a tutaj nadal pustki w skrzynce.
Do dzieła :)

stpman
19.01.20, 09:28
Póki co mam 4 pracę w skrzynce :)
Przypominam, że zdjęcie można nadsyłać do jutra do końca dnia!

Pozdrawiam :)

helmuth
19.01.20, 14:40
Myślałem, że to taki fajny łatwy temat ...Od samego początku wydawał mi się temat dla wąskiej grupy uczestników.
Najbardziej widoczną oznaką radości jest uśmiech więc idealne pole do działania dla tych, którzy fotografują twarze- portret, street, dzieci itp. Nie moje klimaty. :???:

PS
Przyszła mi do głowy myśl- temat dla psiarzy! Radość na czterech łapach! :grin:
Niestety psa ani nawet znajomych z psem też nie mam. :|

A56
19.01.20, 21:20
Od samego początku wydawał mi się temat dla wąskiej grupy uczestników.
Najbardziej widoczną oznaką radości jest uśmiech więc idealne pole do działania dla tych, którzy fotografują twarze- portret, street, dzieci itp. Nie moje klimaty. :???:



Radość skoczków narciarskich nie zawsze wiąże się z uśmiechem, są też gesty radości, i chyba w tym konkursie o to chodzi, by pokazać radość a nie uśmiech.

helmuth
19.01.20, 22:39
Radość skoczków narciarskich nie zawsze wiąże się z uśmiechem, są też gesty radości ...Nie napisałem, że radość to tylko uśmiech. Napisałem, że najbardziej widoczną oznaką radości jest uśmiech.
Gest radości, bez widocznej twarzy, może być różnie odczytany. Pamiętasz wzniesioną do góry rękę z zaciśniętą pięścią po każdym udanym skoku Hannawalda?

A56
19.01.20, 23:59
Pamiętam Hannawalda i jego zaciśniętą pięść z radości. Sam tak reagowałem, kiedy biegałem za piłką i udało się zdobyć punkty.

Bodzip
20.01.20, 08:29
Gest Kozakiewicza - to dopiero była radość :)

gulasz
20.01.20, 10:23
Gest Kozakiewicza - to dopiero była radość :)

ano dokładnie :) :) :)
ja tego nie pamiętam na żywo bo mnie nawet jeszcze w planach rodziców nie było
ale pamiętam z retransmisji i opowieści
co więcej mieliśmy egzaminy końcowe - na szczęście próbne ;)
i pisałam akurat z polskiego - temat coś w stylu - wzór do naśladowania albo coś takiego

i o kim pisała Ula - rozprawka o Kozakiewiczu poszła ;)
nie poznali się gamonie na moim talencie literackim - bo choć zdać zdałam to jakoś tak ledwo co na 3 ;)

na egzaminach właściwych już tak ciekawych tematów nie było ;)

paparapa
20.01.20, 10:50
ano dokładnie :) :) :)
ja tego nie pamiętam na żywo bo mnie nawet jeszcze w planach rodziców nie było
ale pamiętam z retransmisji i opowieści
co więcej mieliśmy egzaminy końcowe - na szczęście próbne ;)
i pisałam akurat z polskiego - temat coś w stylu - wzór do naśladowania albo coś takiego

i o kim pisała Ula - rozprawka o Kozakiewiczu poszła ;)
nie poznali się gamonie na moim talencie literackim - bo choć zdać zdałam to jakoś tak ledwo co na 3 ;)

na egzaminach właściwych już tak ciekawych tematów nie było ;)
gulasz było by na pięć, gdybyś parę fotek dołączyła :).

stpman
22.01.20, 20:43
Zapraszam do głosowania! :)