PDA

Zobacz pełną wersję : OlyRulez 2019 - PODSUMOWANIE!



stpman
20.12.19, 23:14
Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu OlyRulez zostaje... A56 !!!

Wielkie gratulacje!

Drugie miejsce zajmuje Ola_Olga !!!
Wielkie gratulacje!

Trzecie miejsce zajmuje gulasz !!!
Wielkie gratulacje!

217447

Oraz link do całej tabeli: https://1drv.ms/x/s!Ag-J7-PeEo4xgepxzEoKvu1KuRBLcg?e=0ZxTje



Na koniec chciałem jeszcze dodać kilka słów od siebie.
Przede wszystkim chciałem wam podziękować za wszystkie nadesłane prace, za udział w konkursie. Bez waszych zdjęć nie byłoby tej zabawy.
Było mi bardzo miło prowadzić dla was ten konkurs. Dziękuję również za obdarzenie mnie zaufaniem, wszak nie znaliśmy się zbytnio wcześniej, byłem takim raczej mało aktywnym forumowiczem.

Chciałbym was również przeprosić, że czasem musieliście długo czekać na ogłoszenie wyników, czasem zdarzył się mi się jakiś błąd merytoryczny (który zawsze szybko wyłapaliście za co wam dziękuję), były także nieszczęsne problemy z mailem na outlook.com .

Moim głównym problemem jest niestety brak czasu (praca, rodzina, małe dziecko) i nie wiem czy dam radę prowadzić ten konkurs w przyszłym roku.

Może wśród was jest ktoś, kto chciałby po mnie przejąć pałeczkę? Dajcie tutaj znać.

Jeśli będzie taka wasza wola, a nikt nowy się nie znajdzie - postaram się prowadzić konkurs w przyszłym roku, ale musicie się liczyć z tym, że będzie on toczył się swoim powolnym rytmem :)

To chyba tyle z mojej strony.

Wszelkie uwagi, sugestie, skargi, zażalenia oraz niezasłużone pochwały proszę kierować do mnie w tym wątku.

Pozdrawiam
stpman

Bodzip
20.12.19, 23:29
Dziękujemy :) i prosimy o jeszcze :)

Ola_Olga
20.12.19, 23:58
Gratulacje dla A56!
Gratulacje dla gulasz!
Dziękuję za wszystkie głosy, które pozwoliły mi zająć zaszczytne drugie miejsce:smile:
Mi tam powolne tempo nie przeszkadza, stpman, prowadzisz OR'a w przyszłym roku dalej. I kropka.:)

henry1
21.12.19, 00:04
Gratulacje dla zwycięzców !!! :mrgreen:

Podziękowania dla prowadzącego. :mrgreen:

helmuth
21.12.19, 00:07
Nie poddawaj się tak łatwo. :wink:
Mam pytanie- dlaczego w ostatniej edycji liczba punktów została podwojona?

DzejPi
21.12.19, 06:01
stpman dziekuję. ! Wszystkiego najlepszego.

stpman
21.12.19, 08:32
helmuth - taka była moja wizja konkursu zapisana w regulaminie :) Polecam się z nim zapoznać :)

A56
21.12.19, 09:45
Dziękuje za gratulacje

apz
21.12.19, 10:32
Gratulacje dla Zwycięzców edycji rocznej, dla Zwycięzców edycji, Uczestnikow i Sympatyków zabawy /kolejnośc alfabetyczna!/

No i życzenia Spokojnych i Dostatnich Świąt i Dosiego Roku!!
Pozdrawiam!

gulasz
21.12.19, 12:24
gratulacje dla prowadzącego - każy kto kiedykolwiek prowadził tego typu konkurs wie że czas czasami nie działa na naszą korzyść ( dlatego osobiście mam luźne zapisy w regulaminie w zakresie terminów i dat - i jak wiem że np wyjezdzam i nie będę mieć dostępu do kompa to odpowiednio wydłużam czas zgłaszania/głosowania by potem czekania na samo ogłoszenie wyników było mniej - oczywiście nie wszystko da się przewidzieć :) )
w każdym razie powodzenia w nowym roku - bo zabawa jak widać prężnie działa
jedna tylko uwaga - jak zamieszczasz tabelkę z wynikami - jakbyś posortował malejąco po punktach byłoby bardziej czytelnie :)


no a teraz płynnie przechodzę do gratulacji dla uczestników - gratulacje dla @A56 (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=15102) oraz @Ola_Olga (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=14526) jak i wszystkich biorących udział w tej zabawie :)

spokojnych świąt wszystkim :)

helmuth
22.12.19, 00:56
Polecam się z nim zapoznać :)OK
Zapoznałem się. Moja wina, że nie zauważyłem tego wcześniej. :oops:

Muminek
22.12.19, 23:25
Gratulacje dla Wszystkich biorących udział w konkursie i podziękowania dla stpman -a za prowadzenie OlyRulez :)