PDA

Zobacz pełną wersję : Zmieniamy kolor oczu



Mirek54
16.05.08, 08:52
Ktos pytal jak zmienic kolor oczu.

Jedna z metod.
Otwieramy szopa.Lassem zaznaczamy teczowke razem ze zrenica.Na zaznaczonym obszarze klikamy mysza i tworzymy warstwe przez kopiowanie.
Pracujemy na warstwie.
Teraz przechodzimy do opcji -Obrazek-dopasuj.Tam wybieramy opcje do zmiany koloru.Ja zawsze wybieram-Filtr fotograficzny.Moim zdaniem ma najwiecej mozliwosci(fajeczkujemy opcje kolor).Pozniej po zabawie splaszczamy obrazek-gotowe.Jesli zmienic chcemy obie teczowki to zaznaczajac jedna z kombinacja klawiszy zaznaczamy rowniez druga.
Przyklad Oko orginalne i pozmieniane w inne kolory.

rocco
16.05.08, 09:27
To już wiem, jak Mysikrólica zrobiła sobie takie ogromne, żółte oczęta :-P
Photoshop rulez ;)

voovoo2
16.05.08, 09:37
To już wiem, jak Mysikrólica zrobiła sobie takie ogromne, żółte oczęta :-P
Photoshop rulez ;)

Chyba się pomyliłeś rocco................w opcji opisanej przez lucca zmieniamy kolory.Litery A B C itd zmieniamy korzystając z innch opcji PS-a ;-) jednak o to MYSIKRÓLIKA nie podejrzewam...........to dziewczyna bardzo przwiązana do natury:-)

zeroprocent
16.05.08, 11:03
ja zawsze jak robie oczy to zaznaczam przez maske :)
potem grzebie w hue/saturation

patrz avatar :P
http://img241.imageshack.us/img241/1483/galaxyproper2resizedse2.jpg

ps. zdjecie stare i robione kompaktem, dlatego jakosc nie poraża

Ania_
16.05.08, 11:03
Co to za pogaduszki za plecami, hm? :wink:

Sympatyczny przykład Lucca. Dopisałabyś może jeszcze z jaką kombinacją klawiszy? shift+...? Serio pytam, bo nie mam pojęcia :)

sisman
16.05.08, 11:17
To nie lepiej mieć naturalne, hę?

Mirek54
16.05.08, 11:26
Co to za pogaduszki za plecami, hm? :wink:

Sympatyczny przykład Lucca. Dopisałabyś może jeszcze z jaką kombinacją klawiszy? shift+...? Serio pytam, bo nie mam pojęcia :)

Zaznacz jedno oko przesun tak zebys widziala drugie, wcisnij schft i zaznacz drugie.Zadnych plusow nie wciskaj -Ma byc najprosciej:)