PDA

Zobacz pełną wersję : OlyRulez 8/2019 "STREET"



stpman
22.07.19, 16:41
Zapraszam do udziału w ósmej rundzie tegorocznej edycji konkursu:

OlyRulez!

Tematem ósmej rundy jest:


"STREET"


Autorem tematu tej rundy konkursu jest gulasz, która była zwyciezcą poprzedniej rundy.

Prace proszę wysyłać na adres: stpman.olyrulez@gmail.com do 05.08.2019, godzina: 23:59.
Głosowanie rozpocznie się w ciągu 1-4 dni od zakończenia zbierania prac i potrwa 3 dni.

Proszę o usunięcie danych exif oraz wpisanie nicku i numeru rundy w nazwie pliku, oraz tytule zgłoszeniowego emaila.
W związku z pewnymi problemami ze zgłaszaniem prac w rundzie pierwszej, od tej rundy otrzymane zgłoszenie będę potwierdzał mailowo. Jeśli komuś nie potwierdzę w ciągu 24h to proszę o kontakt na priv przez forum.

Proszę o zapozananie się z regulaminem zabawy, wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z jego akceptacją.

Proszę pamiętać o przysłaniu zdjęcia w regulaminowym rozmiarze :smile:

Regulaminu konkursu: || Regulamin || (https://forum.olympusclub.pl/threads/118574-Regulamin-OlyRulez-Edycja-2019)


Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w zabawie!

W związku z problemami z moją skrzynka pocztowa w domenie Outlook.com, od tej rundy zbieram prace na nowym adresie e-mail w domenie gmail.com. Mam nadzieję, że to definitywnie rozwiąże problem z niedochodzącymi wiadomościami.

stpman

fret
22.07.19, 18:23
Wiem, że interpretować można temat dowolnie i mniej lub bardziej zgrabnie problem ominąć, ale taki prawdziwy street stoi jednak w sprzeczności z regulaminem ;)

koronax
22.07.19, 18:35
Wiem, że interpretować można temat dowolnie i mniej lub bardziej zgrabnie problem ominąć, ale taki prawdziwy street stoi jednak w sprzeczności z regulaminem ;)

Dlaczego ???
Gdzieniegdzie potoczna nazwa tej edycji to Zez :-P . Tutaj chyba sprzeczności z regulaminem by chyba nie było :grin:

fret
22.07.19, 20:49
Street odruchowo kojarzy mi się z ludźmi, a na ludzi trzeba mieć regulaminowe kwity :roll:

stpman
22.07.19, 22:39
Dlaczego ???
Gdzieniegdzie potoczna nazwa tej edycji to Zez :-P . Tutaj chyba sprzeczności z regulaminem by chyba nie było :grin:

Możesz rozwinąć? Bo nie wiem o co z tym "zez-em" chodzi...

P.S Co do tematu rundy, to prosiłbym uszanować decyzję gulasz, która taki temat zaproponowała. Regulamin jest wam znany, macie szerokie pole do manewru :)
Przecież na ulicy nie zawsze są ludzie...

helmuth
22.07.19, 23:02
Możesz rozwinąć? Bo nie wiem o co z tym "zez-em" chodzi...Często mówi się na kogoś zezowatego, że ma strita (streeta). :wink:

stpman
6.08.19, 21:13
Witam, zakończyliśmy zbieranie prac, mam kilka fajnych zdjęć w skrzynce.

Z racji tego, że jestem na niespodziewanym urlopie do końca tygodnia i nie mam ze sobą komputera (a z internetem też krucho) głosowanie zaczniemy w niedzielę lub poniedziałek.

Pozdrawiam :)

gulasz
6.08.19, 22:04
Umiesz dozować napięcie

Bodzip
6.08.19, 22:17
Urlop to urlop, baw się dobrze.
.
.
.
.
i zdjęcia przywieź :)

paparapa
7.08.19, 08:36
Umiesz dozować napięcie

Alfred Hitchcock to nic w porównaniu z kolegą "prowadzącym" :)