PDA

Zobacz pełną wersję : OlyRulez 7/2019 "Horyzont"



stpman
24.06.19, 21:05
Zapraszam do udziału w siódmej rundzie tegorocznej edycji konkursu:

OlyRulez!

Tematem siódmej rundy jest:


"Horyzont"


Autorem tematu tej rundy konkursu jest cissic, który był jednym ze zwycięzców poprzedniej rundy.

Prace proszę wysyłać na adres: stpman.olyrulez@gmail.com do 08.07.2019, godzina: 23:59.
Głosowanie rozpocznie się w ciągu 1-4 dni od zakończenia zbierania prac i potrwa 3 dni.

Proszę o usunięcie danych exif oraz wpisanie nicku i numeru rundy w nazwie pliku, oraz tytule zgłoszeniowego emaila.
W związku z pewnymi problemami ze zgłaszaniem prac w rundzie pierwszej, od tej rundy otrzymane zgłoszenie będę potwierdzał mailowo. Jeśli komuś nie potwierdzę w ciągu 24h to proszę o kontakt na priv przez forum.

Proszę o zapozananie się z regulaminem zabawy, wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z jego akceptacją.

Proszę pamiętać o przysłaniu zdjęcia w regulaminowym rozmiarze :smile:

Regulaminu konkursu: || Regulamin || (https://forum.olympusclub.pl/threads/118574-Regulamin-OlyRulez-Edycja-2019)


Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w zabawie!

W związku z problemami z moją skrzynka pocztowa w domenie Outlook.com, od tej rundy zbieram prace na nowym adresie e-mail w domenie gmail.com. Mam nadzieję, że to definitywnie rozwiąże problem z niedochodzącymi wiadomościami.

stpman

Bodzip
24.06.19, 21:21
Jak nic temat dla kapitana Adama :)

cissic
24.06.19, 23:42
Zasadniczo temat dla wszystkich. Można tu widoczek dać, ale też coś głębszego będzie miało rację bytu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bodzip
25.06.19, 06:36
U nas jest firma komputerowa "Horyzont".

henry1
25.06.19, 08:33
U nas jest firma komputerowa "Horyzont".

A u mnie chatka "Sielanka" i nie wygrałem. :cry:

Bodzip
25.06.19, 09:00
A u mnie chatka "Sielanka" i nie wygrałem. :cry:
Nawet ja na Ciebie i Twoją chatkę nie głosowałem :mrgreen: Cóż, jest w Gorlicach sklep sprzedający majtki co się nazywa Lolita :mrgreen:

henry1
25.06.19, 10:18
Nawet ja na Ciebie i Twoją chatkę nie głosowałem :mrgreen: Cóż, jest w Gorlicach sklep sprzedający majtki co się nazywa @Lolita (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=9908) :mrgreen:

Kupujesz tam majty ??? :shock:
To pewnie sklep naszej forumowej koleżanki. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

And.N
25.06.19, 21:04
Kupujesz tam majty ??? :shock:
To pewnie sklep naszej forumowej koleżanki. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
"Ciekawych rzeczy" się dowiadujemy:wink::grin:

stpman
26.06.19, 17:53
To pierwszą pracę już mamy:)

stpman
3.07.19, 08:06
Taki fajny, prosty temat a ja mam na skrzynce dopiero jedną pracę...
Zachęcam do przysyłania swojej interpretacji tematu :)

stpman
6.07.19, 21:12
Ostatnie godziny składania prac! :)
Tak tylko przypominam...

stpman
9.07.19, 05:10
Trochę prac spłynęło ;) Na szybko licząc to 9 :)
Dziś lub jutro startujemy z glosowaniem :)

stpman
10.07.19, 23:26
Hejka! Wypadła mi delegacja w pracy i trochę ciężko z czasem. Postaram się zrobić glosowanie maksymlanie do niedzieli, ale jak dam radę to będzie w piątek.
Mam nadzieję, że mi wybaczycie :)

Pozdrawiam
Kamil

staryman
11.07.19, 13:41
Tym razem Ci wybaczam :) Jak inni, to nie wiem :(