PDA

Zobacz pełną wersję : popRAWka 8/2019 - Głosowanie unieważnione



And.N
1.04.19, 18:47
209851



popRAWka 8/2019 - Głosowanie

Wątek będzie powtórzony (lub zedytowany) w dniu jutrzejszym

jurec
1.04.19, 19:13
Trudny wybór, ale jednak cztery razy zagłosowałem :???:.

A56
1.04.19, 19:17
Chyba moja wersja gdzieś się zawieruszyła, albo nie mogę jej odróżnić.

henry1
1.04.19, 19:38
Trudny wybór, ale jednak cztery razy zagłosowałem :???:.

Mam nadzieję, że na moją i Bogdana. :wink:

And.N
1.04.19, 19:57
Chyba moja wersja gdzieś się zawieruszyła, albo nie mogę jej odróżnić.
Wygląda na to, że się zawieruszyła bo na skrzynce nie mam Twojej pracy, w spamie też sprawdzałem. Przyznam zdziwiłem się nieco, że akurat nie ma Twojej.
W tej edycji miałem też taki przypadek, że jeden z autorów wysłał pracę z prośba o podmianę tej wcześniejszej wysłanej (nie robię z tym problemu), tylko akurat tej wcześniejszej również nie miałem na skrzynce. Naprawdę nie wiem czym to jest spowodowane i bardzo żałuję, że tak się stało..., trochę to może wypaczyć wynik ostateczny edycji 10 popRAWek. Nie chciałbym już kasować tego wątku i robić od nowa (po otrzymaniu Twojej pracy).
Mogę się natomiast zobowiązać, że nie wezmę udziału w edycji 9/2019 aby chociaż w jakiś sposób wyrównać szanse. Chyba będę musiał wysyłać potwierdzenia otrzymania pracy.

A56
1.04.19, 20:04
Wygląda na to, że się zawieruszyła bo na skrzynce nie mam Twojej pracy, w spamie też sprawdzałem. Przyznam zdziwiłem się nieco, że akurat nie ma Twojej.
W tej edycji miałem też taki przypadek, że jeden z autorów wysłał pracę z prośba o podmianę tej wcześniejszej wysłanej (nie robię z tym problemu), tylko akurat tej wcześniejszej również nie miałem na skrzynce. Naprawdę nie wiem czym to jest spowodowane i bardzo żałuję, że tak się stało..., trochę to może wypaczyć wynik ostateczny edycji 10 popRAWek. Nie chciałbym już kasować tego wątku i robić od nowa (po otrzymaniu Twojej pracy).
Mogę się natomiast zobowiązać, że nie wezmę udziału w edycji 9/2019 aby chociaż w jakiś sposób wyrównać szanse. Chyba będę musiał wysyłać potwierdzenia otrzymania pracy.
Wysłałem dnia 30.03.2019 szkoda, że nie ma potwierdzeń, czy prace dotarły.
Nie rezygnuj z żadnej edycji. To tylko zabawa

209881

sikor
1.04.19, 20:11
... Nie chciałbym już kasować tego wątku i robić od nowa (po otrzymaniu Twojej pracy).
Mogę się natomiast zobowiązać, że nie wezmę udziału w edycji 9/2019 aby chociaż w jakiś sposób wyrównać szanse. Chyba będę musiał wysyłać potwierdzenia otrzymania pracy.

To dopiero początek głosowania, moim zdaniem warto jednak skasować wątek i uzupełnić.

A56
1.04.19, 20:13
To dopiero początek głosowania, moim zdaniem warto jednak skasować wątek i uzupełnić.

Jeżeli Andrzej wyrazi zgodę to wyślę zdjęcie

jurec
1.04.19, 20:16
Mam nadzieję, że na moją i Bogdana. :wink:

Zgadza się - dwa razy na twoją i dwa razy na Bogdana :lol:.

And.N
1.04.19, 20:28
Wysłałem dnia 30.03.2019 szkoda, że nie ma potwierdzeń, czy prace dotarły.
Nie rezygnuj z żadnej edycji. To tylko zabawa

209881

Poczta popRAWki Gmail:
209883

Chyba nie podejrzewasz mnie, że usunąłem Twoją pocztę (poprawkę), oczywiscie żartuję.


To dopiero początek głosowania, moim zdaniem warto jednak skasować wątek i uzupełnić.
W sumie, jak jest taki głos, nie ma dla mnie problemu, kasujemy ten wątek (poproszę admina bo nie wiem czy ja mogę to zrobić - raczej nie) i nowe głosowanie rozpoczniemy raczej już jutro (mam powiedzmy nieco ograniczony dostęp w tej chwili do komputera stacjonarnego), jak otrzymam pracę od A56.

Kolejność prac będzie w nowym wątku z głosowaniem zmieniona.

A56
1.04.19, 20:33
Andrzeju, dobry żart z Twojej strony z tym podejrzeniem o usunięcie mojej poczty (dziś 1 kwietnia)
Zdjęcie posłałem, potwierdź czy doszło.

And.N
1.04.19, 20:37
Widzisz, teraz doszło dokładnie o godz. 20:31
Jacek_Z lub grizz prośba o skasowanie tego wątku lub usunięcie samej ankiety.

Jacek_Z
1.04.19, 21:24
Zrób od nowa. Bo jak usunę to nie założysz nowej.
Belkę tez usunąłem.