PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta - zaległe FM 07-11.2018



gulasz
24.03.19, 22:58
pytanie jak w tytule - robimy zaległe głosowania z okresu lipiec - listopad 2018
czy darujemy sobie te jakby nie było aż 5 zaległych głosować i robimy jedno zbiorcze na najlepsze foto roku 2018 - dodając wszystkie zgłoszone foty z tych 5 miesięcy i po 2 lub 3 pierwsze foty pozostałych rozstrzygniętych miesięcy ???

fret
25.03.19, 21:33
Jak patrze na ilość głosów, to mam wrażenie, że brakuje opcji: nie robimy nic i narzekamy, że nic się nie dzieje i forum pada ;)

Bodzip
25.03.19, 21:56
Jak patrze na ilość głosów, to mam wrażenie, że brakuje opcji: nie robimy nic i narzekamy, że nic się nie dzieje i forum pada ;)
Ja zagłosowałem ;)

Ola_Olga
25.03.19, 21:56
Jak patrze na ilość głosów, to mam wrażenie, że brakuje opcji: nie robimy nic i narzekamy, że nic się nie dzieje i forum pada ;)
Albo jeszcze jednej: mamy wszystko w d....ie.
Chyba pierwszy raz zgadzam się z Tobą fret w 100%, wrażenie mam podobne.

Wiejo
25.03.19, 22:53
Zdaję sobie sprawę, że comiesięczna ankieta wymaga dużo więcej pracy. Następnie z dwunastu laureatów wybrać to jedno najważniejsze zdjęcie roku. Wydaje mi się, że jest to uczciwsze a i satysfakcja z tak poważnego zwycięstwa o wiele większa. Z tych powodów oddałem taki głos w ankiecie.

Lilen
25.03.19, 22:59
Albo jeszcze jednej: mamy wszystko w d....ie.
Chyba pierwszy raz zgadzam się z Tobą fret w 100%, wrażenie mam podobne.+

A ja przekornie nie :). Widząc jaka jest ogólnie frekwencja na forum jak i ilość nowych postów, to mnie nie dziwi taka ilość głosujących. Nie każdego ten konkurs interesuje, a nawet jeżeli interesuje to nie każdy musi mieć zdanie w tym temacie. Zainteresowani się wypowiedzieli, w sumie póki co nieco patowa sytuacja.
Ja zagłosowałem za opcją 2, bo wydaje mi się prostsza ale jeżeli ostatecznie zostanie wybrana opcja 1 to też będzie dobrze. :) Może nawet jest bardziej przejrzysta od opcja 2.

Ola_Olga
25.03.19, 23:21
Druga opcja na pewno jest prostsza, ale zasady konkursu od początku były inne i nie powinno się ich zmieniać w trakcie tegoż konkursu trwania. To tylko moje zdanie.

gulasz
25.03.19, 23:42
Zrobilam to glosowanie troche w obawie by nirpotrzebnie nie zawalic Was wątkami z glosowaniami zaleglymi - a jak wiadomo jest ich sporo :( nie do konca kierowalabym sie tym co jest latwiej - bo to nie o to tutaj vhodzi ;)
14 glosow to i tak sporo w porownaniu do tego vo bylo ;)
Mysle ze do konca kwietnia wyprostujemy powoli tematy FM i jakos ruszymy dalej...
Kto wie, moze uda sie zmotywowac wiecej osob do wstawiania fot czy to do galerii czy dk wątków prywatnych :)

Pewnie zrobimy ranking, jeszcze pomysle jak to rozwiazać - oczywiscie wszelkie sugestoe mile widziane :)

henry1
25.03.19, 23:52
Się remis zrobił. :shock:

gulasz
27.03.19, 02:11
no się zrobił ;)
dzięki za udział w głosowaniu
i wypatrujcie ankiet z głosowaniami

nadrobimy zaległości - wszystkich naraz nie wrzuce ale systematycznie się pojawią :)
głosowanie na wersje zeszłoroczne będa skrócone do 5-7 dni
wśród zgłoszonych zdjęć jest kilka, które mocno przypadły mi do gustu - ciekawa jestem jak rozłoży się głosowanie

a tymczasem dobranoc :)

Ola_Olga
1.04.19, 17:04
Mysle ze do konca kwietnia wyprostujemy powoli tematy FM i jakos ruszymy dalej... gulasz, idziesz jak burza, myślę, że wyjdziemy na prostą wcześniej niż pod koniec kwietnia, brawo!

Kto wie, moze uda sie zmotywowac wiecej osob do wstawiania fot czy to do galerii czy do wątków prywatnych
Byłoby super zwłaszcza w Galerii, która jest wizytówką forum (a nie prywatnym albumem) przydałoby się trochę nowych, dobrych zdjęć.