PDA

Zobacz pełną wersję : ANKIETA OlyRulez 2/2019 "Pustka"



stpman
13.03.19, 00:01
Do konkursu zostało zgłoszonych 9 prac. Bardzo dziękuję za nadesłane zdjęcia! :smile:

Do przyznania macie po 3 głosy.

Głosujemy na anonimowe zdjęcia, nicki autorów zostaną ujawnione po zakończeniu głosowania.

Proszę nie komentować zdjęć do czasu ogłoszenia wyników ankiety.

Głosowanie trwa 5 dni do niedzieli 17 marca 2019 do godziny 23:03.

Poniżej nadesłane prace:

1.
209204
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.
209205
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.
209206
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.
209207
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


5.
209208
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.
209209
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


7.

209210
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.
209211
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.
209212
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zapraszam do głosowania!

Bodzip
13.03.19, 08:00
Fajne prace, co tu wybrać ??? :)

DzejPi
13.03.19, 08:50
Fajnie, że forum zaczyna żyć fotograficznie.:grin:

stpman
15.03.19, 23:33
Ktoś ma ochotę na jakieś małe przecieki? ;)

And.N
15.03.19, 23:58
Jasne, informuj Waść:)

stpman
16.03.19, 00:20
W zasadzie 5 prac idzie łeb w łeb :)

gulasz
16.03.19, 01:24
ha !! oddałam 30 głos ;)
całkiem zacna frekwencja ;)

fret
16.03.19, 14:52
Już 31, przeciek się należy ;)

stpman
16.03.19, 16:24
Dwie prace ex equo na pierwszym miejscu :)

DzejPi
16.03.19, 18:33
Trzeba troszkę skrócić terminy nadsyłania i głosowania, bo tyle czasu przebierać nogami jest trochę frustrujące. :grin::mrgreen::wink:

Ola_Olga
16.03.19, 19:55
Jestem za. Tydzień na nadsyłanie i 3 dni na głosowanie :)

stpman
17.03.19, 00:07
Dwa tygodnie na zgłaszanie prac to wg mnie w sam raz. Zwłaszcza jak ktoś robi zdjęcie pod temat, a nie wyciąga z szuflady.

Co do czasu trwania ankiety... Zauważyłem, że 90% głosów jest oddawanych w ciągu pierwszych 2-3dni. Czyli kto chce zagłosować to głosuję od razu.
Dlatego nie wykluczam, że od następnego razu skrócę czas głosowania do 3 dni.

Ale najgorsze jest to, że wymyśliłem temat na 3 etap konkursu, pamiętam, że byłem z niego zadowolony i... Zapomniałem go...

fret
17.03.19, 18:50
Dwa tygodnie na zgłaszanie prac to wg mnie w sam raz. Zwłaszcza jak ktoś robi zdjęcie pod temat, a nie wyciąga z szuflady.

Co do czasu trwania ankiety... Zauważyłem, że 90% głosów jest oddawanych w ciągu pierwszych 2-3dni. Czyli kto chce zagłosować to głosuję od razu.
...

Pełna zgoda.

koronax
17.03.19, 18:56
Ale najgorsze jest to, że wymyśliłem temat na 3 etap konkursu, pamiętam, że byłem z niego zadowolony i... Zapomniałem go...

A tak zapytać chciałem. Podajesz tematy do konkursu. Czy można by zrobić tak, iż to wygrywający dawałby temat do kolejnego konkursu. Tak było w poprzednich etapach. Może byłaby to też jakaś taka nagroda dla osoby która wygrała w głosowaniu.

Ola_Olga
17.03.19, 19:20
Czy można by zrobić tak, iż to wygrywający dawałby temat do kolejnego konkursu.
jestem za.

stpman
17.03.19, 19:35
Racja, kiedyś tak było. Potem jak konkurs prowadziła offca to ona wymyślała tematy.

Ja wprowadziłem pewien kompromis, tj. 12 tematów wymyślam ja, ostatni bonusowy wymyśla lider po 12 rundach. Tak też zapisałem w regulaminie, nikt uwag nie zgłosił.

Natomiast jeśli taka jest wola to ja tam tematów wymyślać nie muszę ;)

Choć na 3 edycję coś tam mam :)

Ola_Olga
17.03.19, 20:05
Choć na 3 edycję coś tam mam :)
No to dawaj :)

stpman
17.03.19, 20:42
Nowa edycja zostanie ogłoszona po zakończeniu ankiety. Także pewno jeszcze dziś :)

henry1
17.03.19, 21:38
Racja, kiedyś tak było. Potem jak konkurs prowadziła offca to ona wymyślała tematy.

Ja wprowadziłem pewien kompromis, tj. 12 tematów wymyślam ja, ostatni bonusowy wymyśla lider po 12 rundach. Tak też zapisałem w regulaminie, nikt uwag nie zgłosił.

Natomiast jeśli taka jest wola to ja tam tematów wymyślać nie muszę ;)

Choć na 3 edycję coś tam mam :)

Miejmy nadzieję, że nie : " Tajemnice alkowy " :shock: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

stpman
18.03.19, 00:15
Zwycięzca drugiej rundy jest A56 ! Gratulacje! :)

Gratuluję również pozostałym uczestnikom, poziom był wyrównany, a rywalizacja zacięta.

P.S dziękuję również za wszystkie głosy oddane na moje zdjęcie.

A56
18.03.19, 10:24
Dziękuje za gratulacje i wszystkim, którzy oddali głos na moją pracę.

Bodzip
18.03.19, 11:11
Też dołączam się do gratulacji :)

DzejPi
18.03.19, 11:40
Gratuluję zwycięstwa.

Wiejo
18.03.19, 18:12
Gratulacje dla A56 za pierwsze miejsce zdobyte uznaniem klubowiczów.

Ola_Olga
18.03.19, 18:48
Gratulacje dla zwycięzcy i dla Wiejo i Muminek za II i III miejsce !

henry1
18.03.19, 21:24
Gratulacje !!! :mrgreen:

Wreszcie trafiłem w zwycięzcę. :mrgreen:

Muminek
20.03.19, 20:03
Gratulacje dla Wszystkich i dziękuję za głosy oddane na moje zdjęcie :)