PDA

Zobacz pełną wersję : popRAWka 20/2018



And.N
22.10.18, 17:49
205217

popRAWka 20/2018


Witam i zapraszam do udziału w kolejnej edycji zabawy.
Jest to zarazem ostatnia popRAWka w cyklu 10 edycji popRAWek.
Mamy do wywołania plik RAW, którego autorem jest jkr zwycięzca poprzedniej edycji.

Rodzaj edycji klasyka+, czyli nie ma ograniczeń jeśli chodzi o użyte programy.
Pozostałe zasady jak w tradycyjnej edycji klasyka. Więcej w regulaminie.

Termin nadsyłania prac mija 29.10.2018 (poniedziałek) o godz. 18:00.

Zwracam uwagę na zgodny z regulaminem rozmiar pracy, dla poziomu 1200 pix dłuższy bok .

Oryginał
(plik JPG z LR na domyślnych ustawieniach)
205218

Plik RW2:205220
Plik DNG:205221
|Regulamin konkursu (https://forum.olympusclub.pl/threads/80997-popRAWka-Regulamin-konkursu)|

Prace wysyłamy na adres: poprawka.andtor2@gmail.com




Przypomnę obecny RANKING po 19 Edycji popRAWki.

Punkty wynikają z miejsca jakie praca zajęła w głosowaniu i tak odpowiednio (miejsce / punkty):
1/25 ; 2/20 ; 3/15 ; 4/12 ; 5/10 ; 6/8 ; 7/7 ; 8/6 ; 9/5 ; 10/4 ; 11/3 ; 12/2
205219


PS.
Jeśli nie będzie to stanowiło problemu proszę wysyłać prace bez danych EXIF.
Chodzi o zachowanie pełnej anonimowości prac w głosowaniu.
Proszę też pamiętać aby zamiast nazwy pliku wpisać swój nick z forum.
Powodzenia i miłej zabawy.

And.N
25.10.18, 14:46
Jak na razie 4 prace na skrzynce. Liczę, że po weekendzie poprawimy tą frekwencję:)

fret
25.10.18, 16:07
Mamy konkurs wyznaniowy? :shock: Litości, ale same kościoły... Serio. To ogranicza możliwości. Choćby przez obawę o obrazę uczuć.

jkr
25.10.18, 16:50
Mamy konkurs wyznaniowy? :shock: Litości, ale same kościoły... Serio. To ogranicza możliwości. Choćby przez obawę o obrazę uczuć.Ty chyba serio nie piszesz? To przede wszystkim jest zabytek z 1810r. Jest bardzo ciekawa historia tego kościoła jak i też tej miejscowości, ale to nie to forum.

Bodzip
25.10.18, 16:53
Wyjątkowo długo mi schodzi. Na poniedziałek pewnie się wyrobię.

fret
25.10.18, 16:56
Tak całkiem serio, to nie. Poprzednie mnie zniesmaczyło. Twoje po innym byłoby super. Po tamtym zaczyna tworzyć serię. Nie wystarczy, że tworzymy forum geriatryczne (spoko, ja też)? Jak pójdziemy w geriatryczno-kościółkowe, tu już tylko trumny (wirtualne) szykować.

jkr
25.10.18, 17:03
Tak całkiem serio, to nie. Poprzednie mnie zniesmaczyło. Twoje po innym byłoby super. Po tamtym zaczyna tworzyć serię. Nie wystarczy, że tworzymy forum geriatryczne (spoko, ja też)? Jak pójdziemy w geriatryczno-kościółkowe, tu już tylko trumny (wirtualne) szykować.Tak się złożyło, chciałem aby tym razem nad zdjęciem popracować a nie tylko wcisnąć jeden przycisk i koniec.

And.N
25.10.18, 17:41
Fret , myślę przesadzasz nieco:). Przyznam w ogóle nie zwróciłem na to uwagi. Bardziej dzielę zdjęcia na kategorie, jak np. architektura (tego poprzedniego do architektury bym nie zaliczył), krajobraz, portret, itd.
Bywa, że mamy pod rząd przykładowo widoczki w popRAWce. Tak nawiasem mówiąc miałem 3 zdjęcia do wyboru od. kol jkr. i to był mój wybór:)
Pozostałe były takie: 205324 205325
Mam w folderze Rezerwowe RAW-y i możliwe, że pojawią się w popRAWce.

henry1
25.10.18, 20:49
Tak całkiem serio, to nie. Poprzednie mnie zniesmaczyło. Twoje po innym byłoby super. Po tamtym zaczyna tworzyć serię. Nie wystarczy, że tworzymy forum geriatryczne (spoko, ja też)? Jak pójdziemy w geriatryczno-kościółkowe, tu już tylko trumny (wirtualne) szykować.


Fret nie lubi moich fotek. :evil:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ola_Olga
25.10.18, 21:32
Fret nie lubi moich fotek. :evil: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Nie martw się, nie lubi niczego i nikogo.

Bodzip
25.10.18, 21:45
Nie martw się, nie lubi niczego i nikogo.Mnie lubi... chyba :)

jkr
25.10.18, 21:57
On jest spoko chłopak tylko czasami coś Go nachodzi. :wink:

paparapa
25.10.18, 22:34
Tak całkiem serio, to nie. Poprzednie mnie zniesmaczyło. Twoje po innym byłoby super. Po tamtym zaczyna tworzyć serię. Nie wystarczy, że tworzymy forum geriatryczne (spoko, ja też)? Jak pójdziemy w geriatryczno-kościółkowe, tu już tylko trumny (wirtualne) szykować.
Eee bez przesady, najpierw musimy nabyć bereciki (moherowe albo z antenką) :)

And.N
28.10.18, 10:39
Aktualnie 7 prac na skrzynce, MAO:) Mam nadzieję, że ostatecznie ten wynik będzie jednak dwucyfrowy i 10 przekroczymy:).

Bodzip
28.10.18, 12:25
MAO :)
TseTung :-P
To była trudna praca, straszna dłubanina, chyba nawet w Heniowych retro tak źle nie było :D

jkr
28.10.18, 12:37
TseTung :-P
To była trudna praca, straszna dłubanina, chyba nawet w Heniowych retro tak źle nie było :D Bardzo jestem ciekaw jak sobie z tym poradziłeś, piszę to bez złośliwości.

Bodzip
28.10.18, 12:39
Bardzo jestem ciekaw jak sobie z tym poradziłeś, piszę to bez złośliwości.
:mrgreen: :mrgreen: :-P nie powiem :)

jkr
28.10.18, 13:04
:mrgreen: :mrgreen: :-P nie powiem :) Wkrótce zobaczę.

henry1
28.10.18, 16:06
Wkrótce zobaczę.

Cierpliwi będą nagrodzeni ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


TseTung :-P
To była trudna praca, straszna dłubanina, chyba nawet w Heniowych retro tak źle nie było :D

Eeee, tam, dziesięć minut i była w skrzynce miłościwie nam panującego kierownika. :roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Bodzip
28.10.18, 16:17
Eeee, tam, dziesięć minut i była w skrzynce miłościwie nam panującego kierownika. :roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Kurcze, to ja 7 dni robiłem :roll: Wprawdzie po minucie dziennie, ale zawsze... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

henry1
28.10.18, 16:23
Kurcze, to ja 7 dni robiłem :roll: Wprawdzie po minucie dziennie, ale zawsze... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Suma summarum byłeś szybszy. :evil: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ogc13
28.10.18, 17:29
poszło

helmuth
28.10.18, 22:46
… straszna dłubanina, chyba nawet w Heniowych retro tak źle nie było :DNie grzesz!
Nie trzeba było robić coś z niczego. ;)

gulasz
29.10.18, 02:05
Tym razem beze mnie :(
Komp mi padł (do kompletu, zeby olek nie czuł się samotny).. Takżego tego... Życie ;)

paparapa
29.10.18, 19:19
Kurcze, to ja 7 dni robiłem :roll: Wprawdzie po minucie dziennie, ale zawsze... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Oszzz tyyyy ....żeby nie powiedzieć cały tydzień życia ....ale aż siedem minut poświęciłeś tej wiekopomnej budowli :):):)
Brawo, Kierownik jako perfekcjonista i zwolennik solidnego dopracowywania prac zapewne Cię pochwali :)

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


Tym razem beze mnie :(
Komp mi padł (do kompletu, zeby olek nie czuł się samotny).. Takżego tego... Życie ;)

A to pech...
Komputer do naprawy, a olka? .... tiaaaa dobre pytanie.