PDA

Zobacz pełną wersję : Witl 13 i 14.10.2018



Saboor
8.10.18, 23:53
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2016/06/Witl-1.jpg
źródło (http://www.infbase.net/ditl/Witl.jpg) WITL 13 i 14.10.2018 - Pierwszy Witl Październikowy.




Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.


Dodaj zdjęcie (https://galeria.olympusclub.pl/upload.php?album=7153)||Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://galeria.olympusclub.pl/index.php?cat=12)||Zobacz galerię (https://galeria.olympusclub.pl/thumbnails.php?album=7153)||


Kolejna akcja DITL. Kto chciałby się sprawdzić w roli dokumentalisty? Kto ma ochotę, ma czas by fotografować tego dnia, niech po prostu zrobi zdjęcie i doda je do galerii DITL (zgodnie z opisem zamieszczonym w regulaminie). A wszystko w myśl tego co napisał swego czasu Rafrog, a co zostało przytoczone jako cytat powyżej.
Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Regulamin publikacji w galerii DITL:

Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.
wielkość zdjęcia to maksimum dłuższy bok 1024px

Saboor: do regulaminu, dodano podpunkt 4.c

tropic
9.10.18, 04:47
:shock::shock::shock:

DzejPi
9.10.18, 07:08
:lol: Ooooooo. Bardzo się cieszę !!!!

Ola_Olga
9.10.18, 08:51
No coś takiego..:):)
Ditl czy Witl? Jeden dzień? Czepiam się.:wink:

fret
9.10.18, 09:35
To jest nawet dobry pomysł, żeby zrobić z tego Weekend. Łatwiej się wstrzelić :)

Saboor
9.10.18, 10:21
No coś takiego..:):)
Ditl czy Witl? Jeden dzień? Czepiam się.:wink:

Chiba Witl... no tak napisali.:roll:

epicure
9.10.18, 10:31
Kiedy zaczyna się weekend? ;)

fret
9.10.18, 10:50
To akurat sprawa indywidualna. Mój trwa cały tydzień, ale na potrzeby konkursu można przyjąć np. od piątku, od 13:00 ;) Do 24:00 w niedzielę oczywiście. Nadsyłanie prac do środy, do soboty głosowanie i od poniedziałku kolejna edycja :)

Saboor
11.10.18, 22:53
W piątek po północy zaczynamy!!

Ola_Olga
11.10.18, 22:59
No teraz to jest WITL :grin:

edorka
12.10.18, 06:56
W piątek po północy zaczynamy!!
Czyli to już?
Bo jeśli 13.10. to dopiero w sobotę po północy :wink:

Saboor
12.10.18, 10:16
Czyli to już?
Bo jeśli 13.10. to dopiero w sobotę po północy :wink:

W piątek po północy, jest sobota potem niedziela = weekend
w sobotę po północy, jest niedziela = 14.10.2018:mrgreen:

sten
13.10.18, 09:13
Dodałęm się.. Tylko dlaczego jest w galerii z innymi dziwnymi zdjęciami?

koronax
13.10.18, 09:40
Dodałęm się.. Tylko dlaczego jest w galerii z innymi dziwnymi zdjęciami?

Tam jest właśnie galeria z DITL-em. I tak to wygląda.

Bodzip
13.10.18, 11:51
Tam jest właśnie galeria z DITL-em. I tak to wygląda.
Dodupy to wygląda.

helmuth
13.10.18, 13:18
Dodupy to wygląda.Wygląd odpowiedni do miejsca, w którym "rządzący" mają to, co dzieje się na OC. :-P

Saboor
13.10.18, 14:28
Dodupy to wygląda.

Aaa dziękuję.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


Wygląd odpowiedni do miejsca, w którym "rządzący" mają to, co dzieje się na OC. :-P

A gdzie TY masz "to co się dzieje na OC"?

helmuth
13.10.18, 18:15
A gdzie TY masz "to co się dzieje na OC"?Mi to leży na sercu, dlatego w ogóle na ten temat piszę ale wskutek bezsilności obsuwa się coraz niżej.
Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie to zacznie się dodatkowo przesuwać do tyłu. :???:

Saboor
13.10.18, 18:32
Mi to leży na sercu, dlatego w ogóle na ten temat piszę ale wskutek bezsilności obsuwa się coraz niżej.
Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie to zacznie się dodatkowo przesuwać do tyłu. :???:

Z grawitacją nikt nie wygrał. :-D :-D

And.N
13.10.18, 20:18
Sama idea Ditla/Witla jest bardzo fajna i dobrze, że jest wskrzeszana. Inną rzeczą jest, że zawsze mówiono iż Galeria na pierwszej stronie forum jest jakby jego wizytówką i powinny tam trafiać wybrane najlepsze zdjęcia. Jaki charakter ma Witl chyba wszyscy wiemy i raczej jedno z drugim nie współgra (i nie może współgrać). Może i bym coś pstryknął na Witla, ale jak wiem, że to zdjęcie ma trafić do głównej Galerii forum to mnie skutecznie powstrzymuje.
Ta zmiana nie ulega żadnej wątpliwości, że jest gorsza od dawniejszego Ditla, który miał swoją odrębną galerię zdjęć.
Miał, pogrubiłem specjalnie, bo wszystkie zdjęcia z dawniejszych Ditli poszły w "kosmos" (linki nie działają)

Saboor
13.10.18, 20:40
Mam szczerą nadzieję, że da radę je odzyskać, ale to już sprawa dla sił wyższych [emoji6]

And.N
13.10.18, 20:58
Saboor, nie mam do Ciebie pretensji jakby co:) Niestety większość zmian na forum są na gorsze moim zdaniem, od "głupiej czcionki"i i skórek począwszy.
Tamtych zdjęć z Ditla jestem pewny się nie odzyska, podobnie jak zdjęć z dawnych popRAWek, które też były wstawiane w formie Galerii.

edorka
13.10.18, 20:59
Mam szczerą nadzieję, że da radę je odzyskać, [emoji6]
Jak wiele innych zaginionych, zawieruszonych rzeczy na tym forum... odzyskiwane od nie wiadomo kiedy ze skutkiem żadnym...
kogo to obchodzi poza nami, forumowiczami?
Grizz pisze, że robi tylko to, co mu zlecą. Jak widać niewiele mu zlecają...

Ola_Olga
13.10.18, 21:10
Grizz pisze, że robi tylko to, co mu zlecą. Jak widać niewiele mu zlecają...
I na tym chyba polega problem (nie jeden zresztą).

Saboor
13.10.18, 21:11
Jak wiele innych zaginionych, zawieruszonych rzeczy na tym forum...
Grizz pisze, że robi tylko to, co mu zlecą. Jak widać niewiele mu zlecają...
To jest zlecone i czeka na swoją kolej, to na prawdę kloc, ale leży i czeka.

Koriolan
14.10.18, 07:22
Może przenieść dyskusję i po prostu wstawiać tu zdjęcia?

Bodzip
14.10.18, 07:54
Może przenieść dyskusję i po prostu wstawiać tu zdjęcia?
Wczoraj Wołowiec...

1. 204905

Saboor
14.10.18, 09:55
Bodzip: póki co trwa ta edycja, proszę wstaw tę fotkę tam gdzie inni.

Koriolan
14.10.18, 10:09
2. Trening pod Pachołkiem :) , sobota ok. 9.15
204906

Saboor
14.10.18, 10:43
No jak dzieci, wstawcie do galerii albo lecą w kosmos.

Koriolan
14.10.18, 11:17
Przecież na jedno wyjdzie
I jeszcze jedno. Z poziomu Tapatalk Galeria nie jest widoczna.

Bodzip
14.10.18, 11:28
No jak dzieci, wstawcie do galerii albo lecą w kosmos.
To wywal, zniechęcisz kolejnych.

Koriolan
14.10.18, 11:35
Saboorku,
Zwykle byłeś ostoją rozsądku. A teraz w imię pryncypiów bronisz rozwiązania które przestało działać.
Prze WITL robi się misz masz w galerii ? To wystawiajmy w wątku i tyle. Wątek zamykany we wtorek o północy. Koniec.
To fotozabawa. A nie konkurs z nagrodą " uścisk dłoni Fomaga"

helmuth
14.10.18, 11:37
Może przenieść dyskusję i po prostu wstawiać tu zdjęcia?Nie ma co robić zamieszania. Jedni tu, inni do Galerii …
Poczekajcie do następnej edycji, którą poprowadzi edorka.

Koriolan
14.10.18, 11:44
Nie ma co robić zamieszania. Jedni tu, inni do Galerii …
Poczekajcie do następnej edycji, którą poprowadzi edorka.A jakiego prowadzenia wymaga WITL ? Bez przesady.
Takiego jak Moje zdjęcie zrobione dzisiaj ?

3. Gdańsk o poranku, sobota 09.05
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2018/10/68d909fd70ab340dcec8fd03d6da0c38-1.jpg
źródło (https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181014/68d909fd70ab340dcec8fd03d6da0c38.jpg)

koronax
14.10.18, 11:47
Prze WITL robi się misz masz w galerii ? To wystawiajmy w wątku i tyle. Wątek zamykany we wtorek o północy. Koniec.


No wczoraj była dyskusja o tym. Od następnego DITL -a będzie konkretny wątek.

helmuth
14.10.18, 11:48
A jakiego prowadzenia wymaga WITL ? Bez przesady.Jak to teraz wygląda? Część zdjęć tu, część w galerii.
Burdel panie :-P

Bodzip
14.10.18, 11:54
...
Burdel panie :-P
Nie mów na grzech. Poprawnie to dom publiczny :mrgreen:

Saboor
14.10.18, 12:03
Nie ma co robić zamieszania. Jedni tu, inni do Galerii …
Poczekajcie do następnej edycji, którą poprowadzi edorka.Dokładnie, czego to ma być demonstracja: "bo musi wyjść na moje", "a ja i tak zrobię jak chcę"?? To jest głupotą i po co to? Przecież następna edycja i kolejne mają być wątkowe, więc w czym problem?
Nie rozwalajcie edycji, tylko albo bierzcie w niej udział, albo nie.

And.N
14.10.18, 13:18
A jakiego prowadzenia wymaga WITL ? Bez przesady.
Takiego jak Moje zdjęcie zrobione dzisiaj ?

Trochę więcej roboty, bo co piątek trzeba założyć nowy wątek (nawet się zrymowało:) )

Ola_Olga
14.10.18, 16:47
Faktycznie jak dzieci. Chcieliście Ditla w wątku - będzie, ale od następnej edycji. Nie możecie się doczekać, czy co :wink:
Oj.

epicure
15.10.18, 22:31
Chciałem wrzucić fotkę z wakacji, ale nie da się z telefonu :-(

Saboor
15.10.18, 23:15
Chciałem wrzucić fotkę z wakacji, ale nie da się z telefonu :-(

Będziesz przy kompie - wrzucisz.

epicure
15.10.18, 23:21
Przy kompie będę dopiero za tydzień. Dziwne, bo na Nikoniarzach wrzuciłem bez problemu, a tu się nie wyświetla przycisk "wyślij zdjęcie" po wybraniu pliku z urządzenia.