PDA

Zobacz pełną wersję : Jak naładować bez ładowarki ?



smoko
19.05.18, 22:32
Cześć Panie i Panowie. Jestem tutaj nowy, mam na imię Bartłomiej, witam wszystkich :)

Mam do Was pytanie. Jestem nowym posiadaczem Olympusa om-d e-m10. Niestety jak kupowałem, bateria było troszkę naładowana, abym mógł sprawdzić sprzęt. Sprzedający zapomniał zabrać ładowarkę i będę ją miał ze sobą dopiero we wtorek.
I tutaj pytanie. Czy jest możliwość inaczej naładować baterię poprzez aparat ? Może poprzez podłączenie do usb albo coś w tym stylu ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

helmuth
19.05.18, 22:39
Czy jest możliwość inaczej naładować baterię poprzez aparat ? Może poprzez podłączenie do usb albo coś w tym stylu ?Ciekawe!
Akumulator w nawigacji ładuję przez podłączenie do gniazda USB w kompie ale aku w aparacie? Sam jestem ciekaw.

EDIT

Sprawdziłem- telefon też tak można.

smoko
19.05.18, 22:55
A aparat ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Roberto73
19.05.18, 23:01
Z tego co pamiętam w tym modelu nie ma takiej możliwości, i chyba w żadnym o-md jak do tej pory.

helmuth
19.05.18, 23:05
A aparat ?Nie mam kabelka z tym USB, który jest w aparacie. W telefonie i w nawigacji mam Micro a w aparacie jest chyba Mini.

smoko
20.05.18, 08:29
Dzięki za odzew.
Trudno, muszę czekać :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Bodzip
20.05.18, 10:42
W XZ-1/2 ta funkcjonalność działała na 100%. W EPL-x i OMD prawdopodobnie nie. W każdym razie mój M10 II się nie ładuje.

Jack
20.05.18, 17:31
Przepraszam za brutalne przerwanie przypuszczeń :roll: żaden z aparatów PEN i OM-D, począwszy od pierwszego modelu, nie ma możliwości ładowania akumulatora kabelkiem USB. Akumulator należy wyjąć z aparatu i umieścić w ładowarce.