PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki aparat?



JacaZ
3.06.04, 23:08
Proszę pomóżcie mi, zastanawiam się nad aparatami Olympus C-750 lub Olympus C-765, czy warto dopłacić za nowszy model?? A może macie jakieś inne propozycje - szukam aparatu z zoomem optycznym min. 4x.
Z góry dzięki za pomoc :)

Dami@n
3.06.04, 23:42
Hej

Na temat tych dwoch aparatów zostalo juz troszke powiedziane na forum (nawet kilka postow do tylu gdzie to ja mialem ten praoblem)
Jesli chodzi o moje zdanie to polecam C 750 (jesli nie zalezy Ci zbytnio na wiekszym LCD w C 765 1,8 cala a w C 750 1,5)
Co do fotek to moim zdaniem w C 750 wychodza naprawde bardzo dobrze choc z ich pstrykaniem zbytnio nie szaleje bo aktulanie sesja i sam wiesz :)
Co prawda jest to moja pierwsza cyfrowka wiec o porownaniach z C 765 modelami nie moge sie wypowiadac ale watpie zeby byla jakas roznica w jakosci, wszystko jeszcze zalezy kto robi te zdjecia bo aparat sam ich za Ciebie nie zrobi (sam juz sie o tym przekonalem :) )
Poczytaj jeszcze dokladniej forum a moze znajdziesz jakies informacje ktora przewazy za kupnem ktoregos z tych aparacikow.

Pozdrawiam i zycze trafnego zakupu :D

JacaZ
5.06.04, 17:01
Dzięki, już mnie głowa boli od tych porównań, recenzji itd. Straciłem już dużo czasu na szukanie aparatu, może się w końcu na coś zdecyduję.
Gdybym tak miał do dyspozycji troszkę więcej to bym się nie zastanawiał i kupił c5060, ale cóz....wspólny budżet :D :twisted: . Pozdrawiam.

Dami@n
6.06.04, 01:23
CZESC
Rozumiem Cie calkowicie ja tez mialem zarwane noce przed netem :) jak szukalem "tego najlepszego" tez bylem ograniczony kaska ale i tak troszkeczke naciagnalem bo na poczatku planowalem wydac max 2000 ale sie troszkeczke nadciagnelo budzecik:) czego nie zaluje bo z aparatu jestem zadowolony. Co do C - 5060 napewno pod kilkoma wzgledami jest lepszy od C-750 ale tak mozna robic w nieskonczonosc (dodtam jeszcze 300 zl i bedzie lepszy itd. itd. :) )a sie dojdzie do sumy 4000 :).
Bardzo ale to bardzo pomogli mi forumowicze w podjeciu decyzji i jestem im bardzo za to wdzieczni wiec czego nie znalazlem na forum to pytalem sie i w miare szybko uzyskiwalem odpowiedz :)
Ale jesli to bedzie Twoja pierwsza cyfrowka to napewno C-750 Ci z zupelnosci wystarczy zebys mogla zalapac rozne techniki robienia zdjec (ustawienia manulane itp.)
Nie wiem czy byles na tej stronce ale jesli nie to wejdz sobie tez masz bardzo duzo info na temat cyfrowek napisanych przez osoby ktore je uzytkuja:
http://www.recenzje.net.pl/index.php?kategoria=1&pokaz=kat_rec
Pozdrawiam:)