PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus DM-7 - który plik jest odpowiedzialny za ustawienia?



mulloG
12.03.18, 19:57
Witam.
Odebrałem mojego olympusa DM-7 z serwisu, trochę trwała ponowna konfiguracja pod własne upodobania.
To juz któryś raz musiałem go ponownie konfigurować bo przywracalem ustawienia fabryczne.
Chciałbym tego na przyszłość uniknąć dlatego pytam tutaj - któy plik jest odpowiedzialny za ustawienia - skopiowałbym sobie i w razie potrzeby tylko go podmienił.

Jack
21.03.18, 14:57
Witam.
Odebrałem mojego olympusa DM-7 z serwisu, trochę trwała ponowna konfiguracja pod własne upodobania.
To juz któryś raz musiałem go ponownie konfigurować bo przywracalem ustawienia fabryczne.
Chciałbym tego na przyszłość uniknąć dlatego pytam tutaj - któy plik jest odpowiedzialny za ustawienia - skopiowałbym sobie i w razie potrzeby tylko go podmienił.Żaden z plików znajdujący się w folderze UKRYTY - SYSTEM nie ulega modyfikacji po dokonaniu zmiany w ustawieniach własnych użytkownika. Najbardziej "podejrzane", tj. host.set i server.set służą ustawieniom Wi-Fi, a co do innych plików, to, niestety, nie mam kompletnie wiedzy.