PDA

Zobacz pełną wersję : Między- forumowe nr1- EMOCJE



Czarna_Offca
3.03.18, 19:53
Zapraszam wszystkich użytkowników do wzięcia udziału w między-galaktyczno-forumowych Zadaniach Tematycznych

Jako pierwszy temat proponuje: EMOCJE. Interpretować temat możecie dowolnie
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2011/07/icon_smile-1.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/smilies/icon_smile.gif)

Termin nadsyłania prac: 10 MARZEC 2018 do godziny 24:00

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zdjęcia na maila: tematyczne.forumowe@gmail.com

Regulamin znajdziecie tutaj: REGULAMIN - między-galaktyczny (https://forum.olympusclub.pl/threads/115098-Mi%C4%99dzy-furomowo-galaktyczny-REGULAMIN?p=1334114#post1334114)

Wyłonienie zwycięzcy - 4 dni

Głosowanie i komentarze w odrębnym wątku.

Proszę pamietać o przesyłaniu prac zgodnych z regulaminem (podpis, rozmiar i nie zapominajcie o podaniu nazwy forum)

Czarna_Offca
4.03.18, 11:23
jaka tu jest cisza :P

Zero emocji... :P

And.N
4.03.18, 14:23
Coś tam wyślę podchodzące pod temat, choćby dla podniesienia frekwencji:) i raczej z archiwum:)
Ta zabawa tematyczna międzyforumowa ma przewidzianą ilość edycji ? ( 3, jak było w międzyforumowych popRAWkach ?)

Czarna_Offca
5.03.18, 11:22
tak ma: dopóki nie upadnie :D

ogc13
5.03.18, 21:09
Nie mój temat :wink:
Moje emocje są porównywalne co do intensywności z szaleństwem okazywanym przez głaz narzutowy.
Trzeba będzie komuś ukraść emocje ...

Czarna_Offca
6.03.18, 00:01
hm... wbij sobie szpilkęw dupsko, ale wcześniej ustaw samowyzwalacz xD Możesz zrobić serię :D

ogc13
6.03.18, 01:15
Ależ tryskasz fajnymi pomysłami :)
Trochę zmodyfikuję. Wbiję szpilkę komuś kto będzie pozował :twisted:
Zamiast okazywać, skradnę emocje i będzie git.

Czarna_Offca
6.03.18, 11:33
no widzisz :D pomysłjest :D teraz tylko wykonać :D

Czarna_Offca
6.03.18, 18:13
Pani i Panowie zostało niewiele czasu aby wysłać swoje emocje na skrzyneczkę :)

Krakman
6.03.18, 18:37
Ja emocje to przeżywam tylko na zlotach naszego forum.
A tak niepoważnie to co mnie obchodzą emocje innoforumnych. Nie znam ludzi... :wink:
Na siłę próbuje się konsolidować fora foto. Może właścicielowi się marzy UF, czyli Unia Fotograficzna z jedynym, właściwym zarządem.... :roll:
Ja tylko tak .... rozważam.

And.N
6.03.18, 19:07
Nie mój temat :wink: Moje emocje są porównywalne co do intensywności z szaleństwem okazywanym przez głaz narzutowy..

Ja emocje to przeżywam tylko na zlotach naszego forum.
A tak niepoważnie to co mnie obchodzą emocje innoforumnych. Nie znam ludzi... :wink: ...
Panowie Wy tak na poważnie ? Przecież temat jest jasno określony "Emocje" i nie musi tu chodzić o nasze własne (czy innoforumowych ) emocje, jak było powiedzmy w wcześniejszym temacie Moja pasja. Wystarczy pokazać na zdjęciu jakieś tam emocje (niekoniecznie własne).

Jacek_Z
6.03.18, 20:58
.. "Emocje" i nie musi tu chodzić o nasze własne (czy innoforumowych ) emocje, .Dokładnie. Bo gdyby chodziło o własne to temat by brzmiał "autoportret " :)

Krakman
6.03.18, 21:17
Dokładnie. Bo gdyby chodziło o własne to temat by brzmiał "autoportret " :)
No chyba niezupełnie......

Bodzip
6.03.18, 21:53
Ja takie przeżywałem emocje, że aż zawała dostałem. Mam gdzieś co sobie selfika zrobiłem z elektrodami na cyckach. Tylko mętne bo mi się łapa trzęsła :roll:

Czarna_Offca
6.03.18, 23:29
wiem o co chodzi Panu Krakman. Warto dać szansę takiej formie zabawy, a może coś fajnego z tego wyniknie ;) Nie zamykajmy się na nic nowego ;)

Krakman
6.03.18, 23:54
A od kiedy to my na Pan są...?:roll: Nie musisz się "respektować" przede mną :wink: Wyrażam swoje zdanie.. Takie, może w innym przypadku będzie inne.... Bo ja to w sumie sympatyczny jestem.:roll:
I........ im bardziej się starzeję tym coraz młodsze kobiety mi się podobają.:grin:

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

I tu są emocje. Tylko, że bez zdjęcia...

Czarna_Offca
7.03.18, 00:07
uuuffff..... No więc :D ja nie staje się młodsza :D

henry1
7.03.18, 00:13
uuuffff..... No więc :D ja nie staje się młodsza :D

Się nie przejmuj, tą dolegliwością są dotknięci wszyscy , ot taki komunizm - wszyscy po równo. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Czarna_Offca
7.03.18, 00:18
no pocieszeniie :D

apz
7.03.18, 08:35
Się nie przejmuj, tą dolegliwością są dotknięci wszyscy , ot taki komunizm - wszyscy po równo. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To też tylko półprawda, prawda brzmi - każdy w swoim tempie zmierza do całkowitej degradacji w czasie...

Czarna_Offca
7.03.18, 16:46
najważniejsze to czuć się młodo :D

And.N
11.03.18, 10:13
Ciekawym interpretacji tematu i ile prac napłynęło:). To chyba dziś się okaże.

Krakman
11.03.18, 12:09
To też tylko półprawda, prawda brzmi - każdy w swoim tempie zmierza do całkowitej degradacji w czasie...
Jak popatrzę do lustra to czuję się Andrzeju całkiem już zdegradowany, tak bardzo, że do młodej kobiety boję się odzywać... No chyba że w zaprzyjaźnionym sklepie, bo muszę.
Natomiast jak się długo nie oglądam to mi degradacja przechodzi i czuję się jak 40-to latek, molestując zaprzyjaźnione ekspedientki. Przy czym zupełnie nie zwracam uwagi, że one dziwnie na mnie patrzą..... :roll::mrgreen:

Czarna_Offca
11.03.18, 12:36
tak, dziś :)

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


Jak popatrzę do lustra to czuję się Andrzeju całkiem już zdegradowany, tak bardzo, że do młodej kobiety boję się odzywać... No chyba że w zaprzyjaźnionym sklepie, bo muszę.
Natomiast jak się długo nie oglądam to mi degradacja przechodzi i czuję się jak 40-to latek, molestując zaprzyjaźnione ekspedientki. Przy czym zupełnie nie zwracam uwagi, że one dziwnie na mnie patrzą..... :roll::mrgreen:

hahahah :D :D :D przypomniało mi się jak starsi faceci mnie molestują w pracy (jestem ekspedientką) :D

Krakman
11.03.18, 17:56
hahahah :D :D :D przypomniało mi się jak starsi faceci mnie molestują w pracy (jestem ekspedientką) :D

Ale nikt nie robi tego z takim wdziękiem jak ja........ :mrgreen:
Kiedyś jak pracowałem w poligrafii i miałem codziennie do czynienia z klientami... Jeden, starszy pan, powiedział: "Panie Krzysztowie, pan jak zawalasz termin to robisz to z takim wdziękiem, że nie ma jak pana opie....lić!":mrgreen:
No taki już jestem.....:roll: