PDA

Zobacz pełną wersję : O(n)ly temat nr.2



Czarna_Offca
11.02.18, 00:48
Zaczynamy drugą zabawę :)

Tym razem temat zwełniła nam gulasz: "RADOŚĆ O PORANKU"

Temat możecie dowolnie interpretować :)

Regulamin zabawy znajdziecie tutaj: REGULAMIN - o(n)ly temat (https://forum.olympusclub.pl/threads/114825-O%28n%29ly-temat-regulamin-zabawy")


Osoby zainteresowane proszę wysyłać zdjęcia na maila: onlytemat@gmail.com


Termin nadsyłania prac: 17 luty 2018 r. o godzinie 22.00


Wyłonienie zwycięzcy - 3 dni


Dogrywka w przypadku remisu - 1 dzień


Głosowanie w odrębnym wątku.

https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2018/02/shaun-1.png
źródło (http://4.bp.blogspot.com/-HMwwTE8M4vU/TzL9iQMuL5I/AAAAAAAAUbc/WkWQ2EGuCKQ/s1600/shaun.png)

Czarna_Offca
12.02.18, 00:50
jaka tu cisza.... aż echo słychać stukając w klawiaturę...

henry1
12.02.18, 03:21
Cicho wszędzie,
Głucho wszędzie,
Co to będzie,
Co to będzie ...
:roll:

apz
12.02.18, 06:21
Jedyne moje skojarzenie natenczas wydaje się mi nazbyt obsceniczne by go zobrazować, niestety...

Krakman
12.02.18, 10:04
Człowiek rano wstaje do roboty i nijak radości z siebie nie da się wykrzesać.... :???:

gulasz
12.02.18, 14:14
Wierze w wasza kreatywność..

Czarna_Offca
12.02.18, 19:11
nie musi to być Wasza radość o poranku :D hahaha może ktoś inny sie ma radochę :D

Krakman
12.02.18, 20:03
nie musi to być Wasza radość o poranku :D hahaha może ktoś inny sie ma radochę :D

Pewnie moja średnia, siedzi już parę miesięcy na Teneryfie...:wink::mrgreen:

Saboor
13.02.18, 15:46
Pewnie moja średnia, siedzi już parę miesięcy na Teneryfie...:wink::mrgreen:

Za co??:shock:

szafir51
13.02.18, 16:18
Za euro pewnie :(

kon
13.02.18, 16:28
Artysta już o tym spiewal:
Ja was widziałem o świcie w tramwaju,

Bo powracałem luźno sobie z balu,

Krakman
14.02.18, 00:32
Artysta już o tym spiewal:
Ja was widziałem o świcie w tramwaju,

Bo powracałem luźno sobie z balu,
Ech, to byli czasy gdy człowiek na luzie wracał nad ranem z krakowskiego "Kaprysu" czy "Fenixu" . Pierwszy striptease, pierwsza dorosłość bo już miało się dowód.
Teraz pewnie już tych lokali nie ma, a i ja już nad ranem nie wracam... :roll:

henry1
14.02.18, 01:39
Ech, to byli czasy gdy człowiek na luzie wracał nad ranem z krakowskiego "Kaprysu" czy "Fenixu" . Pierwszy striptease, pierwsza dorosłość bo już miało się dowód.
Teraz pewnie już tych lokali nie ma, a i ja już nad ranem nie wracam... :roll:

Lokali może już nie ma, ale wspomnień nikt nam nie odbierze. :wink::mrgreen:

Czarna_Offca
15.02.18, 23:32
a skrzyneczka pusta jest....

Czarna_Offca
17.02.18, 13:38
Kochani Forumowicze :)

Jest jedna praca póki co na skrzynce. To niesamowicie maooooo i grzeje bat w rękach. Tak więc do roboty i przysyłać swe prace, bo kara będzie bardzo bolesna za nieprzysłanie pracy

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

jeżeli nie pojawi się więcej prac na skrzynce to wydłużam czas ich przysyłania o 3 dni

gulasz
17.02.18, 14:04
jeżeli nie pojawi się więcej prac na skrzynce to wydłużam czas ich przysyłania o 3 dni


ech - nie wiem czy to coś da :(
większość z dezaprobatą wypowiedziała się o temacie

Offco - a Ty czemu nie startujesz w konkursie - dołącz do stada ;)

Bodzip
17.02.18, 14:05
dołącz do stada ;)owczym pędem...

Czarna_Offca
17.02.18, 14:17
zawsze dołączam, gdy dam radę :)

Ale mojej pracy nie wliczam w ilość prac na skrzynce :D

A56
17.02.18, 14:20
ech - nie wiem czy to coś da :(
większość z dezaprobatą wypowiedziała się o temacie ...



Ja bym wystartował w tej konkurencji, ale temat jak dla mnie bardzo trudny. Zdjęcia, z których widać radość mam. Zdjęcia poranka też mam. Ale żeby ze zdjęcia wynikał temat "Radość o poranku" to nic takiego nie posiadam. Szkoda.
Ciekaw jestem interpretacji tego tematu przez innych.

And.N
17.02.18, 14:24
Dla mnie też "trudny" temat:). Można by było zrobić z niego 2 tematy:wink: "Radość" i "O poranku".

Czarna_Offca
17.02.18, 14:26
Ja bym wystartował w tej konkurencji, ale temat jak dla mnie bardzo trudny. Zdjęcia, z których widać radość mam. Zdjęcia poranka też mam. Ale żeby ze zdjęcia wynikał temat "Radość o poranku" to nic takiego nie posiadam. Szkoda.
Ciekaw jestem interpretacji tego tematu przez innych.

Ułatwię: radość o pranku- dla jednych jest to kawa, piękny widok zza okna/ tarasu/ balkonu, piękna/ druga połówka obok, pies bądź inne zwierzątku witające :)

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


Dla mnie też "trudny" temat:). Można by było zrobić z niego 2 tematy:wink: "Radość" i "O poranku".

interpretacja tematu jest dowolna :)

ogc13
17.02.18, 14:48
ogc13 ja ogc13, Owca słyszysz mnie ?
Uprzedzam, że wysłałem z innego maila.
To mówiłem ja ... ogc13

Roberto73
17.02.18, 14:55
Kochani Forumowicze :)

Jest jedna praca póki co na skrzynce. To niesamowicie maooooo i grzeje bat w rękach. Tak więc do roboty i przysyłać swe prace, bo kara będzie bardzo bolesna za nieprzysłanie pracy

-

W ten sposob zachecasz wielu aby jednak nic nie przyslali ;)

Czarna_Offca
17.02.18, 14:57
W ten sposob zachecasz wielu aby jednak nic nie przyslali ;)

no tak.. tutaj to nie działa...

Krakman
17.02.18, 15:36
no tak.. tutaj to nie działa...
A gdzie działa, że się tak spytam z .... ciekawości.:roll:

Czarna_Offca
17.02.18, 16:20
na żółto- czarnych

Krakman
17.02.18, 16:21
na żółto- czarnych
Rasistka...? :shock:

Czarna_Offca
17.02.18, 16:41
hahahahahahha :D :D :D :D :D :D :D

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

chyba jednak bat działa, bo prace sie pojawiają :D :D :D :D hahaha

gulasz
17.02.18, 21:41
bo to zboczuchy - lubią pejcz - tfuuu baty ;)
no to dobrze że coś będzie :) :) :)

Czarna_Offca
17.02.18, 22:20
bo to zboczuchy - lubią pejcz - tfuuu baty ;)
no to dobrze że coś będzie :) :) :)

to zrobimy duet w mojej piwnicy :D :D :D hahahaha

hades
17.02.18, 23:20
Pejcze, piwnice, duety... Sodoma i Gomora... co tu się dzieje motyla noga?

A56
17.02.18, 23:42
Ułatwię: radość o pranku- dla jednych jest to kawa, piękny widok zza okna/ tarasu/ balkonu, piękna/ druga połówka obok, pies bądź inne zwierzątku witające :)

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -



interpretacja tematu jest dowolna :)
Nie znam tematu a zdjęcie mi podpowiada, że to radość o poranku.
To co zostało wymienione nie naprowadzi mnie na ten temat.
Kawę, widok, piękną lub brzydką połowę, kota, psa łatwo pokazać, ale jak to połączyć z porankiem? Nie mam pomysłu.

henry1
17.02.18, 23:43
Się zbaczają :shock:, czekamy na fotki z pejczem w piwnicy. :roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Czarna_Offca
18.02.18, 00:08
tiaaa :D chcieli by zobaczyć dwie dziewczyny bawiące się hm.. batem :D :D :D :D hahaha

henry1
18.02.18, 00:12
tiaaa :D chcieli by zobaczyć dwie dziewczyny bawiące się hm.. batem :D :D :D :D hahaha

Dlaczego nie, to mogło by być ciekawe doświadczenie. :oops:

Czarna_Offca
18.02.18, 00:23
nie ma tak dobrze :D

hades
18.02.18, 00:24
Się zbaczają :shock:, czekamy na fotki z pejczem w piwnicy. :roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To dopiero będzie następny O(n)ly temat: "Radość o zmierzchu". ;)


tiaaa :D chcieli by zobaczyć dwie dziewczyny bawiące się hm.. batem :D :D :D :D hahaha

Tylko dwie?

henry1
18.02.18, 00:30
nie ma tak dobrze :D

A byłby to najbardziej oblegany wątek. :mrgreen:

Czarna_Offca
18.02.18, 00:48
a jest tu jeszcze jakaś chętna????? :D

Będzie potrzebny fotograf aby sfocił :D

paparapa
18.02.18, 01:47
to zrobimy duet w mojej piwnicy :D :D :D hahahaha

Oj Offca.... stąpasz po cienkim lodzie :mrgreen:

hades
18.02.18, 02:09
a jest tu jeszcze jakaś chętna????? :D

Będzie potrzebny fotograf aby sfocił :D

Dobra, nie zagaduj ;).
Wrzuć zgłoszenia, jestem ciekaw z kim walczę :).

Bodzip
18.02.18, 10:19
Ja miałem takie fajne zdjęcie, tyle że go znaleźć nie mogę. Siedzi Bodzio przy stole, łeb oparty o rękę, przed nim pół butelki wódki i kieliszek wypadający z ręki. Taaak, taki samogwałt kiedyś popełniłem. A radość o poranku jak pała nie boli.
No ale nie mam tej foty a pewnie bym wygrał :shock: bo się na forumie podobała, oj podobała.

Ola_Olga
18.02.18, 10:42
Ja miałem takie fajne zdjęcie, tyle że go znaleźć nie mogę (...).

Pamiętam to zdjęcie, było w Ditlu. Wszystkie zdjęcia ditlowe wcięło, więc tam go nie znajdziesz. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą, bo wierzę w grizza i jego umiejętności.:) Galerie zlotowe też zniknęły...

And.N
18.02.18, 11:02
Pamiętam to zdjęcie, było w Ditlu. Wszystkie zdjęcia ditlowe wcięło, więc tam go nie znajdziesz. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą, bo wierzę w grizza i jego umiejętności.:) Galerie zlotowe też zniknęły...

"Zniknęły" również wszystkie prace popRAWkowe od początku tj. od roku 2010 do popRAWki 3/2016 włącznie, gdzie były wstawiane w formie galerii. Linki prowadzą do nikąd. Podobno wstawiane na forum zdjęcia miały nie ginąć:wink:. @Saboor (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=8165) , jest jakaś szansa aby to odzyskać ?


Ja miałem takie fajne zdjęcie, tyle że go znaleźć nie mogę. Siedzi Bodzio przy stole, łeb oparty o rękę, przed nim pół butelki wódki i kieliszek wypadający z ręki. Taaak, taki samogwałt kiedyś popełniłem. A radość o poranku jak pała nie boli.
No ale nie mam tej foty a pewnie bym wygrał https://forum.olympusclub.pl/images/smilies/icon_eek.gif bo się na forumie podobała, oj podobała.
Pamiętam również to zdjęcie, ale z tematem "radości o poranku" to bym go nigdy nie skojarzył:)

Bodzip
18.02.18, 11:13
grizz - Witek, jak znajdziesz to zdjęcie, gdzieś w starej bazie, to wrzuć tu do tego wątku jako takie indywidualne.

Saboor
18.02.18, 12:28
"Zniknęły" również wszystkie prace popRAWkowe od początku tj. od roku 2010 do popRAWki 3/2016 włącznie, gdzie były wstawiane w formie galerii. Linki prowadzą do nikąd. Podobno wstawiane na forum zdjęcia miały nie ginąć:wink:. @Saboor (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=8165) , jest jakaś szansa aby to odzyskać ?
To grubsza sprawa, postaramy się ocalić historię forumowych: konkursów, zlotów i wszystkiego co było w "galeryjkach".
Ponieważ jest wiele rzeczy przed, to jest ostatnie w kolejce.

Bodzip
18.02.18, 12:29
Może donosik do CBA ?

Krakman
18.02.18, 13:09
Może donosik do CBA ?
Donosić to można na ten przykład ..... ciążę :wink: Podwyższonego ryzyka .... Na ten sam przykład dajmy na to, że tak powiem.

Czarna_Offca
19.02.18, 11:31
Kochani :) Głosowanie ruszy wieczorem, gdy wrócę z pracy :) wtedy na spokojnie ogarnę :)

Krakman
19.02.18, 21:10
Kochani :) Głosowanie ruszy wieczorem, gdy wrócę z pracy :) wtedy na spokojnie ogarnę :)
Wróciła. Aaaaaa?!

Bodzip
19.02.18, 21:40
Wróciła. Aaaaaa?!
Owczym pędem wpadła w przepaść :roll:

henry1
19.02.18, 21:41
Wróciła. Aaaaaa?!

No co Ty, w pubie siedzi. :mrgreen:

Jacek_Z
20.02.18, 00:01
Owieczka nam zaniemogła. Dajmy jej dzień albo i dwa. Jesli nie stanie na nogi to pozyskam hasła do konkursowego maila i ja wystawie ankietę ze zdjęciami.

hades
20.02.18, 11:35
Zimowe epidemie szaleją. Na spokojnie.

Czarna_Offca
20.02.18, 13:04
to nie epidemia... Bywa, że z bólu ledwo żyję. Nie mogę się ruszać, funkcjonować... Jestem w trakcie szukania neurologa, który stwierdzi, że jest problem, a nie jak mój poprzedni neurolog że jestem w pełni zdrowa itd...

Krakman
20.02.18, 19:07
to nie epidemia... Bywa, że z bólu ledwo żyję. Nie mogę się ruszać, funkcjonować... Jestem w trakcie szukania neurologa, który stwierdzi, że jest problem, a nie jak mój poprzedni neurolog że jestem w pełni zdrowa itd...

Ja to bym Cię chętnie obadał... I diagnoza by się znalazła też. Me ręce czynią cuda....

Co ja godom krucy... :shock:

Czarna_Offca
20.02.18, 19:16
Ty byś mnie połamał :D :D :D jeszcze gorzej :D

Krakman
20.02.18, 20:48
Ty byś mnie połamał :D :D :D jeszcze gorzej :D
Jeśli czasem coś łamię to ino psychikę, bo wredna cholera jestem.. Nnatomiast ręcyma to tylko dobrze robię cokolwiek to by znaczyło... Inny pewnie by się chwalił a ja tylko mówię... :roll:

Czarna_Offca
20.02.18, 20:52
moją psychikę nie da się złamać :D

Krakman
20.02.18, 20:58
moją psychikę nie da się złamać :D

OK. A co sądzisz o drugiej części mego świetnego zdania?

Czarna_Offca
20.02.18, 21:31
słowa, słowa :D

Krakman
20.02.18, 21:39
Słowa zmieniam w czyn..... :mrgreen: A tak poważnie to nieszkodliwy starszy pan jestem.......:???: Co widać na awatarze, siwy włos itd...

henry1
20.02.18, 22:05
A ja czekam na ten pokaz piwniczny z batem w roli głównej. :roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Krakman
20.02.18, 22:47
A ja czekam na ten pokaz piwniczny z batem w roli głównej. :roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
A widzisz... To Cię rajcuje!!! :mrgreen:

Czarna_Offca
20.02.18, 22:51
A ja czekam na ten pokaz piwniczny z batem w roli głównej. :roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

nie ma kto sfocic.... :(

henry1
21.02.18, 00:03
nie ma kto sfocic.... :(

Hades chyba nieśmiało się zadeklarował.:shock::mrgreen:

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


A widzisz... To Cię rajcuje!!! :mrgreen:

Niekoniecznie, ale trzeba być na bieżąco, życie potrafi zaskoczyć. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Krakman
21.02.18, 00:30
Niekoniecznie, ale trzeba być na bieżąco, życie potrafi zaskoczyć. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Bądź gotów!