PDA

Zobacz pełną wersję : O(n)ly temat nr.1



Czarna_Offca
28.01.18, 18:37
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2018/01/5bc7826438_och_witam_witam-1.jpg
źródło (http://i1.memy.pl/obrazki/5bc7826438_och_witam_witam.jpg)

Mam zaszczyt prowadzić zabawy tematyczne na tym forum, więc w związku z tym zapraszam wszystkich użytkowników forum do wzięcia udziału w nowej/ starej zabawie :)

Jako perwszy temat taki na rozgrzewkę oraz żeby Was lepiej poznać proponuję: "MOJA PASJA".

Oczywiście możecie dowolnie interpretować go :)



Regulamin zabawy znajdziecie tutaj: REGULAMIN - o(n)ly temat (https://forum.olympusclub.pl/threads/114825-O%28n%29ly-temat-regulamin-zabawy")


Osoby zainteresowane proszę wysyłać zdjęcia na maila: onlytemat@gmail.com


Termin nadsyłania prac: 4 luty 2018 r. o godzinie 22.00


Wyłonienie zwycięzcy - 3 dni


Dogrywka w przypadku remisu - 1 dzień


Głosowanie w odrębnym wątku.



https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (https://s10.postimg.org/d841923vt/images.png)

Saboor
28.01.18, 18:42
Temacik wełnisty, jak MeryNos :-D
tylko jak ja to co mię kręci Sfo(r)ce?

Czarna_Offca
28.01.18, 20:15
yy ze co????

Krakman
28.01.18, 20:18
yy ze co????
Saboor pyta tak w wolny tłumaczeniu, jak on ma sfotografować to co lubi.. Że może nie zawsze się da.......

Czarna_Offca
28.01.18, 20:44
to już pozostawiam jego hm.. we(ł)nie twórczej :D

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -
Saboor ja dam Ci edytować moje wełniane posty :P Zaraz dostaniesz z racicy :p wwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

Saboor
28.01.18, 21:25
:mrgreen:

apz
28.01.18, 21:25
to już pozostawiam jego hm.. we(ł)nie twórczej :D

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -
Saboor ja dam Ci edytować moje wełniane posty :P Zaraz dostaniesz z racicy :p wwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

raciczki ... Znam się na tym. Mam odpowiednie kursy ukończone i stosowne egzaminy kwalifikacyjne pozdawane...

Saboor
28.01.18, 21:26
W kine, w Lublinie...

Czarna_Offca
28.01.18, 21:44
szalałeś... szalałeś...

Saboor
28.01.18, 21:51
Tę jedną noc...

Czarna_Offca
28.01.18, 23:18
i oszalałeś....

Koriolan
28.01.18, 23:29
Ta zabawa na tym forum nazywa się OlyRulez i proszę nie odkrywać koła na nowo

Jacek_Z
28.01.18, 23:44
Takie wpisy przewidywałem.
I przyznaję rację. Aczkolwiek różni się niuansami, a może nalezy wspomnieć, że ta edycja jest rozgrzewką przed edycjami na 3 fora, gdzie powiększymy liczbę uczestników. Stąd inne subforum.

Ola_Olga
28.01.18, 23:57
Ta zabawa na tym forum nazywa się OlyRulez i proszę nie odkrywać koła na nowo

Podpisuję się pod tym, plus w pamięci.


Takie wpisy przewidywałem. I przyznaję rację.

No to już wiadomo kto jest autorem pomysłu. Nie tylko na tym forum zresztą. Po co? Koniecznie trzeba coś znowu zepsuć? edorka wracaj:)

Czarna_Offca
29.01.18, 00:00
nic się nie psuje :) Można jedynie naprawić

Jacek_Z
29.01.18, 01:18
No to już wiadomo kto jest autorem pomysłuKto? (ja wiem kto)
Ja chciałem, by pojedynczy konkurs nosił tu nazwę tradycyjną Oly Rulez i był w subforum o takiej nazwie.
Napisałem, że przyznaję rację temu co napisał Koriolan. Zwracałem na to uwagę na forum animatorów, nie posłuchano mnie.
Zawsze wszystko będzie na mnie? Ja tu robię wszystko, by sie nie można było mnie czepiać to "zarabiam" za to, co zrobił kto inny.
Pomysłem moim było by zrobić konkurs na 3 fora, wtedy pod inna nazwą, bo i regulamin siłą rzeczy inny, prowadząca inna itd.
Pojawia się konkurs jakiego (aktualnie) nie ma i też moja wina? A może zasługa?

Bodzip
29.01.18, 08:39
Kto? (ja wiem kto)
Ja chciałem, by pojedynczy konkurs nosił tu nazwę tradycyjną Oly Rulez i był w subforum o takiej nazwie.
Napisałem, że przyznaję rację temu co napisał Koriolan. Zwracałem na to uwagę na forum animatorów, nie posłuchano mnie.
Zawsze wszystko będzie na mnie? Ja tu robię wszystko, by sie nie można było mnie czepiać to "zarabiam" za to, co zrobił kto inny.
Pomysłem moim było by zrobić konkurs na 3 fora, wtedy pod inna nazwą, bo i regulamin siłą rzeczy inny, prowadząca inna itd.
Pojawia się konkurs jakiego (aktualnie) nie ma i też moja wina? A może zasługa?
Jacku, no już nie płacz, proszę...
Widzicie panie i panowie - pojawia się na forum nowa osoba. Nikt jej nie zna, nie wie co umie, zero postów, ale ....siła reputacji 6. Tak na dzień dobry.
I jeszcze: "mam zaszczyt prowadzić zabawy tematyczne (zwracam uwagę na liczbę mnogą).
Jeden Andrzej i drugi, Piotrek i Łukasz już prowadzili / prowadzą podobne zabawy i wiedzą jaki to syf zbierać prace, publikować, liczyć głosy, ogłaszać zwycięzcę i ranking.
Powiedzcie ile było takich osób na forum, że napisały kilkanaście postów po to aby się do giełdy dostać. Albo zniknęli.
A co umie owieczka z racicami ? Bo to z linku do instagramu ciekawe nie jest. Wręcz monotonne.

And.N
29.01.18, 09:56
...Ja chciałem, by pojedynczy konkurs nosił tu nazwę tradycyjną Oly Rulez i był w subforum o takiej nazwie. ...
Podzielam ten pogląd. Tak w ogóle sądziłem, że będzie tylko nowy konkurs tematyczny międzyforumowy. O prowadzeniu lokalnego konkursu tematycznego nie przypominam sobie aby była wcześniej mowa. Bynajmniej nie brałem w niej udziału.

gulasz
29.01.18, 10:14
Dajcie na wstrzymanie i cieszcie się chwilą...
Forum zawsze było otwarte na nowe osoby i pomysły (no może z drobnymi wyjątkami) - fajnie by było jakby to sie nie zmieniło..

Powodzenia w prowadzeniu zabawy!!

Saboor
29.01.18, 11:19
Ta zabawa na tym forum nazywa się OlyRulez i proszę nie odkrywać koła na nowo


Podpisuję się pod tym, plus w pamięci.
No to już wiadomo kto jest autorem pomysłu. Nie tylko na tym forum zresztą. Po co? Koniecznie trzeba coś znowu zepsuć? edorka wracaj:)


Jacku, no już nie płacz, proszę...
Widzicie panie i panowie - pojawia się na forum nowa osoba. Nikt jej nie zna, nie wie co umie, zero postów, ale ....siła reputacji 6. Tak na dzień dobry.
I jeszcze: "mam zaszczyt prowadzić zabawy tematyczne (zwracam uwagę na liczbę mnogą).
Jeden Andrzej i drugi, Piotrek i Łukasz już prowadzili / prowadzą podobne zabawy i wiedzą jaki to syf zbierać prace, publikować, liczyć głosy, ogłaszać zwycięzcę i ranking.
Powiedzcie ile było takich osób na forum, że napisały kilkanaście postów po to aby się do giełdy dostać. Albo zniknęli.
A co umie owieczka z racicami ? Bo to z linku do instagramu ciekawe nie jest. Wręcz monotonne.


Podzielam ten pogląd. Tak w ogóle sądziłem, że będzie tylko nowy konkurs tematyczny międzyforumowy. O prowadzeniu lokalnego konkursu tematycznego nie przypominam sobie aby była wcześniej mowa. Bynajmniej nie brałem w niej udziału.

Dla wszystkich malkontentów: Wiem, wiem: trochę późno, ale zawsze. :-D (https://forum.olympusclub.pl/threads/114829-Zmiany?p=1331555#post1331555)

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


Ta zabawa na tym forum nazywa się OlyRulez i proszę nie odkrywać koła na nowo


Podpisuję się pod tym, plus w pamięci.
No to już wiadomo kto jest autorem pomysłu. Nie tylko na tym forum zresztą. Po co? Koniecznie trzeba coś znowu zepsuć? edorka wracaj:)


Jacku, no już nie płacz, proszę...
Widzicie panie i panowie - pojawia się na forum nowa osoba. Nikt jej nie zna, nie wie co umie, zero postów, ale ....siła reputacji 6. Tak na dzień dobry.
I jeszcze: "mam zaszczyt prowadzić zabawy tematyczne (zwracam uwagę na liczbę mnogą).
Jeden Andrzej i drugi, Piotrek i Łukasz już prowadzili / prowadzą podobne zabawy i wiedzą jaki to syf zbierać prace, publikować, liczyć głosy, ogłaszać zwycięzcę i ranking.
Powiedzcie ile było takich osób na forum, że napisały kilkanaście postów po to aby się do giełdy dostać. Albo zniknęli.
A co umie owieczka z racicami ? Bo to z linku do instagramu ciekawe nie jest. Wręcz monotonne.


Podzielam ten pogląd. Tak w ogóle sądziłem, że będzie tylko nowy konkurs tematyczny międzyforumowy. O prowadzeniu lokalnego konkursu tematycznego nie przypominam sobie aby była wcześniej mowa. Bynajmniej nie brałem w niej udziału.

Dla wszystkich malkontentów: Wiem, wiem: trochę późno, ale zawsze. :-D (https://forum.olympusclub.pl/threads/114829-Zmiany?p=1331555#post1331555)

Poczytajcie (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=287142), bo warto, ja pamiętam jak tu kiedyś było wesoło...
A nie ciągłe jojczenie: to źle, to nie dobrze, bla bla bla, cieszyć się kurde balans!
A my pijmy bośmy młodzi
nam Offeczka nie zaszkodzi!

jkr
29.01.18, 11:44
Dobrze, że wyjaśniłeś bo jeszcze trochę a uznano by tę dziewczynę za agresora.

Bodzip
29.01.18, 11:54
Wiem, wiem: trochę późno, ale zawsze. :-D (https://forum.olympusclub.pl/threads/114829-Zmiany?p=1331555#post1331555)

Poczytajcie (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=287142),
Dobrze, że przynajmniej bierzesz na klatę. Fakt, dużo za późno. Pewnie nie napisałbym tego co napisałem, lub delikatniej.
Przepraszam owieczko. Saboor wisi Ci flaszkę.

Saboor
29.01.18, 12:00
Dobrze, że przynajmniej bierzesz na klatę. Fakt, dużo za późno. Pewnie nie napisałbym tego co napisałem, lub delikatniej.
Przepraszam owieczko. Saboor wisi Ci flaszkę.
Wiesz Bodziu że ja nie chowam się do nory, jak co po niektórzy :twisted:
Nawaliłem - zbieram. Czarna_Offca, co pijesz oprócz Brzozowej, politury, wernixu i innych szlachetnych trunków?

szafir51
29.01.18, 12:21
hehe

w pierwszej chwili jak zobaczyłem nową osobę zarejestrowaną w tu styczniu, która robi konkurs i chce, by wysyłać zdjęcia na jakiegoś nieznanego @ to chciałem wcisnąć "raport", żeby usunąć spamera. Dobrze, że przeczytałem wątek Saboora :)

Cześć Czarna_Offca. Dobry nick na to forum :) Jacek_Z może ci go pozazdrościć, bo to jego rola tutaj.


A propo - Jacek_Z. Dzisiaj jak jechałem do pracy to korki nieziemskie (ferie się skończyły). Jacek, przyznaj, że to twoja wina! :)

kowal73
29.01.18, 12:42
Koledzy, proszę nie rozwalajcie forum, to jest miejsce na jakie zaglądam coraz rzadziej i bardzo mi tego brakuje.
Jeżeli forum ma nie zdechnąć niestety potrzeba nowej krwi. Cześć Offca,

Możliwe że ten konkurs będzie początkiem czegoś nowego, ciekawego. Najbardziej brakuje mi w ostatnim okresie dobrych zdjęć w galerii, brakuje mi konstruktywnej zje-by pod pracami a nie peanów o przezajebistości przeciętności.

Jeżeli ratunkiem będzie stworzenie połączonego forum to uważam że im szybciej tym lepiej.

Lilen
29.01.18, 13:19
Czytając pierwsze posty, nawet nie doczytawszy do postu Saboora zastanawiałem się o co Wam chodzi. Pojawiła się nowa osoba, która chce coś zrobić to się cieszmy a nie szukajmy od razu negatywów. Czasy się zmieniają, niektórzy ludzie z forum niestety odchodzą - całe szczęście, że pojawiają się nowe. Taka kolej rzeczy. Cieszmy się, że komuś się chce. Można oczywiście nic nie robić, nic nie zmieniać i narzekać w bardzo wąskim gronie, że kiedyś to było lepiej (czyt. inaczej). Nie chcę aby ktokolwiek ten post odbierał osobiście, proszę tylko o więcej entuzjazmu. Nie wszystko co nowe to złe. Oczywiście mogą zdarzyć się też pomysły nietrafione ale nie myli się ten co nic nie robi.

helmuth
29.01.18, 13:29
... proszę tylko o więcej entuzjazmu. Nie wszystko co nowe to złe.Prosić możesz ale natury ludzkiej nie zmienisz. Trudno o entuzjazm dla nowego, szczególnie jeśli jest niespodziewane.

Jacek_Z
29.01.18, 14:46
Jacku, .Będę tłumaczył cierpliwie, to moja rola. Szczególnie w tym przypadku. Po kolei. Chciałem by wzrosła frekwencja w zabawach forumowych, chciałem ozywic forum, zrobic je otwartym na nowych ludzi. Stąd chciałem ruszyć zabawy międzyforumowe. Odbyły się 3 częsci zabawy popRAWka (na marginesie - nazwa z forum olympusa, nie zmieniłem jej), ale wrócilismy do zabawy wewnątrz forum. Zaproponowałem więc Zadania Tematyczne na 3 fora, co byłoby wskrzeszeniem tu zabawy jaką kiedyś mieliście. Rozmawiałem o tym z moderatorami forum OC oraz CB. Poruszyłem oczywiście kwestie prowadzącego te zabawę. Rozmawiałem z osobą która jest decyzyjna - saboorem, pytałem o edorkę. Jako alternatywe pytałem czy "dostanę" kogoś z forum kto tu to poprowadzi, czy tez opcja 2 - poprowadzę to ja, czy opcja 3 - poprowadzi to ktoś kto prowadzi to na nikoniarzach, czyli Offca. Scharakteryzowałem owieczkę itd itd. Saboor ją zechciał ;) w ogóle temat był ruszany szerzej na forum moderatorskim oraz w dziale dla animatorów.
Przty okazji - nie wskazano tez prowadzącego na forum canona, analogicznie zaproponowałem siebie lub owcę, nie mieli nic przeciw niej. Sytuacja jest taka, że Offca poprowadzi więc te zabawe na 3 forach. A że Offca ma ADHD ;) to zanim zacznie zabawę międzyforumową (czeka z tym do zamknięcia cyklu 80 zabaw na nikoniarzach, teraz jest tam zabawa 78) wystartowała z zabawą na olku, taką "na rozgrzewkę". Na canonie też jest taka rozgrzewka.
W sumie to nie wiem czy mam się przedstawiac jako inicjator tego wszystkiego, bo dla niektórych powoduje to negatywne nastawienie. Jestem ciekaw ile lat zajmie zanim mnie ktoś zakwalifikuje do innej szuflady niz ta, do jakiej mnie wrzucił na starcie. W każdym razie pytanie czy ja powinienem reklamowac tu offcę, czy nie, bo to ją byc może przekresli w czyiś oczach.
Gdyby forum (tzn kto - admin, modzi, userzy, głosowanie?) wskazało prowadzącego to by była inna sytuacja, ale jest jak jest. I w sumie uważam, że dobrze, bo jest jedna osoba na 3 fora. Gdyby tu był ktoś swój, olkowy to on byłby pewnie tak samo obcy na N i na CB jak tu (i na CB) jest na razie offca. Albo byłoby 3 prowadzących na 3 forach - czyli każde z rozwiązań ma minusy (koordynacja). Bierzcie pod uwagę inny punt widzenia osoby myślącej o kilku forach i o tym, że zabawa jest międzyforumowa. To nie moja wina że Oly Rulez wygasło. W to miejsce jest cos innego. Nie ma nakazu brania w tym udziału. Uważam, że coś ( czyli w tym przypadku zabawa na 3 fora) jest wartością dodaną. Bo nic nikomu nie zabiera, a daje coś osobom zainteresowanym. Jeśli tu takie będą to będzie to kontynuowane. Jeśli nie - będę wymyślał coś nowego. Aż cos chwyci. Zresztą jeśli chwyci zabawa offcy to i tak będę myślął nad kolejnymi "atrakcjami".
Saboor dał link, ja dla tych co nie chcą sie tam przedzierać to powien, że Offca prowdzi te zabawę (po kimś) na nikoniarzach od kwietnia 2017. Prowadzi to na wesoło, ludzie ja lubią, jest solidna. Jeśli dacie jej szansę to myślę że i tu wytworzy się jakaś "chemia".

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

O, w tzw międzyczasie pojawiły się nowe wpisy. Cieszę się z ich treści.

A propo - Jacek_Z. Dzisiaj jak jechałem do pracy to korki nieziemskie (ferie się skończyły). Jacek, przyznaj, że to twoja wina! :)No moja :) Ale mogłeś zadzwonić, znam sporo osób we Wrocławiu i by ci pożyczyli rower.
Teraz serio - jak szukasz serwisu (we Wrocku) i złotej rączki od sprzetu, obiektywów itd to polecam baaardzo TOP67, nick z forum nikoniarzy.


potrzeba nowej krwi. Cześć Owca,

Możliwe że ten konkurs będzie początkiem czegoś nowego, ciekawego. :)



Jeżeli ratunkiem będzie stworzenie połączonego forum to uważam że im szybciej tym lepiej. Wpis mnie zdziwił (pozytywnie). Tzn że już tak tu ktoś uważa. Przyznam, że taki pomysł powoduje u częsci osób chęć "ucieczki". Cos takiego - tzn połączenie nikoniarzy z canon-board zaproponował mod z nikoniarzy ze 3 lata temu. To było jakby ktos granat rzucił. Albo gorzej. Najbardziej wrogie sobie systemy? Tzn w oczach fanboyów marki N i C. Z tym (tzn z połaczeniem) trzeba sie oswajać. Po 3 latach większość modów N to chyba sie niecierpliwi kiedy to połaczenie będzie. Nieprędko. Wg mnie to nas jednak czeka. Społeczność olkowa tez się musi przekonać sama do jakis zmian, nowego otwarcia itd. Kiedyś. Na innych forach też chodzi często nie o sprzęt, a o fotografie. Też sa fajni ludzie, fachowcy w swoich dziedzinach i wspólne działy zdjęciowe to nie jest zły pomysł. Kiedyś. Teraz zabawy międzyforumowe mają pokazać inne fora. Nawet poznanie nicków innych userów - zawsze coś do przodu. Ja patrzę na to jak na proces. Długi. Jak długi - zależy od odzewu ludzi tu i tam. Nic na siłę. Tzn myslę, że pare % userów nic nie przekona, ale jeśli to będzie ubytek paru % to da sie to przełknąć. Za rok, dwa, trzy. Tzn ja myślę, że nie 3, bo wtedy fora będa tak małe, że nic im nie pomoże i połączenie będzie wtedy krokiem spóźnionym.
Można jeszcze pomyśleć nad .. facebookiem i grupą, stroną Wiem, że jest. Ale chodzi by zaprząc to do pozyskania ludzi. Bo na razie to ssanie jest w jedna stronę. Z forum na fejsa.
Jak zwykle sie rozpisałem i zrobiłem OT, bo to w sumie temat rozległy - przyszłość forum, plany.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


..Tak w ogóle sądziłem, że będzie tylko nowy konkurs tematyczny międzyforumowy. O prowadzeniu lokalnego konkursu tematycznego nie przypominam sobie aby była wcześniej mowa. .Bo nie było. Ale offca i saboor się wyrywali. Myslałem, że owieczka się wprowadzi w forum, stopniowo ją zareklamuję, bo zanim wystartują miedzyforumowe to miną ze 3 tygodnie. Miałbym czas. Chyba saboor nie zdaje sobie sprawy po jak kruchym lodzie ja tu stąpam. Łatwo mu mówić bym się nie przejmował.

apz
29.01.18, 15:01
Dajmy dziewczynie wykazać się w praniu...

Weźmy w evencie udział!

O OlyRulez nikt od kilku miesięcy się nie zapytał nawet, do FM zdjęcia wrzuca kilka tylko osób, dobrze funkcjonuje tylko grupa poprawkowa. W galerii, wątkach trudno o ocenę, opinię

A gdy pojawia się ktoś chętny z pomysłem to natychmiast "huzia na Józia"..., tak przecież nie przystoi...

szafir51
29.01.18, 15:06
bułki słodkie mi w Lidlu wykupili... Jacek, przyznaj się :)

Połączenie forów to zły pomysł. W kwestii zdjęciowej nie byłoby większych problemów, ale to też fora sprzętowe i lepiej, jak zostaną rozdzielone. Ale konkursy międzysystemowe to dobry pomysł. 1200px i brak exifa powodują, że nikt się nie będzie skupiał Kanon to, Nikon czy Panasonik, ważne co na zdjęciu.

3mam kciuki.

ogc13
29.01.18, 15:38
Będzie się działo ....

"... Czarne zachwyca nieznanym złem, białe jest brzydkie białe jest beeeee ..."
https://www.youtube.com/watch?v=t7ULi2O5MfQ

Czarna_Offca
29.01.18, 17:15
wróciłam z pracy to mogę odpisać teraz na wszelkie zarzuty :)

Zamiast docenić to, że ktoś podjął się wprowadzić tutaj luz, poczucie humoru, sympatię to marudzicie :)

Nie będę owijać w wełnę. Jeżeli ktoś nie chcę wziąć udziału, bo tak, bo ktoś nowy, nie znany, ktoś kto dopiero co zarejestrował się na forum prowadzi coś nowego- starego to ok. Szanuję decyzję. Jednak nic złego nie chcę tu zrobić. Zależy mi na tym, aby było tu miło, wesoło, sympatycznie. Aby to forum nie było drętwe, nudne- po prostu rodem ze stypy. A ludzie, którzy tu są otworzyli się na coś nowego. Może moje niektóre słowa Was zabolą, ale wchodząc na olyrulez się przeraziłam.

Mam czasem zryte poczucie humoru, ale jak jestem zła to informuję o tym żeby potem nie było nieporozumień :)

helmuth
29.01.18, 17:40
... wchodząc na olyrulez się przeraziłam.Możesz to wyjaśnić? Brzmi strasznie.

Czarna_Offca
29.01.18, 17:48
zbyt poważnie i niezbyt jasno. Tzn jasno dla weteranów (dosłownych) forum.

Ola_Olga
29.01.18, 18:06
Pojawia się konkurs jakiego (aktualnie) nie ma i też moja wina? A może zasługa?
Twoja wina:wink:


Dla wszystkich malkontentów: Wiem, wiem: trochę późno, ale zawsze. :) (https://forum.olympusclub.pl/threads/114829-Zmiany?p=1331555#post1331555)
Bardzo późno.


Zamiast docenić to, że ktoś podjął się wprowadzić tutaj luz, poczucie humoru, sympatię to marudzicie :)
Widocznie różni ludzie mają różne poczucie humoru.


Ale skoro mamy ... cytat: "cieszyć się kurde balans!" ... to cieszmy się:grin:

Czarna_Offca
29.01.18, 18:09
miło :)

Bodzip
29.01.18, 18:13
Dobra, żeby było w temacie:
Lubię Linuxa - może być zrzut z ekranu ? Ot, kompilacja Gimpa. Mogę zrobić zdjęcie ekranu, ale wyjdzie paskudnie, a zrzut da ładne, czyste png które się przerobi na jpg.
Czy ja już przeprosiłem ? Aaaa tak, stary jestem i zapominam 197965

Czarna_Offca
29.01.18, 18:26
ale Ty go lubisz :D :D :D a ma być pasja :D

Bodzip
29.01.18, 18:39
ale Ty go lubisz :D :D :D a ma być pasja :D
Pasjami lubię Linuxa :-P

Czarna_Offca
29.01.18, 19:01
to pomysł już masz :D

helmuth
29.01.18, 19:03
ale Ty go lubisz :D :D :D a ma być pasja :DCzy wspominałem coś o niejednoznacznych tytułach? :roll:

Czarna_Offca
29.01.18, 19:29
Czy wspominałem coś o niejednoznacznych tytułach? :roll:


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://167.114.240.11/fbl-2011/201109/103558871.jpg)

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

nie zamierzam być poważna jak 9 miesiąc. To nie stypa zacznijmy od tego helmuth

Koriolan
29.01.18, 19:40
Kto? (ja wiem kto)
Ja chciałem, by pojedynczy konkurs nosił tu nazwę tradycyjną Oly Rulez i był w subforum o takiej nazwie.
Napisałem, że przyznaję rację temu co napisał Koriolan. Zwracałem na to uwagę na forum animatorów, nie posłuchano mnie.
Zawsze wszystko będzie na mnie? Ja tu robię wszystko, by sie nie można było mnie czepiać to "zarabiam" za to, co zrobił kto inny.
Pomysłem moim było by zrobić konkurs na 3 fora, wtedy pod inna nazwą, bo i regulamin siłą rzeczy inny, prowadząca inna itd.
Pojawia się konkurs jakiego (aktualnie) nie ma i też moja wina? A może zasługa?Wiesz, rzecz jasna nie jesteśmy w pracy - ale powiedzenie że" każdy ma michę za którą szczeka" pasuje jak ulał.

Nagrabiłeś sobie w czasie forumowej " dobrej zmiany" i teraz jesteś Jacek Samo Zuo.
Nie martw się, czas leczy rany - na forum też.
Dobrego światełka, bo jest tak buro że dekielek sam wskakuje na obiektyw

gulasz
29.01.18, 19:51
Najbardziej brakuje mi w ostatnim okresie dobrych zdjęć w galerii, brakuje mi konstruktywnej zje-by pod pracami a nie peanów o przezajebistości przeciętności.

też czekam aż będzie ktoś z jajami i solidną zje-be w ocenie zdjęć zaserwuje - wszak tak najwięcej idzie się naumieć w ramach foto a jak nie najwięcej to na pewno najłatwiej ( a człek leniwy więc wsparcia oczekuje :) ) Sawa wróć !!! brakuje mi Twoich analiz na temat prac - oj bardzo brakuje... :(



Koledzy, proszę nie rozwalajcie forum,


proszę tylko o więcej entuzjazmu. Nie wszystko co nowe to złe.




Poczytajcie (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=287142), bo warto, ja pamiętam jak tu kiedyś było wesoło...
A nie ciągłe jojczenie: to źle, to nie dobrze, bla bla bla, cieszyć się kurde balans!
A my pijmy bośmy młodzi
nam Offeczka nie zaszkodzi!


No - to napijmy się zatem
a może znajdziemy jakiegoś zapaleńca do zrobienia zlota - bo tęsko mi za gębami waszymi - ale ja samozaparcia i czasu na organizację zlota niestety nie mam ;(
więc liczę że ktoś się znajdzie


za oftopa - jeśli był sorry - ale żeby nie było - do pracy rodacy - machać foty do konkursu ;)

Saboor
29.01.18, 19:52
Offtop rulez[emoji16]

hades
29.01.18, 21:37
Dyskusja nad nowościami nie zaskakuje :).

Idziemy odkurzyć aparaty.

Czarna_Offca
29.01.18, 22:00
o tak! odkurzać aparaty i zapchać skrzynkę mailową ;)

Krakman
29.01.18, 22:41
Zamiast docenić to, że ktoś podjął się wprowadzić tutaj luz, poczucie humoru, sympatię to marudzicie :)

Zależy mi na tym, aby było tu miło, wesoło, sympatycznie. Aby to forum nie było drętwe, nudne- po prostu rodem ze stypy. A ludzie, którzy tu są otworzyli się na coś nowego. Może moje niektóre słowa Was zabolą, ale wchodząc na olyrulez się przeraziłam.
Mam czasem zryte poczucie humoru, ale jak jestem zła to informuję o tym żeby potem nie było nieporozumień :)

Zarówno ja, jak i kilku tu kolegów ma spore poczucie humoru, rzekłbym całkiem spore, ale już od dawna się nie wychylają raczej.
Jako mniejszość "etniczna" byliśmy co chwilę represjonowani w różnisty sposób... Dołowani i wytykani palcyma jako indywidua nie pasujące do poważnego forum. Że o represjach reputacyjnych nie wspomnę za "zakłócanie czystości dyskusji"
No normalny forumowy "rasizm"
Wielu odeszło i to tych cenionych, jest nas jeszcze trochę ale to chyba tylko siłą rozpędu.
Poza tym nie jestem zwolennikiem UF ! Współpraca tak. Unia nie! :grin:

Więc uważaj Czarna Rogacizno, tu nie wszyscy mają poczucie humoru....... :???:

Czarna_Offca
29.01.18, 23:14
zauważyłam to. Jednak jestem w miarę dobrej myśli :)

gulasz
30.01.18, 18:51
zauważyłam to. Jednak jestem w miarę dobrej myśli :)
i słusznie ;)

Saboor
31.01.18, 19:57
Pasjami lubię Linuxa :-P
Zrób mu zdjęcie jajka! :-D

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Kurde! Szukałem zdjęcia mojej pasji i nic...
Gdzieś na forum się szwenda, ale gdzie?
A rok temu z cedowałem moją pasję na Skarb Państwa. :oops:

Czarna_Offca
31.01.18, 20:01
na skrzynce jest póki co próżnia. Zaczynam szykować pejcz dla większej motywacji


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://ogloszenia.re-volta.pl/img/foto_sprzet/duze/289019.jpg)

henry1
31.01.18, 20:15
na skrzynce jest póki co próżnia. Zaczynam szykować pejcz dla większej motywacji


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://ogloszenia.re-volta.pl/img/foto_sprzet/duze/289019.jpg)

Do tego pejcza proponuję takie skromne wdzianko. :shock::mrgreen:
Wielu będzie uszczęśliwionych.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

And.N
31.01.18, 20:32
na skrzynce jest póki co próżnia. Zaczynam szykować pejcz dla większej motywacji


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://ogloszenia.re-volta.pl/img/foto_sprzet/duze/289019.jpg)

Kiedyś podobnych środków motywacyjnych (https://forum.olympusclub.pl/threads/113803-popRAWka-16-2017-G%C5%82osowanie-i-Wyniki?p=1322946&viewfull=1#post1322946) próbowałem, nie pomogło:grin:

Czarna_Offca
31.01.18, 20:33
podobno mocną mam ręke, więc nie wiem czy będą tacy szczęśliwi :D

Czarna_Offca
1.02.18, 21:45
cisza tutaj i cisza na skrzynce :(

Lilen
1.02.18, 22:19
cisza tutaj i cisza na skrzynce :(
No niestety, temat dla mnie trudny. Nie potrafię kreować obrazu, raczej fotografuję sceny zastane więc ja w tej edycji się poddaję bez walki.

Bodzip
1.02.18, 22:24
Dzisiaj skończyłem kompilować Gimpa w wersji 2.9.8.22
Ekran byl pełen cudownych linijek kodu...
No ale, jak nie, to nie :(

And.N
1.02.18, 22:24
Ja też raczej się poddam bez walki:). Tak nawiasem mówiąc na tzw. "rozgrzewkę" mógłby być bardziej przyjazny temat sprzyjający frekwencji. Nie żeby od razu banalny, ale łatwiejszy:grin:


...Ekran byl pełen cudownych linijek kodu...
Taki Matrix ?:grin: Może trzeba było sfotografować:)

hades
1.02.18, 22:38
na skrzynce jest póki co próżnia. Zaczynam szykować pejcz dla większej motywacji


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://ogloszenia.re-volta.pl/img/foto_sprzet/duze/289019.jpg)

Nim przeczytałem komentarz, sądziłem, że to pierwsza zgłoszona praca ;).

Ps. Swoje zgłoszenie muszę wybrać z kilku, odłożyłem to na weekend.

Czarna_Offca
1.02.18, 22:53
a tak wierzyłam w Waszą we(ł)ne twórczą... eh :(

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


Nim przeczytałem komentarz, sądziłem, że to pierwsza zgłoszona praca ;).

Ps. Swoje zgłoszenie muszę wybrać z kilku, odłożyłem to na weekend.

to było dla motywacji :P

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


No niestety, temat dla mnie trudny. Nie potrafię kreować obrazu, raczej fotografuję sceny zastane więc ja w tej edycji się poddaję bez walki.

możesz sfocić to co lubisz robić :)

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Jaki Waszym zdaniem temat jest przyjazny? Chętnie się dowiem. Z doświadczenia wiem, że to co dla jednej osoby jest łatwe to dla drugiej jest mega trudne- i na odwrót. Ciężko dogodzić, każdemu z tematem, więc dlatego pozwalam interpretować temat dowolnie :)

gulasz
1.02.18, 23:27
nie znalazłam tego zapisu w regulaminie
czy zdjęcie musi być nowe czy może pochodzić z archiwum jeśli spełnia temat??

Czarna_Offca
1.02.18, 23:31
nie ma wymagań co do świeżości zdjęcia :)

Jacek_Z
2.02.18, 00:01
Dzisiaj skończyłem kompilować Gimpa w wersji 2.9.8.22
Ekran byl pełen cudownych linijek kodu...No to msz prostą sprawę. Wyślij screena :)

Bodzip
2.02.18, 08:46
No to msz prostą sprawę. Wyślij screena :)
Już po ptokach. Pytałem na początku wątku. Było że nie.

Krakman
2.02.18, 12:16
nie ma wymagań co do świeżości zdjęcia :)

Nawet jak cuchnie nieco...?:roll:

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

A tak w ogóle to ja multipasyjny jestem i nie wiem co wybrać.......:???:

Czarna_Offca
2.02.18, 12:24
zrób kolaż :D

Jacek_Z
2.02.18, 12:34
Może dasz tryptyk? ;)

Lilen
2.02.18, 19:02
możesz sfocić to co lubisz robić :)

OK, spróbowałem - niestety nie wyszło :cry::???:. Mam jeszcze jeden pomysł, może się uda.

Krakman
2.02.18, 19:08
Może dasz tryptyk? ;) To też za mało.......

Saboor
2.02.18, 19:54
Bodzio jak to się ten, no dwunastotyk nazywa?

Lilen
2.02.18, 20:01
@Bodzio (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=1776) jak to się ten, no dwunastotyk nazywa?
Nie jestem Bodzio ale pozowlę sobie zaproponować: tuzinptyk? ;)

Saboor
2.02.18, 20:54
Nie jestem Bodzio

Jeszcze nie...


ale pozowlę sobie zaproponować: tuzinptyk? ;)
Idąc dalej: koptyk
i na koniec: tetryk :mrgreen:

Bodzip
2.02.18, 21:00
... i na koniec: tetryk :mrgreen:
Dostałem mandat od Hadesa za używanie brzydkich słów 198096

Krakman
2.02.18, 21:45
Dostałem mandat od Hadesa za używanie brzydkich słów 198096

Powtórz jeszcze raz bom ciekaw....
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2018/02/hehe-1.gif
źródło (https://olympusforum.pl/images/smilies/hehe.gif)

A tak w ogóle to zauważyłem, że Hades nam się objawił...

Bodzip
2.02.18, 21:51
Powtórz jeszcze raz bom ciekaw....
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2018/02/hehe-1.gif
źródło (https://olympusforum.pl/images/smilies/hehe.gif)

A tak w ogóle to zauważyłem, że Hades nam się objawił...
Oj tam, musiał być niewyspany albo co. A jeszcze to było w okresie gdy jechałem razem z Arkiem równiutko po nowym właścicielu. I pisaliśmy co "trza" zrobić a nie zrobiono, no więc wiesz...

Krakman
2.02.18, 21:54
Oj tam, musiał być niewyspany albo co. A jeszcze to było w okresie gdy jechałem razem z Arkiem równiutko po nowym właścicielu. I pisaliśmy co "trza" zrobić a nie zrobiono, no więc wiesz...

Nie lubię właścicieli, jestem za komuną
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2018/02/glupek-1.gif
źródło (https://olympusforum.pl/images/smilies/glupek.gif) ... Ale mi odwala....

Bodzip
2.02.18, 22:22
Nie lubię właścicieli, jestem za komuną
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2018/02/glupek-1.gif
źródło (https://olympusforum.pl/images/smilies/glupek.gif) ... Ale mi odwala....
Twoje NOWE Japońskie jest wspólne ? :-P

helmuth
2.02.18, 23:01
Twoje NOWE Japońskie jest wspólne ? :-PPewnie, że nie. Ale sam powiedział, że mu odwala. ;)

Czarna_Offca
2.02.18, 23:16
Co tu sie wyprawia :D

apz
3.02.18, 09:47
Dostałem mandat od Hadesa za używanie brzydkich słów 198096

Trzeci rok już leci... jeszcze pamiętasz???

tropic
3.02.18, 10:10
Co tu sie wyprawia :D
Norma...uderz w stół a TWA się odezwie...witamy na OC :mrgreen:

Krakman
3.02.18, 11:47
Trzeci rok już leci... jeszcze pamiętasz???

Zawsze był pamiętpliwy. Do dziś mi pisostwo wypomina...:wink::mrgreen:

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


Twoje NOWE Japońskie jest wspólne ? :-P
Będzie mi japońskie wypominał. Nie każdy ma tyle samozaparcia by francuza lubić....:roll:

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


Co tu sie wyprawia :D

Poczytaj nasze sygnatury i już będziesz wiedzieć, że to inwazja Jedynie Słusznego TWA..
Poniekąd nieszkodliwego, choć .... nie wiedzieć czemu wielu upierdliwcom forumowym przeszkadzało. :grin:

Czarna_Offca
3.02.18, 11:57
żebyście tak aktywni byli na skrzyneczce też jak tu :D

Bodzip
3.02.18, 12:00
Trzeci rok już leci... jeszcze pamiętasz???
Pamiętam. Andrzej - wiesz że ja jestem niespotykanie spokojny człowiek.
Od Smerfa zapomniałem, choć był niesłuszny, ale od Łukasza ? Prawie przyjaciela ? gdy inni np. RC lecieli mięsem ciężkim ? i im nic ?

Krakman
3.02.18, 12:15
żebyście tak aktywni byli na skrzyneczce też jak tu :D
Przekonaj nas do Siebie.
Bo wejście na nasze (nasze?) forum dla mnie, jak na starego tetryka było zbyt wystrzałowe.... Musimy się, z też starszymi kolegami, przystosować i ochłonąć.:wink:

Czarna_Offca
3.02.18, 12:17
mało przkonuję?

Krakman
3.02.18, 12:23
mało przkonuję?
Starasz się i jest coraz lepiej... Ale ze starymi wapniakami tak już jest, trudno łykają nowości....
Ale myślę, że będzie dobrze.

Czarna_Offca
3.02.18, 12:26
moze po roku uda mi się bardziej przekonać :D

Dzis ledwo żyję. Kręgosłup mam hm.. rozwalony, a ból momentami niesamowity do tego ból głowy oraz zatrucie rybą. W nocy zero snu i co chwilę wymioty :/ :/ A trza iść dziś do pracy...

Jacek_Z
3.02.18, 12:28
Przedstawiasz się coraz atrakcyjniej ;)

Czarna_Offca
3.02.18, 12:32
Przedstawiasz się coraz atrakcyjniej ;)

dziwnie to zabrzamiało :D hahahah

Krakman
3.02.18, 12:32
moze po roku uda mi się bardziej przekonać :D

Dzis ledwo żyję. Kręgosłup mam hm.. rozwalony, a ból momentami niesamowity do tego ból głowy oraz zatrucie rybą. W nocy zero snu i co chwilę wymioty :/ :/ A trza iść dziś do pracy...
No kochana, bóle kręgosłupa...? A Ty przecież młoda jesteś... Uważaj na siebie.. A ryby tylko prosto z wody.... :grin:
A co do przekonywania: To trudny temat, który zadałaś jak się ma kilka, równorzędnych pasji...

Czarna_Offca
3.02.18, 12:35
młoda? Już dawno przestałam być młoda :P

Od dziś żadnych ryb :D nawet tych świeżych :D

Bodzip
3.02.18, 12:36
To trudny temat, który zadałaś jak się ma kilka, równorzędnych pasji...
np. ryby... 198106

Krakman
3.02.18, 12:39
np. ryby... 198106
Też......:mrgreen: I jeszcze mi wytknij żem pisowiec.... :mrgreen:

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


młoda? Już dawno przestałam być młoda :P

Od dziś żadnych ryb :D nawet tych świeżych :D]

Młoda jesteś i nie kuć się!
A ryby warto jeść tylko nie z hipermarketów... Te niby świeże.

Czarna_Offca
3.02.18, 12:41
muszę trzymać kobiecy fason i się kłócić :D

Nawet na samą myśl o rybch mi się zaczyna cofać...

Krakman
3.02.18, 12:44
muszę trzymać kobiecy fason i się kłócić :D

Nawet na samą myśl o rybch mi się zaczyna cofać...

Jakbyś jadła karpia w w wieprzowej galarecie.... to dopiero doznanie... Kiedyś przed laty popełniłem coś takiego nie wiedząc, że wystarczyło by nieco żelatyny...:mrgreen:
A kucharzenie to kolejna moja pasja.

Czarna_Offca
3.02.18, 12:45
to ile masz tych pasji? :D

Bodzip
3.02.18, 13:10
Też......:mrgreen: I jeszcze mi wytknij żem pisowiec.... :mrgreen:


Nie wytknę. Dobrze, że się różnimy bo by nuda była. A tak, mogę łacha drzeć z Twojego tupecika 198107 Ja przynajmniej łysy jestem :-P

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -


Jakbyś jadła karpia w w wieprzowej galarecie.... to dopiero doznanie... Kiedyś ...
Kiedyś to cała Wigilia poszła do kibla jak mi się ość w gardło wbiła 198108

Krakman
3.02.18, 13:10
to ile masz tych pasji? :D
6....7.... może osiem... I wszystkie ważne. Tylko czasem jedna od innych ważniejsza.... Zależy od sezonu, nastroju, chęci na ochotę...
Teraz na ten przykład siedzę nad wizualizacją w 3D... Dziś muszę skończyć... bo wiadomo, parę złotych dla emeryta....:roll:

gulasz
3.02.18, 13:15
Bodzio ja tez mandata dostałam za pyskowanie a taka spokojna jestem ;) więc dont łory ;)

Co do pasji - wy tak serioooo przecież temat nie jest jakiś wybitnie trudny... Ja musze tylko przegrzebać archiwum bo znalazlam tylko obrobiony plik o szerokosci 600 :( ale gdzies odkopie rawa...

Jak sie pasji wiele ma to tym lepiej dla owego pasjonata - nie ma czasu na nude..

Także zalejmy do jutra skrzyneczke konkursową ;)

Czarna_Offca
3.02.18, 13:42
gulasz <3 :D

Krakman
3.02.18, 15:01
Tak że zalejmy do jutra skrzyneczkę konkursową ;)

Może ..... Ale jako stary sklerotyk muszę wrócić do początków i przypomnieć sobie o co biega, czyli jaki temat miał być ...
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2018/02/glupek-1.gif
źródło (https://olympusforum.pl/images/smilies/glupek.gif)

hades
3.02.18, 15:42
O, ile offtopów do wycięcia! ;)

Ale, przynajmniej wątek w top liście ostatnio aktywnych :).

---

Dostałem mandat od Hadesa za używanie brzydkich słów 198096

Gwoli ścisłości, w kajecie mam odnotowane ostrzeżenie.
Bodzip, w forumowych publicznych dyskusjach czasami przyjaciele zapędzają się, a moderator powinien pozostać moderatorem. Widzi tylko tyle ile zawarte jest w dyskusji; z dystansem, a przez to czasami inaczej oceni argumenty; stara się pomijać osobiste sympatie i antypatie. Poza tym ostrzeżenie czy mandat to reakcja na lokalną sytuacje w dyskusji na forum, a nie ocena całokształtu uczestnika dyskusji, czy relacji poza forum.

---


Bodzio ja tez mandata dostałam...

Tu też sprostuję, ostrzeżenie.


... a taka spokojna jestem :wink:

No tak, niewinna :).

---
Krakman, zauważyłem stopkę, luźne gadki (https://forum.olympusclub.pl/threads/81535-Lu%C5%BAne-gadki-TWA/page169) czekają na gospodarzy :).

edorka
3.02.18, 19:24
A ja jestem ciekawa jak oceniać zdjęcia w tym temacie, o ile coś w ogóle wpadnie do skrzynki, skoro każdy z nas może mieć różne pasje i tak np. jedno zdjęcie będzie przedstawiało wspinaczkę górską, drugie fotografowanie, trzecie wędrówki piesze, kolejne robótki ręczne, jazdę konną, kucharzenie, itd.... jak wrzucić tak różną tematykę do jednego worka "moja pasja" i obiektywnie ocenić?

henry1
3.02.18, 19:42
żebyście tak aktywni byli na skrzyneczce też jak tu :D



Jesteśmy ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

gulasz
3.02.18, 19:45
A ja jestem ciekawa jak oceniać zdjęcia w tym temacie, o ile coś w ogóle wpadnie do skrzynki, skoro każdy z nas może mieć różne pasje i tak np. jedno zdjęcie będzie przedstawiało wspinaczkę górską, drugie fotografowanie, trzecie wędrówki piesze, kolejne robótki ręczne, jazdę konną, kucharzenie, itd.... jak wrzucić tak różną tematykę do jednego worka "moja pasja" i obiektywnie ocenić?
jak to jak - normalnie - tak jak Ci serducho dyktuje
naprawdę bym się nie nakręcała jakoś bardzo - nie jest to konkurs o nie wiadomo co a zwykła zabawa

Krakman
3.02.18, 22:44
Jesteśmy ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Proszę! pierwsza pasja jest.... Tez to lubię.:mrgreen:
No, może tyle skrzynek nie opróżniam w dzień...

Czarna_Offca
3.02.18, 23:28
hahahah :D :D pasja wysoko oprocentowana :D

Czarna_Offca
4.02.18, 10:53
Przypominam, że dziś mija termin przysyłania prac :)

paparapa
4.02.18, 11:41
Przypominam, że dziś mija termin przysyłania prac :)

Jak to wygląda Offca?

Czarna_Offca
4.02.18, 11:52
zwełniona tajemnica, ale dobrze nie jest

paparapa
4.02.18, 13:10
zwełniona tajemnica, ale dobrze nie jest

12 stron napyskowane
i prawie nic nie dodane
:roll::lol:

Czarna_Offca
4.02.18, 14:12
No wlasnie.. Szkoda, ze taka aktywnosc nie jest na skrzynce

paparapa
4.02.18, 16:16
No wlasnie.. Szkoda, ze taka aktywnosc nie jest na skrzynce

sam nie wiem, wysłać nie wysłać wysłać nie wy ....:grin:

Czarna_Offca
4.02.18, 16:30
Rzuc moneta :D

paparapa
4.02.18, 16:33
Rzuc moneta :D

Albo kośćmi :)

Czarna_Offca
4.02.18, 17:14
Swoimi?????

Czarna_Offca
4.02.18, 19:31
jeszcze 3 i pól h do końca przysyłania prac :)

Czarna_Offca
5.02.18, 00:16
jutro max przed południem wrzucę głosowanie :)