PDA

Zobacz pełną wersję : popRAWka 19/2017



And.N
3.11.17, 18:41
195757


popRAWka 19/2017


Witam i zapraszam do udziału w kolejnej edycji zabawy. Mamy do wywołania RAW-a,
którego autorem jest A56 zwycięzca poprzedniej edycji.
Rodzaj edycji -> klasyka. Należy wywołać plik RAW opierając się głównie na wywoływarce
pokazać fajną wersję fotki. Zachowanie zawartości kadru min. 60%

Termin nadsyłania prac mija 10.11.2017 (piątek) o godz. 18:00
Zwracam uwagę na zgodny z regulaminem rozmiar pracy, dla pionu 1080 pix dłuższy bok.


Oryginał
195758


Plik RAW do pobrania: 195759
|Regulamin konkursu (https://forum.olympusclub.pl/threads/80997-popRAWka-Regulamin-konkursu)|

Prace wysyłamy na adres: poprawka.andtor2@gmail.com

(poprawka.andtor2@gmail.com)


RANKING po 18 edycji. Punkty wynikają z ilości głosów jaką praca otrzymała w głosowaniu.
W nawiasie dodatkowe punkty za premiowane 3 pierwsze miejsca.

195761

PS.
Jeśli nie będzie to stanowiło problemu proszę wysyłać prace bez danych EXIF.
Chodzi o zachowanie pełnej anonimowości prac w głosowaniu.

And.N
5.11.17, 20:11
3 prace zaledwie na skrzynce, poprawcie się:)

Jak może pamiętacie zapowiadałem małą "odskocznię" od utartego schematu popRAWki. Trochę to się przesuwa w czasie. Może po tej edycji zrobimy tą super popRAWkę. Zabawa będzie miała charakter, że tak powiem pilotażowy i nie wykluczone, że będzie kontynuowana. Oczywiście cykl popRAWek 11 do 20/2017 mam zamiar doprowadzić do końca w tym roku.
W związku z tymi planami proszę Was o wysłanie "super" ORF :) do super popRAWki. Tematyka obojętna, dobrze, jakbym kilka plików otrzymał, aby mieć wybór. Niewykorzystane zdjęcia byłyby w rezerwie do tradycyjnej popRAWki, którą mam zamiar także kontynuować (jak będzie dla kogo:) )

A56
5.11.17, 21:28
3 prace zaledwie na skrzynce, poprawcie się:)

Jak może pamiętacie zapowiadałem małą "odskocznię" od utartego schematu popRAWki. Trochę to się przesuwa w czasie. Może po tej edycji zrobimy tą super popRAWkę. Zabawa będzie miała charakter, że tak powiem pilotażowy i nie wykluczone, że będzie kontynuowana. Oczywiście cykl popRAWek 11 do 20/2017 mam zamiar doprowadzić do końca w tym roku.
W związku z tymi planami proszę Was o wysłanie "super" ORF :) do super popRAWki. Tematyka obojętna, dobrze, jakbym kilka plików otrzymał, aby mieć wybór. Niewykorzystane zdjęcia byłyby w rezerwie do tradycyjnej popRAWki, którą mam zamiar także kontynuować (jak będzie dla kogo:) )

Czy to musi być rozszerzenie ORF?
Czy "super" to ciekawe ujęcie, czy też dobrze naświetlone?

And.N
5.11.17, 22:13
Tak, ma być ORF.
Bardziej chodzi o ciekawe ujęcie.

ogc13
6.11.17, 18:57
Wrzuciłem swoją wizję do Andtor'a.
Powodzenia dla wszystkich uczestników :)

And.N
6.11.17, 20:49
Trochę lepiej już to wygląda, mamy 8 prac.

Odnośnie .ORF , nikt, nic...? Nie musi być aż taki super:)

DzejPi
6.11.17, 21:08
Ale przecież do piątku jeszcze pełne 4 dni. Na pewno jedna więcej bedzie! :wink:

And.N
6.11.17, 21:13
Wolałbym dwie, do pełnej dziesiątki:), taki próg minimum:wink::)

easy_rider
7.11.17, 01:21
Wróciłem... tzn. po długiej przerwie wysłałem swoją wersję fotki - w związku z tym mam prośbę do wszystkich - głosujcie na mnie :mrgreen:


A co do ORF'a - mój aparat robi zdjęcia w JPG i ORF - nie obsługuje formatu SUPER ORF... :lol:
A co z użytkownikami korpusów Panasonica?

henry1
7.11.17, 01:26
Wróciłem... tzn. po długiej przerwie wysłałem swoją wersję fotki - w związku z tym mam prośbę do wszystkich - głosujcie na mnie :mrgreen:


A co do ORF'a - mój aparat robi zdjęcia w JPG i ORF - nie obsługuje formatu SUPER ORF... :lol:
A co z użytkownikami korpusów Panasonica?


"Głosujcie na mnie" jest już zarezerwowane dla mnie !!! :twisted: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

And.N
7.11.17, 01:37
Wróciłem... tzn. po długiej przerwie wysłałem swoją wersję fotki...
Cieszy mnie to:)


A co do ORF'a - mój aparat robi zdjęcia w JPG i ORF - nie obsługuje formatu SUPER ORF... :lol:
Może być FAJNY ORF:mrgreen:, na pewno masz taki format:grin:


A co z użytkownikami korpusów Panasonica?
Akurat potrzebuje ORF:)