PDA

Zobacz pełną wersję : Wyniki głosowania OR "Kontrasty"



edorka
9.05.17, 21:00
Zwycięzcą edycji OlyRulez "Kontrasty"

w wyniku głosowania został A56


OR 1 A56
190636

OR 2 Koronax
190637

OR 3 tropic
190638

OR 4 Endriu61
190639

Saboor
14.05.17, 15:47
15 głosów - nieźle.

And.N
15.05.17, 11:32
15 głosów - nieźle.
Moim zdaniem bardzo niska ta frekwencja w głosowaniu. Tak z 25 to byłoby nieźle. Przyznam dziwi mnie, że tak mało osób głosuje. Są aktywni forumowicze, a głosowania na forum omijają (pomijam samych uczestników bo mogą nie chcieć głosować na rywala). Wstawiajac zdjecia na forum pewnie jednak oczekuja, że ktoś poświęci kilka minut czasu i napisze jakiś komentarz.

edorka
15.05.17, 11:50
Widać niewielu ludzi lubi się tak zwyczajnie bawić a może przyczyna leży w innym miejscu...

edorka
16.05.17, 07:39
OlyRulez "Kontrasty" wygrał A56!

Serdeczne gratulacje!

PS.
To była ostatnia edycja konkursu, jaką prowadziłam.
Dziękuję Saboor i apz za cierpliwość, pomoc i cenne wskazówki.
Dziękuję wszystkim, którzy chcieli się bawić. Przepraszam wszystkich, których zawiodłam.

lisiajamka1
16.05.17, 08:23
Gratulacje!

And.N
16.05.17, 08:47
Gratulacje dla zwycięzcy.



PS.
To była ostatnia edycja konkursu, jaką prowadziłam. ...
Nie wyrażam zgody:wink: , a poważniej mówiąc to jaka przyczyna takiej decyzji ? Jeśli mała frekwencja w zabawie, cóż trzeba się pogodzić z tym, że już raczej nie wróci do tej z przed laty. Choć i dawniej były edycje z dużą i mniejszą popularnością.

Przyznaje za Twojej kadencji brałem udział chyba raz tylko, ale też tematy jakoś mi nie podchodziły. W temacie kontrasty "polowałem" na coś podobnego jak tu (https://forum.olympusclub.pl/threads/81599-Wyniki-OR-Kontrasty) :), ale się nie udało.
Przemyśl jeszcze, może chociaż jeden OlyRulez w miesiącu ?

edorka
16.05.17, 09:24
Jakiś czas się zastanawiałam czy zrezygnować czy zrobić dłuższą przerwę.
Stwierdziłam jednak, że nie nadaję się, nie jestem typem animatora, to trzeba czuć a ja... nie czuję ;-)
Decyzja moja jest niezmienialna :-)

Saboor
16.05.17, 11:17
Nikogo nie zwiodłaś, organizujesz bo możesz, bo masz taki zakres uprawnień, a czy ludzie mają ochotę się bawić, to ich problem.
Rób co uważasz za słuszne, wg mnie zły punkt wyjścia w założeniach, ale to na telefon.

edorka
16.05.17, 12:26
Nikogo nie zwiodłaś, organizujesz bo możesz, bo masz taki zakres uprawnień, a czy ludzie mają ochotę się bawić, to ich problem.
Rób co uważasz za słuszne, wg mnie zły punkt wyjścia w założeniach, ale to na telefon.
Być może to zła decyzja... a być może to ja jestem przyczyną małej frekwencji w konkursie.

apz
16.05.17, 13:32
Być może to zła decyzja... Na pewno!


a być może to ja jestem przyczyną małej frekwencji w konkursie.

Przestań, niby dlaczego?
Zebrałaś pulę doświadczeń, co jest niezbędne by kontynuować tę robotę, ale nie naciskam, sadzę tylko, że mylisz się w ocenie sytuacji konkursu.

lisiajamka1
16.05.17, 13:54
Być może to zła decyzja... a być może to ja jestem przyczyną małej frekwencji w konkursie.
Decyzja należy do Ciebie edorko, nie sądzę jednak żebyś to Ty była przyczyną słabej frekwencji, ogólnie na forum panuje posucha.

A56
17.05.17, 22:49
Dziękuje za gratulacje.