PDA

Zobacz pełną wersję : Wenezuela 2017



Wrazik
18.04.17, 20:15
Witam

Kilka albumów ze styczniowej ekspedycji do Wenezueli, w której miałem przyjemność brać udział. Prakycznie wszystkie zdjęcia robione niezastąpionym Olympusem OMD E-M1 :wink:. Zapraszam do oglądania i komentowania.

https://flic.kr/s/aHskQKMChn
https://flic.kr/s/aHskR83spQ
https://flic.kr/s/aHskTkHPpW

Pozdrawiam
Mateusz

Rysiek_O
18.04.17, 20:22
Hmmm...
Albumy obiecujące.
Na tym forum wstawiamy zdjęcia do wątku.
Pozdrawiam

apz
18.04.17, 20:24
Hmmm...
Albumy obiecujące.
Na tym forum wstawiamy zdjęcia do wątku.
Pozdrawiam

I przeplatamy opowieścią...

edorka
18.04.17, 20:32
Hmmm...

Na tym forum wstawiamy zdjęcia do wątku.



I przeplatamy opowieścią...
Otóż to.

wyszomir
18.04.17, 21:43
Widzę, że dużą uwagę zwróciłeś na rośliny owadożerne. Zdjecia bardzo ciekawe - po dopisaniu paru słów o tym, jak powstawały zrobiłby się z tego świetny wątek podróżniczy. Może jednak spróbuj taki wątek na naszym forum zrobić?

Wrazik
18.04.17, 22:39
Zdjecia bardzo ciekawe - po dopisaniu paru słów o tym, jak powstawały zrobiłby się z tego świetny wątek podróżniczy. Może jednak spróbuj taki wątek na naszym forum zrobić?
Dziękuję za miłe słowa, i oczywiście - postaram się co nieco o ekspedycji napisać, jak tylko znajdę wolną chwilę. Póki co zapraszam do przeglądania, niektóre zdjęcia uzupełnione są o krótki opis lub tytuł wyjaśniający, co się na nich znajduje. Postanowiłem zamieścić linki do albumów w serwisie zewnętrznym, gdyż dzięki temu można łatwo oglądać zdjęcia w najlepszej rozdzielczości - na forum byłoby to niemożliwe :wink:


Widzę, że dużą uwagę zwróciłeś na rośliny owadożerne
Owszem, jest to moja pasja, którą rozwijam już prawie 15 lat - głównym celem ekspedycji były właśnie obserwacje terenowe tego typu roślin. Udało nam się nawet dokonać paru nowych odkryć botanicznych oraz archeologicznych. W szczególności zapraszam do przejrzenia zdjęć z albumu "Cueva del Fantasma trek" - byliśmy jednymi z pierwszych ludzi w tym miejscu, przez co trudno o znalezienie jakichkolwiek szczegółowych zdjęć z tych rejonów.
189851

And.N
18.04.17, 22:49
... Postanowiłem zamieścić linki do albumów w serwisie zewnętrznym, gdyż dzięki temu można łatwo oglądać zdjęcia w najlepszej rozdzielczości - na forum byłoby to niemożliwe :wink:...
Byłoby możliwe. Możesz wstawić nawet z pełnej rozdzielczości OMD EM1, czyli 4608 x 3456 pix., tylko nie wiem czy to ma jakikolwiek sens...
640 x 480 pix. jak powyżej to znowuż "znaczek pocztowy":wink:

Wrazik
18.04.17, 23:10
Byłoby możliwe. Możesz wstawić nawet z pełnej rozdzielczości OMD EM1, czyli 4608 x 3456 pix., tylko nie wiem czy to ma jakikolwiek sens...
No własnie stwierdziłem, że pobieranie 200 zdjęć większego sensu nie ma, kiedy wystarczy kliknąć :wink:...oczywiście, jeżeli te linki tak bardzo przeszkadzają, to temat po prostu zamknę - myślę jednak, że znajdą się osoby tematem zainteresowane.

apz
18.04.17, 23:13
Linki jak linki, ale opowiedz trochę, proszę.
Ciekawym wrażeń, odczuć, kontekstów....

And.N
18.04.17, 23:17
No własnie stwierdziłem, że pobieranie 200 zdjęć większego sensu nie ma, kiedy wystarczy kliknąć :wink:...oczywiście, jeżeli te linki tak bardzo przeszkadzają, to temat po prostu zamknę - myślę jednak, że znajdą się osoby tematem zainteresowane.
Żeby było jasne, mi w żaden sposób te linki nie przeszkadzają.
Po prostu nie każdy na forum lubi klikać w zewnętrzne linki i to też trzeba wziąć pod uwagę:).

Lilen
19.04.17, 10:58
Mi również linki nie przeszkadzają ale zdecydowanie wole formę wrzucania po kilka zdjęć na post (codziennie lub co kilka dni, na ile Twój czas pozwala)+ opis dodatkowy tego czego na zdjęciach nie widać. Fajnie jest wtedy wczuć się w Twoją podróż, łatwiej jest komentować lub pytać o dodatkowe informacje. Sprawdź inne wątki podróżnicze na tym forum - zobaczysz o co nam chodzi :)

Saboor
19.04.17, 11:18
Dlaczego 200? Wybierz te najlepsze, stwórz opowieść i jazda z wątkiem, to na pewno przyciągnie widza.
Zdjęcia umieszczane na fotosikach, flickrach i innych dziadach - znikają. Przerabialiśmy to wiele razy.
Nie chodzi o to by zasypać odbiorcę masówką, a dać posmakować klimatu.
P.S.
najlepszy rozmiar zdjęcia: 1200px dłuższy bok.

ZibiZ
26.04.17, 21:18
Na bank masz świetny materiał żeby troszeczke nam tu umilić czas na forum. Także do roboty raz raz:)