PDA

Zobacz pełną wersję : Witl 24-25.09.2016



Saboor
24.09.16, 11:36
https://forum.olympusclub.pl/imgimported/2016/06/Witl-1.jpg
źródło (http://www.infbase.net/ditl/Witl.jpg) WITL 24-25.09.2016


Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.
quality=high width=900 height=630 allowFullScreen=true wmode=transparent flashVars='varRSS=1053&vote=0&varZoom=Off&varScale=0'

Dodaj zdjęcie (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/uploadphoto.php?cat=1053)||Zobacz galerie dotychczasowych akcji DITL (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=525)||Zobacz galerię (https://forum.olympusclub.pl/konkursy/showgallery.php?cat=1053)||

Kolejna akcja DITL. Kto chciałby się sprawdzić w roli dokumentalisty? Kto ma ochotę, ma czas by fotografować tego dnia, niech po prostu zrobi zdjęcie i doda je do galerii DITL (zgodnie z opisem zamieszczonym w regulaminie). A wszystko w myśl tego co napisał swego czasu Rafrog, a co zostało przytoczone jako cytat powyżej.
Myślę, że bez kłopotu każdy znajdzie sobie coś szczególnego do sfotografowania w tym dniu.
Regulamin publikacji w galerii DITL:

Publikujemy zdjęcia wykonane tylko w podanym terminie.
Można pokusić się zrobienie zdjęcia o zaproponowanych godzinach.
Na zdjęcia czekamy przez 2 dni po terminie. Później dodawanie zdjęć będzie zablokowane, przypominać będą o tym stosowne komunikaty.
Do zdjęć należy dodać opis. Przy umieszczaniu pliku w galerii DITL należy podać:

w polu "Wprowadź domyślny tytuł dla swojego zdjęcia", wprowadzamy opis wg. schematu: "godzina-miejsce-autor",
w polu 'Wprowadź opis dla fotografii' krótki opis sytuacji.
Foty nieopisane będą usuwane z powiadomieniem w wątku by nie było zaskoczenia, "że co się stało, przecież dodałem"


Każdy z uczestników ma możliwość dodania tylko jednego zdjęcia.
wielkość zdjęcia to maksimum dłuższy bok 1024px

Saboor: do regulaminu, dodano podpunkt 4.c

tropic
24.09.16, 11:53
Pierwszy :-)

Bodzip
24.09.16, 11:57
Drugi ...

lisiajamka1
24.09.16, 12:12
Załapałem się na pudło...trzeci :)

And.N
24.09.16, 12:48
Eee tam, trzy pierwsze zdjęcia bez EXIF, wiadomo to kiedy były zrobione ?:wink: Dyskwalifikacja:)

nightelf
24.09.16, 14:24
Eee tam, trzy pierwsze zdjęcia bez EXIF, wiadomo to kiedy były zrobione ?:wink: Dyskwalifikacja:)
Dodatkowa dwa zdjęcia mają nieprawidłową nazwę pliku. Dyskwalifikacja?

And.N
24.09.16, 14:45
Dodatkowa dwa zdjęcia mają nieprawidłową nazwę pliku. Dyskwalifikacja?
O nazwę bym się nie "czepiał" bo forum w Witlu nie przyjmuje polskich znaków diakrytycznych. Wiadomo forum w naprawie jest. Można sobie ładnie opisać, a wejdzie tylko nazwa pliku (bo gdzieś "ą, ę" napiszemy). Dlatego szkoda się produkować.... można pisać byle co uważam, dopóki nie wróci dawna funkcjonalność
Z tą dyskwalifikacją to był żart z mojej strony:) (bardziej w sensie "sportowym" i tego miejsca na pudle:grin: ). EXIF w regulaminie nie jest wymagany, co najwyżej mile widziany:)

DzejPi
24.09.16, 14:50
...kolejny :grin:

nightelf
24.09.16, 17:19
Z tą dyskwalifikacją to był żart z mojej strony:) (bardziej w sensie "sportowym" i tego miejsca na pudle:grin: ). EXIF w regulaminie nie jest wymagany, co najwyżej mile widziany:)
Ja też żartowałem :wink:
Mam nadzieję dodać zdjęcie :)

edorka
24.09.16, 18:11
a ja bym chciała skomentować...nie mogę :shock:

koronax
24.09.16, 18:14
a ja bym chciała skomentować...nie mogę :shock:

Skomentuj tutaj, w wątku. :)

Edit.
Też się dodałem.

edorka
24.09.16, 18:22
Skomentuj tutaj, w wątku. :)

dzięki ale to kiepski pomysł :roll:

koronax
24.09.16, 18:27
Ale ja też teraz skomentowałem zdjęcie. Da się , choć trudno jest .
Mogę zapytać o kolor twojej skórki ?
Jak miałem szarą to ciężko było z komentarzem, a jak zmieniłem na jasną/niebieską to bez kłopotu dodałem wpis.

edorka
24.09.16, 18:32
Ale ja też teraz skomentowałem zdjęcie. Da się , choć trudno jest .
Mogę zapytać o kolor twojej skórki ?
Jak miałem szarą to ciężko było z komentarzem, a jak zmieniłem na jasną/niebieską to bez kłopotu dodałem wpis.
tak, mam szarą skórkę... i to oznacza, że nadal nie wszystko działa jak powinno bo nie będę zmieniać skórki kiedy będę chciała napisać komentarz w WITLu.

koronax
24.09.16, 18:37
Wiesz. Pisać można, Tylko nie widać literek. Ja sobie wpisałem komentarz a następnie zaznaczyłem lewym przyciskiem myszy cały ten mój wpis. Tak jakbyś chciała zaznaczyć tekst do skopiowania.
I co?
I cały mój tekst się pojawił podświetlony na niebiesko.
Trza se radzić jakoś :wink:

edorka
24.09.16, 18:40
Wiesz. Pisać można, Tylko nie widać literek. Ja sobie wpisałem komentarz a następnie zaznaczyłem lewym przyciskiem myszy cały ten mój wpis. Tak jakbyś chciała zaznaczyć tekst do skopiowania.
I co?
I cały mój tekst się pojawił podświetlony na niebiesko.
Trza se radzić jakoś :wink:
Koronax dziękuję Ci za dobre rady ale radzić to ja sobie muszę w życiu na pierwszym miejscu, forum to ma być miejsce przyjemnego relaksu i odskocznia od męczącej i stresującej pracy.

tropic
25.09.16, 09:54
Jestem...

Ola_Olga
25.09.16, 10:09
Jestem...

Duuże...:wink:

apz
25.09.16, 11:03
Duuże...:wink:
Poprawione...

Saboor
25.09.16, 11:07
Poprawione...
Dzięki, spałem.:)

Bodzip
25.09.16, 11:32
Dzięki, spałem.:)
Jak zwykle. Susły śpią :-P

Koriolan
25.09.16, 12:49
Taa powinienem był zrobić selfie w czasie walki z grubszą awarią wod - kan.. gorąca - no dobra, trochę mniej niż gorąca - woda lejaca się z rury pod sufitem piwnicy w dość niewygodnym miejscu i nie dający się uszczelnic korek..

Wysłano z Tapatalk

edorka
25.09.16, 15:35
Zameldowałam się :-)

koronax
25.09.16, 15:55
Zameldowałam się :-)

Ja też. :grin:

DzejPi
25.09.16, 17:03
Dzisiaj też ptaszek, ale nieco większy.:grin:

Ola_Olga
25.09.16, 17:23
Poprawione...

I są dwa:)
Oj, żeby tylko takie problemy były...

apz
25.09.16, 17:32
I są dwa:)
Oj, żeby tylko takie problemy były...
Już jest tylko jedno...

MaciekMG
26.09.16, 14:28
Wróciłem, odpocząłem, wrzuciłem. :-D

Koriolan
1.10.16, 19:57
Gdzie WITL na pierwszy październikowy weekend?? Czy to jakiś czarny protest?

kon
1.10.16, 19:59
Kadr mam,czekam.

Ola_Olga
1.10.16, 20:31
Nooo.... nie ma. :-(

apz
1.10.16, 20:43
Zbierajcie kadry. Będzie tym razem z opóźnieniem.

Saboor
1.10.16, 21:03
Zbierajcie kadry. Będzie tym razem z opóźnieniem.
Dziękuję.