PDA

Zobacz pełną wersję : Winder OM-1TR



Rafał Czarny
3.04.08, 19:31
Stałem się szczęśliwym posiadaczem Windera 1TR. To chyba rzadki model, bo nie ma o nim słowa tutaj http://www.ompl.org/drive.html . Ma zupełnie inny kształt niż Winder 1. Można ustawić na pojedynczy strzał, serię oraz timer - 5 sek., 30 sek., 60 sek. i 5 min.

Czy ktoś w Was miał z tym do czynienia? Nie potrafię ustawić tego timera. Strzał pojedynczy i seria działa (ale piękny dźwięk wydaje :-P ).

EDIT: Poprawiłem linę.

suchar
3.04.08, 19:49
Gadżeciarz istny :D

Rafał, piszesz o Winderze, a podałeś link do Motora.

Rafał Czarny
3.04.08, 21:15
Chyba wpadłem co jest nie tak. Prawdopodobnie, by korzystać z timera trzeba mieć wyzwalacz na kabelku (jest w winderze takie wejście). Myślałem, że wystarczy ustawić na tryb t, wcisnąć spust i wyzwoli po ustalonym czasie. Hmm...

grizz
3.04.08, 21:17
BTW... to były czasy...

Obsługiwane Aparaty
wszystkie serii OM oprócz OM-10, OM-707, OM-101 i OM-2000

Rafał Czarny
3.04.08, 21:48
Korpusik OM z Winderem to zupełnie inna bajka. Trzyma się taki zestawik znakomicie. I można zadawać szyku na mieście... :cool:

Morlok
22.05.08, 07:31
Witam :-)
Rafał jak spisuje Ci się motorek?
Czy warto to kupić, czy może nadal polować na orginał ?
Masz może jakieś papiren do do tego ustrojstwa ?
Pozdr.

Rafał Czarny
22.05.08, 09:05
Mam dwa - jeden oryginalny OM Winder 2, drugi "kundel" zrobiony przez firmę no name dla OM. Oryginał jest fajniejszy, bo solidny, metalowy. Kundel też fajny, ale plastik skrzypi pod paluchami. Chcę jeszcze kiedyś dokupić trzeci, bo mam trzy korpusy.

Z widnerem aparat trzyma się bajecznie.

Morlok
22.05.08, 09:11
Kundel też fajny, ale plastik skrzypi pod paluchami. Chcę jeszcze kiedyś dokupić trzeci, bo mam trzy korpusy.

Z widnerem aparat trzyma się bajecznie.

Jak się trzyma to wiem, bo testowałem z uchwytem nadgarstkowym. Mniodzio :grin:
A jak z działaniem tego kundla, czy nie szarpie filmu ? Skrzypienie mi wisi, poradzę sobie z tym, technokrata jestem.
Pozdr.
P.S. Jak uda mi się kupić to już go przerobie tak by timer działał z palucha. :-P

Rafał Czarny
22.05.08, 10:00
Działa bez zarzutu.

radek_dode
20.08.08, 11:14
Witam. /Wiem że źle szukałem bo nie znalazłem/ mam uprzejmą prośbę o informacje na temat wagi tego motora. Czy jest lżejszy od oryginału? Może jeszcze komuś się przyda. Z góry dziękuję. Radek

Rafał Czarny
20.08.08, 12:19
Witam. /Wiem że źle szukałem bo nie znalazłem/ mam uprzejmą prośbę o informacje na temat wagi tego motora. Czy jest lżejszy od oryginału? Może jeszcze komuś się przyda. Z góry dziękuję. Radek

Ten nieoryginalny jest dużo lżejszy niż windery Olka. Bo jest plastikowy. A windery metalowe.

radek_dode
20.08.08, 13:32
Dziękuje! Nooo, skoro tak to kupuje. Jak już będę miał to podam wagę.

radek_dode
27.08.08, 10:02
Waga Winder OM-1TR to 238 gram.

suchar: po co to wyboltowanie? Wyłączyłem.