PDA

Zobacz pełną wersję : Ktory z Olympusow ?



GoSciU
20.05.04, 17:57
Witam. Kolega mnie prosil zebym sie porozgladal za aparatem dla niego. Mowil mi, ze najchetniej chcialby OLYMPUS'a lecz ja za bardzo nie wiem co dla niego by bylo dobre. Mam nadzieje ze mi podpowiecie. Otoz najbardziej chcialby aby ten aparat byl nowy i cala jego wartosc nie przekraczala 1200zl tzn. zeby 1200zl kosztowal juz z akumulatorami i ladowarka oraz z karta np. 128MB. Najlepiej jeszcze zeby byla na niego f-ra. Nie wiem czy jest takie cos realne ? A no i chcial zeby byl optyczny zoom. Wogole nie wiem czy istnieje takie cudo zeby za tyle ksay kupic takowy aparat ? A moze jakis uzywany ale w bardzo dobrym stanie za takie pieniadze ? No nie wiem ... Takze prosze was o jakas podpowiedz jaki aparat bylby dla niego najlepszy. Z tego co wiem to potrzebny mu jest na roznego rodzaju wyjazdy z zona w gory,nad morze, mazury i rozne uroczystosci wiec wymagania co do robienia fotek sa chyba male. Dobra koncze juz i czekam na wszelkie podpowiedzi. Pozdrawiam !

piotrt
16.06.04, 19:50
jesli kolega chce miec automat - to c220 lub ew c350 (droższy)
jesli chce ambitniej pobawic sie fotografią - c4000 (cenowo troche więcej, chyba ze uzywany)

GoSciU
16.06.04, 20:49
dzieki za odp.... kolega juz zakupil olka c-460 Pozdrawiam