PDA

Zobacz pełną wersję : kamerka w samochodzie



judasz
6.05.16, 22:29
Witam, dawno mnie tu nie bylo ale moze jeszcze ktos pamieta :) mam pytanko, taka dziwna sprawa, mam w sam kam.dzis pierwszy raz podlaczam ja do kompa, tzn na wiele sposobuw, kam przez kabel, sama karte, ale o co kaman , pewna czesc filmow dziala ok ale pewna czesc nie dziala i chyba wszystkie programy maja ten sam problem. komp mowi ze plik uszkodzony, przynajmniej na imacu, na pc mowi ze blad 2048 , tak czy inaczej nie smiga , dziwnetroche jest to ze hmmm nie wiem jaki procent ,zalozmy ze 30% video dziala, ale 70 juz lipa , sprawdzane na dwoch kartach nicro sd jedna 32g droga 8g ,ma ktoj jakis pomysl?
ps. sorki , nie jesytem pewny czy dobry dzial :) jak by co to prosze o przeniesienie , pzdr.

szafir51
7.05.16, 21:40
a jak jest zasilana/włączona Twoja kamerka i w jaki sposób zapisuje pliki? Może jest tak, że masz ją podpiętą pod gniazdo zapalniczki i w momencie wyłączenia auta jest odcinany prąd do gniazda zapalniczki i kamera się wyłącza nie zapisując poprawnie pliku na karcie SD ("urywa" zapis). Jeżeli kamera nagrywa w trybie nadpisywania starych danych to pewnie tworzy pliki o określonej wielkości, np. 1GB. Te, które się nagrały do końca możesz odtworzyć a te których zapis akurat trwał podczas wyłączania auta są uszkodzone.

abir
7.05.16, 22:07
moja kamerka działa w pętli i jest podłączona pod zapalniczkę. ale na kompie odtwarzam każdy film, nawet ten zerwany. kamerka "no name" - 55 pln. odtwarzam allplayer
ciekawe jaki masz ustawiony format zapisu, może programy w kompie wymagają aktualizacji

sepi19
7.05.16, 22:12
U mnie podobnie jest z plikami. Kilka dni temu zainstalowałem kamerkę, po tym jak mnie wnerw wziął po kilku latach obcierek na parkingach i kradzieży kołpaków. Miało być "raz a dobrze" i "bez doktoryzowania się" , ale oczywiście tak haapy nie jest ;) Zwłaszcza, że wspaniały android ładuje się teoretycznie 30 sek ;)

judasz
12.05.16, 10:04
hej dzieki wszystkim , moze to i ma sens co mowi szafir51, bo mam ja podpieta pod zapalniczke, ale z drogiej strony abir tez dobrze gada, zamysl byl taki aby to zainstalowac i nie dotykac az do dnia kiedy bedzie potrzebna , w jakim formacie powinienem zapisywac? chociaz skoro niektore odtwarza to chyba nie bedzie problem , jak myslicie ?ps. w kompie wszystko aktualne ...pzdr.

judasz
18.05.16, 22:59
hi wszystkim, temat ogarniety, winna byla karta pamieci, na innej zapisuje bez problemu puki co, pzdr.

renee35
9.09.17, 00:57
mam podobny problem..