PDA

Zobacz pełną wersję : Plaster miodu na żarówkę 68WS DoItYourself



west73
27.02.08, 00:16
http://www.cyberfoto.pl/studio-fotograficzne/90626-plaster-miodu-na-zarowke-68ws-doityourself.htm

irek50
27.02.08, 00:34
Jak najbardziej godne polecenia --sam też na to wpadłem, ale nie skleiłem z braku czarnych słomek . Przy cięciu słomek na dłuższe odcinki (np. 3cm) można bardziej zawęzić kąt światła.

k@czy
27.02.08, 01:05
od siebie dodam, ze lepszym rozwiazaniem jest uzycie zwyklej przezroczystej tasmy samoprzylepnej. rozwijamy tasme i kladziemy pociete slomki jedna przy drugiej. potem tylko zwijamy calosc w rulon i sprawa gotowa. to troche lepiej niz klejenie, bo: zabiera mnie czasu, slomki nie sa upackane klejem i swiatlo nie jest przez ten klej pochlaniane i czyste slomki odbijajaj swiatlo takze zewnetrzna swoja strona, rozmiar nie jest ograniczony wielkoscia ucietej papierowej tuby wiec mozna zwijac do woli :) za to tekturowa tuba ma zastosowanie wtedy, kiedy potrzebujemy zrobic plaster na szybko i bez zbytniego ciecia slomek (albo jesli juz to na dluzsze odcinki): bierzemy po prostu garsc slomek i wpychamy ich tyle w tube tekturowa, az beda na tyle ciasno, ze nie wypadna :)