PDA

Zobacz pełną wersję : Co byscie wybrali Olympusa C-765 czy C-60 ??



greg12345
16.05.04, 17:46
Mam dylemat ktory z tych Olympusów kupic. Jestem, a wlasciwie bede poczatkujacy wiec nie wiem co bylo by dla mnie lepsze. Co dla was jest wazniejsze 10X zoom jaki ma c-765 czy niewielkie wymiary, 6MP matryca w c-60

vodnik
16.05.04, 23:15
Na pytanie ktory bedzie lepszy dla Ciebie musisz sobie odpowiedziec sam. Czy bedziesz robil zdjecia na imprezkach u cioci, czy moze jakies wypady w gory na lono natury. Zalezy tez czy bedziesz sie chcial bawic w ustawienia manualne czy raczej jednak pozostaniesz w trybie AUTO.
W C-60 matryca 6MPix daje dosc spore mozliwosci skadrowania ewentualnie zdjecia w jakims programie i efekty tego nie beda bardzo widoczne po przelaniu fotek na papier. Nie wiem natomiast jakiej wielkosci fizycznie jest ta matryca 6MPix. Bo jezeli jest to matryca wielkosci 1/2.5" to w porownaniu z fotkami z C-765 na ktorej matrycy takich samych rozmiarow umieszczono mniejsza liczbe pixli beda gorsze (tzn. fotki z C-60 moga byc gorsze przez wieksze upakowanie pixli).

Pamietaj nie same MEGAPIXLE sie licza oraz nie same "x" (czyt. zoomy) sie licza.

Powodzenia w wyborze.