PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie odnosnie CX6200 i dziwny problem



Sznaps
16.05.04, 03:33
Witam
wczoraj zakupilem aparat kodak cx6200
i zauwalyzylem, ze aparat po wlaczeniu wydaje bardzo ciche piszczenie o roznych czestotliwosciach.
czy z aparatem jest cos nie tak ??

Pozdrawiam.

sebastan
4.09.04, 10:35
Korzystałem z tego aparatu i nic podobnego nie miało miejsca. Moj aparat nie wydawal praktycznie zadnych dzwieków poza delikatnym pstrykiem w mimencie robienia foto. Moze nawet zbyt delikatnym. W nim w zasadzie nie mam co piszczec prawdę mówiąc.

kerry
9.09.04, 12:50
Niestety, ale w nim MA co piszczeć - uwalona elektronika lubi wydawać takie piski (szczególnie jak występują tam kwarce). Piszę uwalona, ale nie znaczy to, że całkiem zepsuta:) Uwalenie może polegać na uszkodzonym elemencie lub niedokładnym montażu elementu. Uwalenie to nie MUSI prowadzić do zepsucia sprzętu, ale może... :cry:
Miałem do czynienia z dwoma czytnikami do kart które piszczały - jeden już przestał być czytnikiem, drugi piszczy i działa.
Jeżeli to jest nowy aparat, to może lepiej go oddać na gwarancyjną żeby sie później nie zdziwić?

sebastan
9.09.04, 20:03
Taki też był przekaz mojego postu. Może faktycznie wyraziłem się nieprecyzyjnie, ale chodzilo mi o to, że aparat sprawny nie piszczy, natomiast jeśli piszczy to coś nie gra...Pytanie zrozumialem, tak, czy taki kodak piszczy zawsze i kazdy. Może nieprecyzyjnie faktycznie, tak sobie teraz myslę. Pozdrawiam