PDA

Zobacz pełną wersję : Obiektyw TAMRON 14-150 do body olympus OM-D E-M10 co sądzicie



MarKoz
31.01.16, 01:43
Witam jak w temacie co sądzicie o obiektywie spacerzoom Tamron 14-150 do body e-m10 jest to dobra alternatywa dla Olympusa 14-150 i panasonica 14-140 ciekawi mnie ten obiektyw jak u niego z celnością oraz ostrością w końcu to Japończyk a i wykonanie bardzo eleganckie :)
drodzy użytkownicy jak ktoś posiada ten obiektyw najlepiej do e-m10 ale nie koniecznie to pisać jak się sprawuję , wasza ocena czy warto kupić oraz dodajcie sample żeby było ładnie i kolorowo :)
i jak myślicie co będzie lepsze dla w/w body Tamron czy może panasonic 14-140 ver II wasze opinie chętnie poczytam
najbardziej interesują mnie zdjęcia ostrew rzeczywistym rozmiarze 1:1

jagger
31.01.16, 09:13
Mam ten obiektyw, trochę ciemny na końcu więc w zimowe pochmurne dni do streeta musiałem podbijać ISO do 800 ale daje radę... Ja go podpinałem do em1. Trochę przeszkadza mi w nim odwrotne obracanie pierścieni niż w zuiko, w streecie gdzie liczy się często refleks mocno mnie to wkurzało... Lekki i solidny... Zakres ogniskowych jest świetny... Na samym końcu ogniskowej trochę już się ciapa robiła ale do zniesienia... Jest wart swojej ceny...