Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53

Wątek: Jaki zestaw do Olympusa OM-D

  1. #51
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.666
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    1. Przejściówka? Którąkolwiek. MMF1 jest metalowa, MMF2 plastikowa, MMF3 uszczelniana. Chińskie działają ponoć równie dobrze.
    2. AF będzie działał.. Bardzo wolno i w zasadzie nie nadaje się do ruchomych obiektów.
    Sam obiektyw jest kapitalny.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  2. #52
    | OlyJedi Awatar acidmk
    Dołączył
    Jan 2010
    Mieszka w
    Mokotów
    Posty
    1.065
    Siła reputacji
    29
    Moja galeria
    Heja, to i ja podepnę się pod ten temat gdyż wpadłem zupełnie z obiegu. Już jakiś czas zastanawiam się nad zmianą body. Mam w tej chwili E-30 wraz z 12-60 swd, 50 2.0 oraz 40-150 kitową, starą i ciemną oraz fisha od samyanga.

    Myślę nad zmianą puszki na omd e-m1 wraz z gripem i pierścieniem MMF3. I teraz moje wątpliwości i pytania.

    1. Nie miałem jeszcze w rękach e-m1. Czy e-m1 będzie dobrze leżeć w bardzo dużych łapach wraz z 12-60 (e-30 wraz z ori gripem leży mi w dłoni super lecz wraz z 12-60 waży swoje ?)

    Jak współpracuje zd50 2.0 z e-m1? Celny i szybki czy muł?

    40-150 ciemność straszna lecz bardzo lubię jego uniwersalność ? warto go zamienić na mzd40-150 pro?

    Czy teraz przy zakupach w OJ grip który jest dodawany przy zakupach na Oly shop doda mi też cyfrowe.pl?

    Może kilka słów dlaczego chce sprzedać nerkę (córki oczywiście) i nabyć nową puszkę ? numer jeden to waga mojego e-30. Numer dwa to nowsza technologia, matryca i szumy. Numer 3 to szybszy autofocus.

    Wszelkie rady szanownych kolegów będą mile widziane ?



    Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka
    POzdrawiam
    Acidmk
    Mój wątek, moja Sicilia na forum oraz w necie LaBellaSicilia.pl oraz moje www

  3. #53
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez acidmk Zobacz posta
    Heja, to i ja podepnę się pod ten temat gdyż wpadłem zupełnie z obiegu. Już jakiś czas zastanawiam się nad zmianą body. Mam w tej chwili E-30 wraz z 12-60 swd, 50 2.0 oraz 40-150 kitową, starą i ciemną oraz fisha od samyanga.

    Myślę nad zmianą puszki na omd e-m1 wraz z gripem i pierścieniem MMF3. I teraz moje wątpliwości i pytania.

    1. Nie miałem jeszcze w rękach e-m1. Czy e-m1 będzie dobrze leżeć w bardzo dużych łapach wraz z 12-60 (e-30 wraz z ori gripem leży mi w dłoni super lecz wraz z 12-60 waży swoje 😞)

    Jak współpracuje zd50 2.0 z e-m1? Celny i szybki czy muł?

    40-150 ciemność straszna lecz bardzo lubię jego uniwersalność 😎 warto go zamienić na mzd40-150 pro?

    Czy teraz przy zakupach w OJ grip który jest dodawany przy zakupach na Oly shop doda mi też cyfrowe.pl?

    Może kilka słów dlaczego chce sprzedać nerkę (córki oczywiście) i nabyć nową puszkę 😜 numer jeden to waga mojego e-30. Numer dwa to nowsza technologia, matryca i szumy. Numer 3 to szybszy autofocus.

    Wszelkie rady szanownych kolegów będą mile widziane 😎



    Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

    Wylącz tekst reklamowy z nexusa, da sie w ustawieniach.

    A wracając do meritum. Zd 12-60 będzie pracował przyzwoicie, M1 jest największym z nowych októw i ma solidny grip. %0/2 nie miałem, gdy miałem w rękach M1, Kitowego 50-150 też, Samyangowi będzie obojętne do czego go zapniesz.
    róznica matrycy i filtra do E-30 jest wielka. Niewapliwa wartośc dodana. Ja użyłem z 50-200 bez SWD było satysfakcjonująco.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Podobne wątki

  1. Jaki obiektyw (lub zestaw) do makro?
    By Kris_1 in forum E-System
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 24.04.10, 13:47
  2. Zestaw do ślubów - jaki?
    By mariush in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 2.04.10, 09:11
  3. Co powinien zawierać zestaw Olympusa c-770 :>
    By piotrus in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22.06.05, 07:45
  4. Jaki zestaw do ochrony obiektywu?
    By luc4s in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30.07.04, 19:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.