Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: E-m5 Omd w basenie

  1. #11
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Czas kupic nowy aparat.

    pozdroofka

    PS
    Mi w zeszlym roku wpadl NX20 + 16-50 2.0 do basenu, zas w torbie byl ale jednak zanurkowal, wyciaglem przetarlem i Panie dziala do tej pory
    Tak czasami zmiana dobrze na samopoczucie zrobi...
    Gdzie te czasy, gdy takie E-3 można było wziąć do kąpieli....
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  2. #12

    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    27
    Siła reputacji
    11
    Moja galeria
    Po nerwowce z AF i sprawdzaniu czy już Działa co godzinę zostawiłem go na słońcu na cały dzień. Później leżał całą noc z otwartym slotem baterii, slotem na karty, portem na akcesoria oraz ściągniętym obiektywem z przełożonym nieokreconym deklem do body... Efekt jest taki że dziś działa nie gorzej niż przez kąpielą...

    ---------- Post dodany o 17:36 ---------- Poprzedni post był o 17:29 ----------

    A już myślałem że em1....w wersji silver ....a tu działa...God damn it

    ---------- Post dodany o 17:55 ---------- Poprzedni post był o 17:36 ----------

    Zaślepki nie było. Za to był podpięty Olympus Penpal.

    Po taki wydarzeniu mam wrażenie że obiektyw jest lepiej przygotowany na takie wypadki niż body.
    Jestem ciekawy czy em1 zniósłby to lepiej?

    Rozumiem że to nie sprzęt do zanurzania ale jakoś myślałem ze po czymś takim będzie gotowy do strzelania.

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Farensbach
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Mazowsze
    Posty
    1.378
    Siła reputacji
    176
    Moja galeria
    Ja swojego EM5 swego czasu musiałem wykąpać pod kranem, kilkakrotne czyszczenie go pod bieżącą wodą dało efekt taki, że przez jakieś trzy godziny wariował AF, nie działał na dwa tempa - tj. przy wciśnięciu spustu do połowy od razu ustawiał ostrość i robił zdjęcie, zamiast najpierw ustawić ostrość a po naciśnięciu do końca spustu robić zdjęcie. Widać było tam troszkę wody, która działała na styki. Na szczęście byłem wtedy na wakacjach na Krecie, wiec szybko wszystko przeschło i od tamtej pory jest ok. Takę myślę, że i Twój egzemplarz będzie dobrze działał.

Podobne wątki

  1. Fotki: Zabawa w basenie
    By bernardo in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24.12.05, 01:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.