Nadszedł czas, że mój "wół roboczy" czyli E 620 padł. Migawka się rozsypała. Pracował wiernie i bezawaryjnie przez kilka lat klepiąc czasem i kilkaset zdjęć dziennie / róznych, do paszportu, dowodu ale i na Allegro i do katalogów/. Razem, ze zmodyfikowanum programem OV / przekopiowanie pliku z OS do OV opisane na forum/ zrzucał wykonane fotki bezpośrednio na dysk. Teraz, aby się ratować, w miejsce E620 podłączyłem mojego terenowego towarzysza, czyli OMD M5. I masakra!!!. Nie współpracuje z programem. Aby zrzucić fotki muszę, albo przenieść je na karcie do kompa, albo, po każdej sesji podłączać kabelek, aby przekopiować zdjęcia. I tu moje pytanie: Jak i czym zastąpić mojego, poczciwego E 620?
Chciałbym, aby po wykonaniu zdjęć zostały one automatycznie przesłane do komputera, lub, jeżeli nie jest to możliwe, przesłanie wymagałoby minimalnych czynności / max. dwa-trzy przyciśnięcia przycisków w aparacie, aparat nie musi być lustrzanką, gdyż korzystam z wyświetlacza, ale musi mieć możliwość ustawienia wyświetlacza "pod kątem".
Przepraszam, jak podobny temat już był, ale wyszukiwarki na forach są dla mnie zagadką. Z googlami sobie radzę , z "forowymi" już nie.
Pozdrawiam Klubowiczów.