Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Problem z Hugin, ICE, Perfect Efects 9

  1. #11
    | OlyJedi Awatar Fisher7811
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    502
    Siła reputacji
    40
    Moja galeria
    Na pierwszy ogień idzie Perfect Effects, info z podglądu zdarzeń:
    Nazwa aplikacji powodującej błąd: Perfect Effects 9.exe, wersja: 9.5.0.1640, sygnatura czasowa: 0x5526ec8b
    Nazwa modułu powodującego błąd: MSVCR120.dll, wersja: 12.0.21005.1, sygnatura czasowa: 0x524f83ff
    Kod wyjątku: 0xc000001d
    Przesunięcie błędu: 0x0000000000098b00
    Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x110c
    Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d0a790c97bdf21
    Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files\onOne Software\Perfect Effects 9\Perfect Effects 9.exe
    Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files\onOne Software\Perfect Effects 9\MSVCR120.dll
    Identyfikator raportu: 0f147e6a-1384-11e5-b12d-fcaa146048eb

  2. #12
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria
    Sprawdź czy plik MSVCR120.dll w katalogu C:\Program Files\onOne Software\Perfect Effects 9\ jest taki sam (tzn. rozmiar, data, wersja) jak plik MSVCR120.dll w katalogu C:\Windows\System32\
    Jeśli są różne, to skopiuj sobie gdzieś na bok ten plik z C:\Program Files\onOne Software\Perfect Effects 9\ i w jego miejsce wkopiuj ten z C:\Windows\System32\
    The question is, who cares?

  3. #13
    | OlyJedi Awatar Fisher7811
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    502
    Siła reputacji
    40
    Moja galeria
    Niestety, brak efektu znaczy tak samo wywala się.

  4. #14
    | OlyJedi Awatar Fisher7811
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    502
    Siła reputacji
    40
    Moja galeria
    Dodam jeszcze z ciekawostek, że ICE w wersji 1.4 działa, problem jest nadal z wersją 2.03

  5. #15
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Przychodzi mi na myśl że .NET coś się sypie. Wszystkie wersje miałeś po kolei instalowane czy od razu ostatnią ?
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  6. #16
    | OlyJedi Awatar Fisher7811
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    502
    Siła reputacji
    40
    Moja galeria
    4.0 zainstalowana z płyty dołączonej do płyty głownej albo po reinstalacji też 4.0 razem ze sterami do grafy, na to wersja 4.5

  7. #17
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Ja tak myślę - kombinuję, bo z Windowsa mocny nie jestem. Jeśli już to Linux.
    Ale wiem, że nieraz podmiana bibliotek pomagała. A z logów które tu podałeś wynika raczej jasno, że jest niezgodność (niekompatybilność) bibliotek.
    ahutta prosił abyś podmienił bibliotekę w programie na tę z katalogu Windows->System
    Jak nie zadziałało, to zrób odwrotnie - tę z programu wgraj do windows -> system. Czasem się zdarza, że aktualizacje systemu podmieniają dobrze działające biblioteki na takie które wysypują program. Microsoft wie lepiej Miałem podobnie ze sterownikami do wi-fi.
    Oczywiście tak jak ahutta radził archiwizuj oryginalne pliki z zaznaczeniem gdzie który siedział.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  8. #18
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria
    Z instalacją .NET trzeba uważać szczególnie na starszych systemach, bo czasem niewłaściwa kolejność wersji i może być problem nawet taki, że system trzeba przeinstalować. Co do instalowania samego .NET, to zawsze instaluję tylko wersję ze strony MS. Natomiast biblioteka, która w Twoich logach jest wymieniona nie jest bibiloteką stricte .NET, tylko biblioteką z pakietu "Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013". Sprawdź w panelu sterowania, czy masz takie ustrojstwo zainstalowane. Może ich być kilka w zależności od wersji Visual Studio, która była użyta do kompilacji danego programu i jak sobie producent Hugina, ICE czy Perfect Effects wymyślił, żeby się to doinstalowało lub nie z danym programem. Czasem jest tak, że instalator ma zintegrowaną paczkę, która instaluje się standardowo w systemie, a czasem są myki z dodawaniem konkretnych bibliotek do katalogu z programem i jeśli jest tak, że w katalogu z programem siedzi nieco inna wersja niż cała reszta pakietu, która jest w systemie, to mogą się pogryźć.

    Spróbuj pobrać "Microsoft .NET Framework Repair Tool" niech sprawdzi i ew. spróbuje naprawić problemy:
    http://www.microsoft.com/en-US/downl....aspx?id=30135

    "Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013" do pobrania masz tu:
    https://www.microsoft.com/en-us/down....aspx?id=40784

    Możesz zainstalować zarówno wersję x86 jak i x64. ARM nie jest Ci potrzebne bo dotyczy urządzeń mobilnych, wiec możesz pominąć.
    The question is, who cares?

  9. #19
    | OlyJedi Awatar Fisher7811
    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    502
    Siła reputacji
    40
    Moja galeria
    Spróbuję podmianki, choć na moje oko te pliki są identyczne, poza tym z Perfect Effects był już przy instalacji problem (info o niekompatybilności grafy), czy na tym etapie biblioteki .dll mogły już coś mieszać?

    PS. Microsoft .NET Framework Repair Tool próbowałem i brak efektu, tzn. wszystko niby ok. Visual C++ też zainstalowany (x86 i x64)
    Ostatnio edytowane przez Fisher7811 ; 17.06.15 o 09:58

  10. #20
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar ahutta
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    9.128
    Siła reputacji
    208
    Moja galeria
    Oczywiście, bo instalator raczej nie przeprowadza jakichś "głębokich" testów sprzętu, tylko opiera się na danych o zainstalowanym sprzęcie na bazie sterowników i informacji w systemie. Weź jeszcze zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej lub bo takie sytuacje też się zdarzały, zainstaluj starszą wersję niż ta którą masz teraz. Taki myk to musiałem dawno temu w Mandrake'u robić, bo wtedy do Nvidii były tylko sterowniki producenta, a sama Nvidia akurat do linuksowych przykładała się tak sobie. W Windows to ze sterownikami z Radeona miałem takie kombinowanie.
    The question is, who cares?

Podobne wątki

  1. HUGIN - jak robić panoramy
    By Bodzip in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 7.10.18, 10:58
  2. Perfect Effects 4 Free Edition
    By ayu in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 7.12.12, 00:06
  3. Podrecznik Hugin
    By zbyma72age in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 3.11.09, 21:18
  4. Hugin- problem
    By helmuth in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 2.09.09, 14:09
  5. Perfect
    By radetzki in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 4.06.08, 17:41

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.