Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Sony RX10 , Panasonic FZ1000 a moze inny zoom ?

  1. #11
    Jd
    Gość
    Ten nowy Nikon za wielki i za ciężki wagowo. Aż taki wielki zoom nie jest mi potrzebny. Ciekawym rozwiązaniem jest Sony CyberShot HX400V tylko wizjer to porażka ( 201.000 punktów ). Takich na dzień dzisiejszy juz chyba nikt nie oferuje w aktualnie prezentowanych nowościach.
    Canon SX60 HS ma zarówno LCD jak i wizjer o rozdzielczości 921.000 punktów.

  2. #12
    Jd
    Gość
    Czy ten segment jest no trendy , że dyskusja umarła ??

  3. #13
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar adambieg
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Miasto nad Brdą
    Posty
    2.812
    Siła reputacji
    108
    Moja galeria
    No trendy, brrrrr Pisz po naszemu

    Może taki? Ktoś pomyślał w w nowym modelu ilość Mpix spadła z 16 do 12. Matryca malutka niestety.
    http://www.optyczne.pl/7850-news-Pan..._DMC-TZ70.html

  4. #14
    Jd
    Gość
    Fakt , że w TZ70 zjechali na 12,1 w stosunku do TZ60 gdzie było 18 Mpix . Ale znów w 60 wizjer ma 200.000 pikseli co jest porażką. No i obydwa maja stały wyświetlacz. Nie mogę się do takiego rozwiązania przyzwyczaić po E-M5, E-M10 i GX7.
    Jest nowy Nikon S9900 z obrotowym i uchylnym wyświetlaczem ale ciemny. (F3.7-6.4)
    Najwięcej mi odpowiada Sony RX10 ale ta wielkość i waga (813g)
    Nie muszę zooma 50x ani 30x ale coś o ciut większym zakresie tak do max 24X

  5. #15

    Dołączył
    Feb 2015
    Mieszka w
    Przed Dolinką Będkowską
    Posty
    3.229
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jasand Zobacz posta
    Fakt , że w TZ70 zjechali na 12,1 w stosunku do TZ60 gdzie było 18 Mpix . Ale znów w 60 wizjer ma 200.000 pikseli co jest porażką. No i obydwa maja stały wyświetlacz. Nie mogę się do takiego rozwiązania przyzwyczaić po E-M5, E-M10 i GX7.
    Jest nowy Nikon S9900 z obrotowym i uchylnym wyświetlaczem ale ciemny. (F3.7-6.4)
    Najwięcej mi odpowiada Sony RX10 ale ta wielkość i waga (813g)
    Nie muszę zooma 50x ani 30x ale coś o ciut większym zakresie tak do max 24X
    Duże zoomy to niestety mała matryca w aparacie i nie zawsze dobra jakość zdjęć ze względu na drżenie rąk gdy fotografujemy bez statywu.
    A co powiesz na Olympus Stylus 1?
    "Skoro nie można wiedzieć wszystkiego co się da wiedzieć o wszystkim, to piękniej jest wiedzieć coś ze wszystkiego, niż wiedzieć wszystko o jednym" - B.Pascal 1854
    Fuji X-T3 + XZ-2

  6. #16
    Jd
    Gość
    Wybór padł na Sony RX10. Nie ma odwrotu. Zamówiony i zapłacony. Teraz tylko czekać na kuriera.

  7. #17

    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Mam xz2 żeby wyeliminować konieczność zakupów. Dokupuje lx100 żeby mieć lepsza jakość zdjęć. Dokupuje rx żeby mieć zoom. Niedługo przyjdzie pewnie kolej na kompakt z dobrą jasna stalka. Wydaje tyle samo co za ciekawy system żeby nic nie dokupić w przyszłości i nie mieć klamotow. Mam już 3 kompakty.
    Sorry ale chyba gdzieś po drodze zginął sens posiadania małej ilości badziewia foto

  8. #18
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez LaszloBenesz Zobacz posta
    Mam xz2 żeby wyeliminować konieczność zakupów. Dokupuje lx100 żeby mieć lepsza jakość zdjęć. Dokupuje rx żeby mieć zoom. Niedługo przyjdzie pewnie kolej na kompakt z dobrą jasna stalka. Wydaje tyle samo co za ciekawy system żeby nic nie dokupić w przyszłości i nie mieć klamotow. Mam już 3 kompakty.
    Sorry ale chyba gdzieś po drodze zginął sens posiadania małej ilości badziewia foto
    Słuszne spostrzeżenie. To nie konieczność, tylko zachcianka. A jej się nie da wyeliminować za pomocą nowego sprzętu, bo za chwilę pojawi się inna
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #19
    | OlyJedi Awatar luzaczek82
    Dołączył
    Sep 2013
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    641
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Jasand i jak Ci się sprawuje RX10?

  10. #20
    Jd
    Gość
    Nad wyraz dobrze. Nie muszę juz nosic ze soba szklarni. I nie będzie mnie kusic co tu jeszcze dokupić. A jpg-i bardziej przyjemne niz z LX100.

Podobne wątki

  1. Panasonic FZ1000 - Superzoom z matrycą 1" i wideo 4k
    By Iwo in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15.06.14, 21:47
  2. SONY Cyber-shot DSC-RX10
    By grzeSiuu in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 27.12.13, 19:26
  3. Sony H2 czy może jakiś inny...?
    By MaciekR in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24.09.06, 12:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.